reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny,
Mój kochany mąż pozwolił mi dzisiaj polegiwać i spać do 10, bo zajął się córką. Jest mi trochę lepiej, ale mam obolałą głowę. Zobaczymy, co będzie po weekendzie. Teraz młoda drzemkuje, a S. niedługo wraca, bo zawoził gości na wesele do kolegi.
A ja bezkarnie się obijam i odpoczywam.

JustaKacper - jeśli uważasz, że baldachim spełni jakąś ważną funkcję u Ciebie, to nie wahaj się z zakupem! U mnie sprawdził się jako osłona przed światłem telewizora wieczorem, gdy jeszcze mieszkała z nami babcia.

Ppaulaa - też czytałam takie opinie o Bebetto, ale nie każdy model ma tą wadę pękającego stelaża. Oglądałam na żywo model Luca- cudnie się prezentuje ale jak dla mnie gondola za mała, torba na zakupy mikro, spacerówka rzeczywiście do kitu, no i ten stelaż. Można łatwo sobie wyobrazić gdzie pęka, bo nie ma belki poprzecznej... także tylko jego wygląd mnie już teraz zachwyca.
Brawo dla dzidzi za spóźniony prezent na dzień mamy ;)

Sunday - ja też mam "dylemat kocykowy"... mam ich chyba 10 po córce, ale jeszcze bym coś kupiła [emoji14] chyba będzie to jesienny komplet minky do wózka :D
Brawo za komodę! Świetnie się prezentuje!

AnScarlett - już jesteś mamą! To było i jest też Twoje święto ;)

Wyimaginowana - to właśnie jest dla mnie ciekawe, że też miewam bóle jak na @ i humorki wtedy, gdy powinna była wypaść @ :) nawet w ciąży nie odpuszcza [emoji14]

Lenna - gratulacje przystojniaka!

Anja - dziękuję za inspirację gołąbkami :) długo o nich myślę i w końcu muszę zrobić :) czy masz może przepis?
W ogóle wszystkie mnie dziewczyny inspirujecie kulinarnie! Dopiero co leczo skończyliśmy jeść ;)

Miłego dnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2
 
reklama
Ja czasem mam takie cmienie brzucha jak na okres, i ostatnio boli mnie kosc jakby obok pochwy. Najbardziej to sie nasila wieczorem jak chce z lozka wstac. Nwm czy to miednica czy co, zapytam lekarza jak bede na wizycie
Ja tez tak mam i nie wiem co o tym myslesc :(

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez tak mam i nie wiem co o tym myslesc :(

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci ze ja tez nwm od czego ta kosc boli moj mi mowi ze moze za duzo siedze i dlatego. Najgorzej to jest wieczorem bo ciezko mi sie wtedy obrocic z boku na bok bo dochodza do tego te bole plecow co wczesniej. Moze tak sie wszystko rozciaga i boli. No nie wiem. A brzuch to tak tylko cmi wiec sb tlumacze tym ze macica rosnie i boli
 
Co do tych kompletow minky to chcecie kupic te orginalne? To jest rzeczywiscie takie super w uzytkowaniu? Pytam bo nie mialam z tym zadnej stycznosci a teraz czytalam o tych prawdziwych kopletach minky i wiem ze nie jest to tani koszt jak na kocyk. Dziekuje za informacje
 
Jej.. ale dzień! Zapowiadał się cudnownie. Najadlam się i miałam wyjść na dwór trochę się poopalac, a tutaj KOMARY! Okropne i namolne. Mnóstwo ich. Do tego mój Mąż trochę się napracowal dziś ma zewnątrz i alergia go poskladala. Wygląda jakby byl chory.:(
Przynajmniej nadrobie co tam piszecie.:D

Aaa.. moja siostra męczy żeby rozkładać basen. No fajnie. Pogoda sprzyja, woda.Będzie się grzać, a mój ukochanej szwagierce nie odmówi.:/

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez patrzylam na te komplety kocyk i podusia z minky...
Nawet te w rossmanie co byly tez fajne...
35.jpg

Wreszcie znalazlam zestaw ktory chcialam...
Zamowie go w calosci bo kompletujac oddzuelnie raczej nie wyjdzie taniej...
A baldachim czy mi taki niezbedny to nie wiem ale dziecko tez bedzie spalo z nami w pokoju gdzue defacto tez jest telewizor....
 

