reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja w zasadzie procz leginsow i rampersa nie kupilam jeszcze nic.
Moze jutro zamowie kocyki..Kasiulka no wlasnie ja jeszcze 15-16 tygodni ale to przeleci...juz mamy marzec w zasadzie...


010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Maziajka - mam to samo [emoji23]

Aim jak dostalas te gratisy? Cos na ich stronie sie wypełnia czy to juz nieaktualne? Tez chce gratisy- lubie gratisy :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba wejść na obie strony i szukać haseł dołącz do klubu i tam się wypełnia dane :) i rzeczywiście po ok miesięcu były :) aha i to cały czas jest aktualne
 
Aim ja też dziś je dostałam. :)
Podziwiam ilość zakupów, najpierw planowałam kupować na raty, ale chyba ogarnę większość na max dwa razy, za jakiś czas. No oprócz wózka, bo za to muszę się wziąć niedługo. Przynajmniej coś upatrzyc.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alextych bambusowych jest dużo, jednak z tej firmy są wyjątkowo chwalone i niezwykle trwałe i funkcjonalne..
 
reklama
Do góry