reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie

Do mnie mikołaj już przyszedł dzisiaj i to jak należy w intensywnej czerwieni

Rano mnie przywitała @ [emoji17]
Termin następnej @ mam na 1 stycznia

W grudniu juz mi sie nie chce latac po ginach, bedziemy próbowac, ale nastawiam sie na wizyte z monitoringiem w styczniu bo cykl mi sie skrócił do 25 dni [emoji37]

Trzymam kciuki za te które jeszcze czekają na swój prezent &&&&&

Trzymam

"Wszyscy, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, liczymy na to, że zdarzy się coś niemożliwego."

Ja mam takie 25 dniowe cykle od czasu urodzenia pierwszego dziecka I wydaje mi sie ze czasem ledwo skończy sie @ a tu cyk: owulacja[emoji849]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W pierwszej ciąży jak byłam na bb to nikt nie rozmawiał o złych rzeczach. Nie było mowy o poronieniach i złych objawach dotyczących ciąży. Teraz jest tego pełno i im więcej czytam tym bardziej się martwię że coś będzie nie tak i zaczynam świrować. Wolę mniej się udzielać i mniej czytać i żyć bez stresu :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
Teraz jest ciężej też to zauważyłam. Ehhh
Witajcie

Do mnie mikołaj już przyszedł dzisiaj i to jak należy w intensywnej czerwieni

Rano mnie przywitała @ [emoji17]
Termin następnej @ mam na 1 stycznia

W grudniu juz mi sie nie chce latac po ginach, bedziemy próbowac, ale nastawiam sie na wizyte z monitoringiem w styczniu bo cykl mi sie skrócił do 25 dni [emoji37]

Trzymam kciuki za te które jeszcze czekają na swój prezent &&&&&

Trzymam

"Wszyscy, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, liczymy na to, że zdarzy się coś niemożliwego."
Ojej przykro mi że taki ni3fajny prezent na Mikołaja dostałaś :(
 
Ja mam takie 25 dniowe cykle od czasu urodzenia pierwszego dziecka I wydaje mi sie ze czasem ledwo skończy sie @ a tu cyk: owulacja[emoji849]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz u mnie skracają się stopniowo
Po uridzeniu córki faktycznie ogolnie sa krótsze bo wczesniej były po około 30 dni
Tyle ze owulacje czuje zwykle w 13 dc
I teraz mam wątpliwości czy to co czuje to na pewno owulacja [emoji37]
Czy moze wcale jej nie ma?

"Wszyscy, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, liczymy na to, że zdarzy się coś niemożliwego."
 
A mi sie plakac chce z wscieklosci :(
Wczoraj pozytyw na tescie owu, wrocilam o 22 z pracy, dzisiaj musialam wstac o 5.30 ale mysle sobie, poswiece sie, nie wysmie sie, trudno. No i przytulanki zaczely sie fajnie ale skonczyly sie pod tytulem "przerost formy nad trescia" :/ chlop mi w pewnym momencie stwierdzil, ze po takim dlugim numerku jest zmeczony i nie da rady skonczyc. Noszzzz ku*wa!!! A mial kilka razy mozliwosc dojscia to nieee bo on chce dluzej sie poprzytulac, no i wyszlo tak dlugo, ze juz nie dal rady dojsc [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] tak sie wku*wilam, ze w nocy spalam 2 godziny a chlop na kanapie [emoji35]

A teraz pytanie z tych glupich.

14dc rano bylo przytulanko,
wczoraj w 16dc okolo 18.00 na tescie pozytyw a o 22.00 juz na tescie jasniejsza kreska. To znaczy, ze byla owulka wczoraj wieczorem?
Jak myslicie, przytulanko z 14dc z rana ma jakies szanse?

Ehhh takiego mam wku*wa, ze laze ciagle ze swiaczkami w oczach [emoji853]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi sie plakac chce z wscieklosci :(
Wczoraj pozytyw na tescie owu, wrocilam o 22 z pracy, dzisiaj musialam wstac o 5.30 ale mysle sobie, poswiece sie, nie wysmie sie, trudno. No i przytulanki zaczely sie fajnie ale skonczyly sie pod tytulem "przerost formy nad trescia" :/ chlop mi w pewnym momencie stwierdzil, ze po takim dlugim numerku jest zmeczony i nie da rady skonczyc. Noszzzz ku*wa!!! A mial kilka razy mozliwosc dojscia to nieee bo on chce dluzej sie poprzytulac, no i wyszlo tak dlugo, ze juz nie dal rady dojsc [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] tak sie wku*wilam, ze w nocy spalam 2 godziny a chlop na kanapie [emoji35]

A teraz pytanie z tych glupich.

14dc rano bylo przytulanko,
wczoraj w 16dc okolo 18.00 na tescie pozytyw a o 22.00 juz na tescie jasniejsza kreska. To znaczy, ze byla owulka wczoraj wieczorem?
Jak myslicie, przytulanko z 14dc z rana ma jakies szanse?

Ehhh takiego mam wku*wa, ze laze ciagle ze swiaczkami w oczach [emoji853]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli faktycznie owu byłaby 16dc to pewnie, że jest szansa z przytulanek z 14! Ale jakby miało tak być, że po pozytywnym owu po.24-36h to dawajcie jeszcze dzisiaj, koniec fochów i do roboty! ;)
Choć wcale Ci się nie dziwię, ja raz miałam taką sytuację, kilka cykli temu jak się spinałam jeszcze, i byłam taaak wściekła... ale pamiętam, że mój po godzince mnie "budził" (oczywiście tak myślał bo z nerwów nie spałam) i zaczął od nowa to co miał skończyć :D Jemu zależy jeszcze bardziej niż mi także no... ;)
 
reklama
Witajcie

Do mnie mikołaj już przyszedł dzisiaj i to jak należy w intensywnej czerwieni

Rano mnie przywitała @ [emoji17]
Termin następnej @ mam na 1 stycznia

W grudniu juz mi sie nie chce latac po ginach, bedziemy próbowac, ale nastawiam sie na wizyte z monitoringiem w styczniu bo cykl mi sie skrócił do 25 dni [emoji37]

Trzymam kciuki za te które jeszcze czekają na swój prezent &&&&&

Trzymam

"Wszyscy, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, liczymy na to, że zdarzy się coś niemożliwego."
Szkoda mania
 
Do góry