Załączniki

  • 35.jpg
    35.jpg
    109,2 KB · Wyświetleń: 474
Ja tez patrzylam na te komplety kocyk i podusia z minky...
Nawet te w rossmanie co byly tez fajne...
Zobacz załącznik 808219
Wreszcie znalazlam zestaw ktory chcialam...
Zamowie go w calosci bo kompletujac oddzuelnie raczej nie wyjdzie taniej...
A baldachim czy mi taki niezbedny to nie wiem ale dziecko tez bedzie spalo z nami w pokoju gdzue defacto tez jest telewizor....
Śliczny[emoji173] robi wrażenie.;))

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
Mój kochany mąż pozwolił mi dzisiaj polegiwać i spać do 10, bo zajął się córką. Jest mi trochę lepiej, ale mam obolałą głowę. Zobaczymy, co będzie po weekendzie. Teraz młoda drzemkuje, a S. niedługo wraca, bo zawoził gości na wesele do kolegi.
A ja bezkarnie się obijam i odpoczywam.

JustaKacper - jeśli uważasz, że baldachim spełni jakąś ważną funkcję u Ciebie, to nie wahaj się z zakupem! U mnie sprawdził się jako osłona przed światłem telewizora wieczorem, gdy jeszcze mieszkała z nami babcia.

Ppaulaa - też czytałam takie opinie o Bebetto, ale nie każdy model ma tą wadę pękającego stelaża. Oglądałam na żywo model Luca- cudnie się prezentuje ale jak dla mnie gondola za mała, torba na zakupy mikro, spacerówka rzeczywiście do kitu, no i ten stelaż. Można łatwo sobie wyobrazić gdzie pęka, bo nie ma belki poprzecznej... także tylko jego wygląd mnie już teraz zachwyca.
Brawo dla dzidzi za spóźniony prezent na dzień mamy ;)

Sunday - ja też mam "dylemat kocykowy"... mam ich chyba 10 po córce, ale jeszcze bym coś kupiła [emoji14] chyba będzie to jesienny komplet minky do wózka :D
Brawo za komodę! Świetnie się prezentuje!

AnScarlett - już jesteś mamą! To było i jest też Twoje święto ;)

Wyimaginowana - to właśnie jest dla mnie ciekawe, że też miewam bóle jak na @ i humorki wtedy, gdy powinna była wypaść @ :) nawet w ciąży nie odpuszcza [emoji14]

Lenna - gratulacje przystojniaka!

Anja - dziękuję za inspirację gołąbkami :) długo o nich myślę i w końcu muszę zrobić :) czy masz może przepis?
W ogóle wszystkie mnie dziewczyny inspirujecie kulinarnie! Dopiero co leczo skończyliśmy jeść ;)

Miłego dnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2

Nie mam żadnego konkretnego przepisu :D Kapustę zaparzam i delikatnie rozdzielam liście. Rozkładam je, żeby nieco przestygły. Ryż gotuję al'dente i dorzucam do mięsa mielonego, do tego dodaję sól, pieprz, majeranek, przesmażoną cebulę, trochę maggi. Wszystko razem mieszam, nakładam na liście i ściśle zawijam. Układam w garnku każdą partię oddzielając od siebie kawałkami liści kapusty. Wszystko zalewam sosem i jeśli o niego chodzi, to nigdy nie umiałam i już się chyba nie nauczę go robić :D Zawsze robi do moja mama. Na pewno używa do tego koncentratu pomidorowego, wody i przypraw typu pieprz, sól. Następnie zagęszcza wszystko wodą z rozbełtaną mąką i łączy. Mnie nigdy nie udało się zrobić takiego naprawdę zadowalającego sosu i nigdy nie jestem pewna, czy dodałam wszystkie niezbędne składniki :D No więc jak już mama zrobi sos ;) to zalewamy nim gołąbki i gotujemy na wolnym ogniu. A później już tylko jemy, jemy i jemy :D
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji5] czytam Was od wczoraj ale jakoś czasu brak na odp...
My dzisiaj na działce u moich rodziców. Wpadnie tez mój brat z narzeczona i jej rodzicami, będzie grill i obgadywanie wesela [emoji3]
U mnie gołąbki były całkiem nie dawno ale narobilyscie mi smaka i chyba znów zrobię [emoji5]
Dziewczyny u nas dzis 30 st w cieniu i zero chmur.. opalacie się? Wiem wiem ze mogą wyjść przebarwienia na skórze ale raczej chodzi mi o dziecko.. chyba jeden dzień nie zaszkodzi na leżaczku co ?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry