reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Skoro ustaliłyscie w kilka osob, to po co najpierw przyjmowalyscie wszystkich? Poza tym nie przypominam sobie zeby warunkiem przyjecia na forum było codziedzenne udzielane sie a jak nie to won. Nie ładnie sie zachowałyście.
warunkiem nie jest codzienne udzialanie sie. przyjmowałysmy bo jak sama nazwa wskazuje jest to forum. Chcialysmy zebyscie sie udzielaly wszystkie a,ze z czasem wyszlo, ze wiecej jest podsluciwaczy to wyszlo jak wyszlo.
 
reklama
LILE Ty masz dwa serducha pod swoim więc zadzisz sie swoimi prawami ;)
ale fakt - podziwiam bo mi z jednym dzieciaczkiem ciężko :p
 
warunkiem nie jest codzienne udzialanie sie. przyjmowałysmy bo jak sama nazwa wskazuje jest to forum. Chcialysmy zebyscie sie udzielaly wszystkie a,ze z czasem wyszlo, ze wiecej jest podsluciwaczy to wyszlo jak wyszlo.
chyba nie ma juz co sie denerwowac ;) trzeba odpuscic bo naszym słodkim ciężarom zaszkodzimy zbednym stresem :p
 
U mnie poza typowymi dolegliwościami takimi jak przesypianie całych dni na początku ciąży i mdłości właściwie cały szereg dolegliwości. Skoki ciśnienia przez co często padalam z nóg w efekcie mam połamane zęby (tak walnelam twarzą o schody) przez jakiś czas okropne bóle kostne głównie nogi, niedoczynność tarczycy, zapalenie dziąseł, problemy z zebami ciąg dalszy, o migrenach nawet nie wspominam. Ostatnio plamienia, opryszczka. W poniedziałek mam obciążenie glukoza więc mam nadzieję ze chociaż to wyjdzie dobrze

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
u mnie az takiej tragedii to nie ma,aczkolwiek ktos kto mówił ze ciaza to piekny czas, hm? mdlosci, sennosc.. teraz zadyszka, zmeczenie.. ciagniecie brzucha, bezsennosc.. migrena. walki z przeziebieniem domowymi sposobami, ktore zanim zaczna dzialac... strach przed wizytami czy oby na pewno z dzieckiem wszystko ok.. troche tego jest :)
 
No u mnie na szczęście wszyatko w porządku. No nikt nie mówił ze będzie lekko, najważniejsze ze Julia cala i zdrowa jak narazie [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
o losie ! u mnie poszlo w cycki, brzuch i uda. musialam zainwestowac w ciuchy, bo juz w wiekszosc nie wchodze.. po domu chodze w luznych tshirtach bo koszulki tojuz sie podwijaja i brzuchol goły : )
 
No u mnie na szczęście wszyatko w porządku. No nikt nie mówił ze będzie lekko, najważniejsze ze Julia cala i zdrowa jak narazie [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ciesz się malutkim brzuszkiem :)
Możesz jeszcze buty założyć.
Kobietka fajnie bo kwiecień narazie panowie zdominowali.
 
o losie ! u mnie poszlo w cycki, brzuch i uda. musialam zainwestowac w ciuchy, bo juz w wiekszosc nie wchodze.. po domu chodze w luznych tshirtach bo koszulki tojuz sie podwijaja i brzuchol goły : )
ja tam twardo rozciagam moje stare ciuchy:p stwierdzilam ze nowych kupowac nie bede bo to na chwile tylko.. 2 miesiace mi zostaly i nie jest tak zle.. najwyzej w meza tshirty sie wbije :d
 
reklama
Ja jak wloze koszulki męża to mam je do kolan także prędzej się nadzadza na koszule nocną do szpitala [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry