reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Bab no to gratki szkoły, gdzie się zapisałaś? Ja mam paski do mierzenia ph i kilka razy jak było bardziej mokro to sprawdzałam.
Ola dlatego ja chodzę na NFZ a kasiore mogę wydawać na inne rzeczy :)
Maziajka gratuluję rozrabiaki:)
Maziajka, aha przesunie CC o jeden dzień, ja się urodziłam w dzień ojca właśnie :)
Chybra super wieści. Myślę że z ta sennoscia to pogoda też mi się chce spać.
Abed też nie mam na nic czasu na L4.
Jenny no jak wszystkie dzieci wokół mają to i Twojej nie ominie raczej. Współczuję jej chorować w taka pogodę.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova przyzwyczaj sie, takie bóle mogą być częstsze :) niekoniecznie mogą cokolwoek oznaczać, jak się stresujesz to sprawdź to, choć jak przeszło to spokojnie.


Tymuniek dużą pannica Ci rośnie. Kiedy będzie kontrola jak się wypiszesz?


Kasia kup zwykle paski pH są na eBay za 2f jak się denerwujesz. Są przezroczyste a dużo białego śluzu jest teraz na końcówce normalne, tez mnie zalewa ciurem wręcz..



Maziajka gratki, śliczna waga i wieści o cc.


Kasia tez miałam taki album, jeszcze włoski tam poszły i zabki etc.


Chybryda gratuluję :)


Tea masz bóle tez jak na @?? Takie ciągnące??
Brzuch opadł mi już dawno, ciągle stawia się macica, już boleśnie, boli spojenie i biodra rozrywaja i nic to nie oznacza. Pępka nie widzę od miesiąca.


U mnie i dobrze i złe.
Łożysko się w końcu podniosło, na 38mm a od 30 można rodzic SN. Za to szyjka 4cm i zamknięta.. Początkowo dół ale za tydzień mam masaż i zobaczymy co powie lekarka moja. Do tego baba mi nic innego prócz wód nie sprawdziła. Ani wagi, ani przep,ywow, czy i ile mała jest głową od szyjki. Miałam zadzwonić do lekarki, by sama posprawdzala ale już to olewam.. Do wtorku przyszłego wyczekam.
Zaczynam teraz za to pić herbatkę, brać wiesiolek, etc etc :)
 
Misia tylko ze ja nie mam czasu sie wyspac czy ugotowac obiad i go zjesc. Nie mowiac ze mniej pije bo jak gdzies jade to nie chce szukac tylko toalety.
 
Hej, hej [emoji3]

Maziajka, Chybra, Pumelova, Lilith - gratuluję udanych wizyt


Maziajka - ładna waga Jagodzi [emoji106][emoji3]

Lilith - trzymam kciuki za współpracująca szyjke - oby po masazach się otworzyła i zaczęła skracac [emoji110][emoji110]


Aim - Ojjj, to się teraz naczytasz.. Współczuję tego leżenia, no wiem jak lubisz być aktywna, ale jak mus to mus (wiadomo) [emoji5].


Tymuniek - tylko teraz nie szalej w domku.. Ile chcieli Cie jeszcze trzymac w szpitalu?


Jenny - też wizytuje w środę [emoji6].
Z tą ospa to nie tak szybko - od zarażenia do wysypu mogą minąć nawet 21 dni. Tak też było z moją J, dzień przed pojawieniem się 1 bąbelka zrobiła się osowiala i osłabiona, wysyp nastąpił 2-3 dni od pojawienia się tego pierwszego bąbelka, a razem z tym doszła gorączka.


Abed - ja mam już ponad miesiąc L4 i...bardzo mało zrobiłam z tego co sobie wcześniej zaplanowałam [emoji1]. Ale nie leżę.. No i okazało się, że muszę nagle 1000 innych spraw ogarnąć [emoji6][emoji3]


Madziazt - to odliczamy razem z Tobą dni do pożegnania się z pracą [emoji6][emoji3]


Alex - i jak dzisiejszy egzamin?


Co do tych wkładek rozpoznajacych wody plodowe - ja kupiłam już z 3 miesiące temu zwykle paski pH (kiedyś Lilith już o takich pisała, i powiem Wam, że cenowo rewelacja: na allegro można kupić 80 szt w cenie ok. 3,00 zl, lub wydac ok.30 zł za paski pH firmy Merck (dokładniejsze, jakby któraś chciała dokładnie znać pH co do dziesiątek w skali) .
Także Katja i Lilith dobrze Wam tu prawia, no i 80 szt zamiast 4 też robią różnice [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
aga-k-m czy mogłabyś napisać jak leczylas córkę podczas ospy ? Bo w necie jest tyle informacji na ten temat ze juz sama się w tym gubię. Z góry Tobie dziękuję :)
 
Jenny - pudroderm i syrop przeciwgoraczkowy (edit. paracetamol). Ale to było 3,5 roku temu.


Acha - moje koleżanki smarowaly swoje dzieci gencjana. Dość szybko wysuszala wszelkie wypryski... Tylko ten fioletowy kolor później ciężko zmyć.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziwuszki.
Na forum jak zawsze dużo się dzieje. Ciężko mi Was nadrobić. . .
Gratuluję wizyt. Ja dopiero 23 czerwca zobaczę mojego bobasa. Syn też szaleje. Czuję go cały dzień a wieczorem to już mega szał.
Zaczęły się upały i bardzo źle je znoszę a w ciąży to już całkiem. Piję bardzo dużo i nie miałam z tym nigdy problemu. ☺
Zrobiłam dzisiaj 2 prania dzidziowe i będzie jeszcze z 4. Ile ja tych rzeczy nazbieralam... prasowanie już też mam za sobą.
Nie wierzę że już tak mało czasu zostało do naszych porodów. Jak to zlecialo. Jestem przerażona. Boję się że sobie nie poradzę...

Buziaki dla Was.
 
Chybra ale superancko ze Cie uspokoili

Aim szkoda, dobrze ze i tak krotko :D. A medycyna polska na tym zyska, skoro bedziesz sie uczyc :D

Tea pepeka nie wiedze, a brzuch mam wysoko dalej. Porownaj ze zdjeciami...
a krzyzowe to hmmm bola na dole opasajcy bol, ale tez jakby ktos walil bejzbolem.

Ewella czasami tez mam takie spokojne dni i niewiele co ja rusza

Mazajka ciesze sie, ze szyjka trzyma

Jenny zdrowka dla córy

Lilth dobrze, ze sie lozysko podnioslo!!! Reszta moze sie jeszcze zmienic
 
reklama
Hej dziewczyny.
Troche mnie nie bylo. Po ostatnim USG sie troche zalamalam bo okazalo sie ze moja kruszynka w 32 tc wazy tylko 1599g i jest o tydzien do tylu z pomiarami. Ale dzis bylam na wizycie u mojego doktora i on mowi ze ona jeszcze nadrobi i nie ma sie co martwic bo jest proporcjonalna. [emoji1]
Szyjka ma az 4 cm!!! [emoji33] . Pan doktor przesuna mi termin porodu na 30.07 przez te parametry. Zaznaczyl ze to tylko wyliczenie i ze mam sie tym nie sugerowac[emoji6] .

Z moja sypialnia bez zmian. Nadal nie ma okna. No ale moze juz w czerwcu zaczne dzialac z wyprawka. Okazalo sie ze dwie dalekie znajome szykuja mi wyprawki [emoji15] . Sama bede musiala dokupic tylko drobiazgi. Szczescie sie chyba usmiecha[emoji8]

Biore sie za nadranbianie forumowych zaleglosci.

Gratuluje wam wizyt i narodzin pierwszych forumowych dziewczynek. Boziu ale ten czas leci.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry