reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Lanvin, serio? Robiłaś test? :-( :( Ja też już czekam,Zrobiłam dzis rano i biało, jak w zimie, więc nic z tego, w dodatku @ wisi w powietrzu, bo czuję... :(
Nie robie, bo i po co?


Może błąd pomiaru ?:(
Wątpię...ale przynajmniej już wiem, że absolutnie ŻADEN objaw u mnie nie świadczy o ciąży, miałam już chyba wszystkie...no trudno.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, No pewnie
Zrobisz jak zechcesz [emoji5]
Nessi napisała jak u niej było, ja sie dopisałam ze u mnie tez zadziałało , po razie jakbyś wstrzymała nic by ci sie nie stało ale jak już napisałam każdy robi jak chce .
Trzymam kciuki aby sie udało mimo wszystko .
Lanvin a ty nie sikniesz?? Już od wczesnego rana podglądam i trzymasz w napięciu [emoji12][emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ale serio wierzysz że to od nie wstawania?[emoji6]trzymanie nóg w górze i inne...nawet lekarze "mrugją"na to okiem[emoji6]no ale skoro nie szkodzi to można próbować. Choć ja w to nie wierzę. Co ma być to będzie choćby człowiek na rękach stawał[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale serio wierzysz że to od nie wstawania?[emoji6]trzymanie nóg w górze i inne...nawet lekarze "mrugją"na to okiem[emoji6]no ale skoro nie szkodzi to można próbować. Choć ja w to nie wierzę. Co ma być to będzie choćby człowiek na rękach stawał[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
A co Ty taka sceptyczna do wszystkiego? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikt nie każe leżeć całą noc [emoji14] Ale 30 min można wytrzymać ;)
Nie no z 30 to można[emoji6]alez córka zaszłam a poszłam praktycznie zaraz po się umyć bo nie lubię tego obklejenia a akurat się nie nastawiałam bo czekaliśmy na wyniki badań M[emoji6]więc chyba większe znaczenie ma tu te magiczne "wyluzowanie"[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale serio wierzysz że to od nie wstawania?[emoji6]trzymanie nóg w górze i inne...nawet lekarze "mrugją"na to okiem[emoji6]no ale skoro nie szkodzi to można próbować. Choć ja w to nie wierzę. Co ma być to będzie choćby człowiek na rękach stawał[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Patrząc jakie to wszystko skomplikowane to ja już we wszystko uwierzę! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale serio wierzysz że to od nie wstawania?[emoji6]trzymanie nóg w górze i inne...nawet lekarze "mrugją"na to okiem[emoji6]no ale skoro nie szkodzi to można próbować. Choć ja w to nie wierzę. Co ma być to będzie choćby człowiek na rękach stawał[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy Bóg istnieje - ale wiara sprawa, że coś staje się rzeczywiste ;)
Nawet jeśli robienie świecy po seksie jest efektem PLACEBO - to nie ma w tym nic złego :) To, że czegoś nie potwierdzono dowodami naukowymi i badaniami też nie oznacza, - że to nie działa :p
 
Do góry