reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mavi co u Ciebie?

Po tygodniu wyszłam do domu, skurcze po lekach się unormowały, tachykardia już nie wychodziła wiec mnie wypuścili. Teraz leżę i czekam na rozwój sytuacji. Prawdę powiedziawszy już mogłabym urodzić bo jestem wymęczona tymi nerwami. Póki co to co tydzień mam ktg. A żeby było śmieszniej- jak działa nasz NFZ, to do szpitala przyjęli mnie po 3 dniach jak mnie wypuścili z tego samego powodu. Wiec lekarz nie mógł mnie przyjąć na oddział ze skurczami tylko wpisał mi zapalenie pochwy, bo inaczej NFZ im nie zapłaci kasy za mój pobyt. Żenada [emoji15] ciekawe jak się maja tłumaczyć z tego, ze na zapalenie pochwy podawali mi: hydrosyzyne, No-spe, luteinę, buskolizyne, relanium, staveran i fenoterol.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze bobasy miały w szpitalu szczepienie w lewe ramię? Bo u nas dziś pojawiła się w tym miejscu ropa. Na necie pisze ze to normalna reakcja po szczepieniu. Tak czy siak jutro będę dzwonić do lekarza i zapytam
Tak. To szczepionka przeciw gruźlicy i ropienie, obrzęk, zaczerwienienie itp to normalne. Nic się z tym miejscem nie robi. Samo zniknie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusie czy pamietacie moze strony z darmowymi akcesoriami dla maluszkiw. Pamietam jak kiedys o tym pisalysie jak pamietacie to poprosze o linka.
 
Mavi ciesze sie ze sie uspokoilo u Was. Ktory masz tc? Flandi zajeta i nie ma jak podejrzec kalendarza:tak:
Co do nfz i sluzby zdrowia to mi tez rece opadaja na procedury itd. Np teraz musze isc na dniach do pediatry po skier. do ortopedy chodz wizyta w polowie marca bo musze zawiesc do poradni w ciagu 2 tyg. od zarejestrowania bo inaczej wyrzuca mnie z kolejki. A termin znalazlam ostatni przed skonczenie 3 mz.
Nastepny paradoks: w szpitalu mowili ze cc to nie tak sobie z kaprysu bo to powazna operacja. A w ubezpieczalni prywatnej nic za to nie placa bo to dla nich zabieg chirurgiczny:szok::oo:
 
7791330e4a3e508a9eb3bd7a1b0dc0ec.jpg


Dziendobry a ja sue zabieram za malowanie jej pokoiku i ozdobami :))dzis wyjatkowo dobrze sie mamy ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry