reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Na stronie są zdjęcia a cena chyba 140 zł o ile dobrze pamiętam
Nie jest taka jak ta twoja znaczy nie ma tych pałąków z zabawkami tylko ma metki

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zerknelam, ale wydaje mi sie malo interesujace dla dziecka. Wszedzie tylko metki...hm...ale moze sie myle[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam zakaz werandowania i tym bardziej spacerów ze względu na smog. W Warszawie mówią że do końca miesiąca ma się utrzymać, zwariuję w domu.
Zabieram ją tylko samochodem jak jadę po drugą córkę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja znów musze małego co 3h budzić na sile bo malo przybiera na wadze a je duzo. Ja nie wiem. Zob jutro jak zwazymy go

Dziewczyn macie wesoło z dzieciakami

Martka co do przewijania to u nas przy zmianie pieluchy tez potrafi się że sikac i musimy całego przebrać :D
 
A ja znów musze małego co 3h budzić na sile bo malo przybiera na wadze a je duzo. Ja nie wiem. Zob jutro jak zwazymy go

Dziewczyn macie wesoło z dzieciakami

Martka co do przewijania to u nas przy zmianie pieluchy tez potrafi się że sikac i musimy całego przebrać :D
U mnie prawie przy kazdym przebieraniu sika jak mu sciagne pieluszke. Raz nawet do wanienki nam nasikal[emoji1]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak moj maly ostatnio zasypia...
Klade mu kawalek pieluszki bambusowej na glowce, tak zeby zaslonic pol glowki do oczek, moment i spi. A i jeszcze szumisia wlanczam.

Ostatnio wpadlam na ten pomysl, bo jak go usypialam to zawsze mi sie chowal glowka w rozek tak ze nie mogl nawet oddychac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podobno tak spalam ;))
Nawet do teraz. Nogi odsloniete a glowa zakryta a maz tylko terze sz czy nie dus mi corki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry