reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dziewczyny w zasadzie nie mam nawet do kogo zadzwonić i się pochwalić...
Gosia ma już pierwszego ząbka ;) I brakuje mi już tylko 3,5 kg do mojej wagi sprzed ciąży.

Czy tylko ja tak mam że czuję się odludkiem od kiedy urodziłam dziecko ? :confused:
Normalnie chyba deprecha wiosenna mnie łapie...
 
Rielle to super, u nas wciaz spuchniete dziaselka ale nic nie wychodzi.. Co do deprechy to i pogoda do kitu, siedzmy 2tyg w domu bo mlody chory. U mnie wiekszosc znajomych jest na studiach i na codzien rozmawiam tylko z rodzina.. Jedynie co mialam kontakt z innymi w fitness clubie ale to tez czulam sie jakos dziwnie

Filip potrafi wstać w łozeczku :-D
 
Rielle gratulujemy pierwszego ząbka u nas są już trzy mojej malutkiej przebiła się właśnie lewa górna jedynka i pewnie zaraz prawa też się przebije tyle że u nas jest to okupione strasznym bolami Jest godz.1 a moja mała dopiero usnęła i jaszcze pojawił się nam katarek myślę że to też przez te ząbki

Zazdroszczę Wam że wracacie do figur z przed ciąży ja natomiast zamiast chudnąć tyje no cóż mam już swoje lata i mój metabolizm coraz bardziej spowalnia a ja jeszcze lubię słodkości
 
Widzę że katarek to norma teraz u wszystkich ;) Gośka jedynie strasznie jęcząca w dzień jest. Całą noc na szczęście przesypia.

Majorcia - Ja też bez słodkiego żyć nie umiem. Raz na jakiś czas i tak coś zjem ;) Kiedy będziemy słodkie jadły jak nie teraz ? :D
 
Hej dziewczyny,jesteśmy po szczepieniu Karoliny-wazy 9 kg i ma 70 cm.Ząbka nie mamy jeszcze żadnego,chociaż dziąsło twarde okrutnie no ale czekamy nadal.A jak wasze skarby się mają?
A to uczucie bycia odludkiem też mam,łudzę się że to przez wiosenne przesilenie :/
 
Moja waży 7 i pół kilograma i ma już 6 ząbków 4 u góry( właśnie się przebiły ) i dwa na dole
Siedzi z oparciem bez oparcia po chwili się przewraca
Zajada słoiczki z mięsem ulubione marchew ryż cielecina i dynia indyk a tak pozatym nadal cycus na pierwszym miejscu nie chce żadnych herbatek ani wody no chyba że ja kąpie to ta z kąpieli jej smakuje szuka tylko okazji żeby jej wpadło trochę do dziubka jak myję buźkę to Dziubek odrazu otwarty Pozdrawiamy wszystkie wrzesniowki i te duże i te małe
 
Mój waży 9,8 kg wzrost nie mam pojęcia bo nie był mierzony. Też nie mamy jeszcze ząbka . Za to młody siedzi już sam bez podparcia nawet i to stabilnie. Zjada wszystko dosłownie wszystko co tylko potrafi przelknac.
No a ja czuję się beznadziejnie jako kobieta. Waga ładnie mi zeszła dzięki cwiczeniom za to dopadł mnie efekt jojo i idzie w górę. Także wyglądam oblesnie. W życiu nie miałam takich kompleksów jak teraz....
 
A tak z innej beczki. Udało mi się zostać testerem Monte Kaszki - deserki Monte połączone z kaszką. Jeśli spotkacie się z tym produktem na półkach sklepowych to polecam. To nowość ale trafiona w punkt :) Podaję synkowi i bardzo mu zasmakował, jest bez barwników, żelatyny i substancji konserwujących.
 
reklama
Cześć dziewczyny co tam u was i maluszków? Cisza tu taka ? U nas dobrze mamy 6 zębów szykujemy się powoli do chrzcin
 
Do góry