reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Lilith nie znam tej marki.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Lilith tez nie znam takiej marki.

Maziajka może kiedyś będę w tamtej okolicy to podjadę do tego lumpa :D a kiedy jest te -50 %?
W Tychach jest też sortex taki popularny byłam ostatnio parę rzeczy nawet znalazłam jak na moje nie lubię szukać ;)
A na tyskich halach targowych to drogo jak nie wiem tzn jeżeli chodzi o lumpa
 
Ewella roznie trzeba fejsa obserwowac.Ja sortexu nie lubie ale chyba dlatego ze tam nie yrafilam na nic fajnego.Kiedys super lump byl na.przeciwko azetu przy nfz ..tam sie oblawialam za grosze...jakis rok temu sie najemca zmienil i dupa!.

010igov35ye70zfx.png
 
Nie wiem czy temat zakupów to odpowiedni ale przyszły mi dziś te gratisy z bebi program i bebi klub :)
Poza tym pokój się maluje (się to znaczy mąż bo mnie wygonił od farb) :)
 
Maziajka - mam to samo [emoji23]

Aim jak dostalas te gratisy? Cos na ich stronie sie wypełnia czy to juz nieaktualne? Tez chce gratisy- lubie gratisy :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry