reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No oczywiście później i tak wyszło na jaw [emoji14] bo gadka o tym, że nad morzem chyba inne powietrze bo bardziej jeść i seksic się chce, no i, że w 4 w przyczepie ciężko... i powiedziałam że zawsze też z lasu skorzystać mogą [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha, no i luz :) to nie temat tabu :)


@Lanvin ja się robaków generalnie nie boję, ale kleszcze u mnie wzbudzają panikę. Cała rodzina już ze mnie rypie. Kiedyś tam dawno temu rozglądaliśmy się za jakąś działką pod ewentualny dom, to jak było za blisko lasu to mówiłam, że nie bo kleszcze. I ciągle każdy krzak to dla mnie stanowi śmiertelne zagrożenie w postaci czyhających kleszczy.
To ja tak reaguje na wszelkie robactwo, a w lesie szczególnie obawiam się kleszczy i pająków. A zaczęło się od tego jak byłam mała i byłam z tatą ma grzybach, wlazlam w miejsce, gdzie jak wstałam, to dookoła na każdym drzewie były ogromne pajęczyny ze sporymi pająkami...do dziś to widzę, do lasu nie wchodzę...


Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trzeba dzialac :-) witam CIĘ w naszych skromnych progach ...
@Emzilka u mnie tez sex przed terminem porodu spowodowal odejscie wód plodowych i skurcze ale za to poród mialam szybki i mało bolesny kiedys gdzies slyszalam o tym ze sperma meska rozpulchnia szyjke macicy i sex przed terminem porodu jest jak najbardziej korzystny lepiej urodzic po sexie i chwili przyjemnosci niz po oxytocynie za dwa dni :-p;-) ;)
U mnie sloneczna piekna pogoda oby juz nie wróciło ochlodzenie ,uwielbiam lato ....:happy::happy2:
Dzis mam 25dc/28 jeszcze 3 sądne dni przede mną ale powiem wam kochane ze ja to rzeczywiscie mam silną wolę i samozaparcie od 3 miesiecy 2 testy leżą mi w szufladzie nie ruszone :-):laugh2::happy2:
Oby się udało oby się udało...[emoji8]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zmieniłam kochana :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hey dziewczyny. My dziś mieliśmy z moim m ubaw bo postanowiliśmy "poprawić" po wczorajszej inseminacji i w domu na dole w pokoju na stojąco przy łóżku i oczywiście co? Jak u nas cicho i spokojnie to sąsiadka akurat z psem szła, potem to tak krzyczałam, że psy przybiegły pod pokój (na szczęście zamknięty) i się zaczęły dobijać i szczekać jak oszalałe bo myślały, że mi się krzywda dzieje... no serio zero warunków do płodzenia ;)



Czasami przy cytologii wychodzi, że ma się jakiś stan zapalny czy bakterie i wtedy trzeba brać leki ale to nic groźnego zazwyczaj nie jest.



Przykro mu :( Jak ja nie znoszę takich wieści :( Trzymaj się kochana wiem co przeżywasz :(

Dzieki, jakoś dam rade. Mi niestety tak jak @StorAnia hsg przepadlo w tym miesiącu, także bajkowo. Jadę wykupić ta lamette. Chociaż ja wiem czy jest sens? skoro nawet jak wyprodukuje 2 jajka, które pięknie pękną, albo nawet 4 jak @kotek87 to i tak nic z tego??
Przecież to są jakieś niesmaczne żarty...
 
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trzeba dzialac :-) witam CIĘ w naszych skromnych progach ...
@Emzilka u mnie tez sex przed terminem porodu spowodowal odejscie wód plodowych i skurcze ale za to poród mialam szybki i mało bolesny kiedys gdzies slyszalam o tym ze sperma meska rozpulchnia szyjke macicy i sex przed terminem porodu jest jak najbardziej korzystny lepiej urodzic po sexie i chwili przyjemnosci niz po oxytocynie za dwa dni :-p;-) ;)
U mnie sloneczna piekna pogoda oby juz nie wróciło ochlodzenie ,uwielbiam lato ....:happy::happy2:
Dzis mam 25dc/28 jeszcze 3 sądne dni przede mną ale powiem wam kochane ze ja to rzeczywiscie mam silną wolę i samozaparcie od 3 miesiecy 2 testy leżą mi w szufladzie nie ruszone :-):laugh2::happy2:

Hee.. wlasnie na to liczę :)
Termin mam na 31 sierpnia, a rocznice slubu 20 sierpnia, wiec może coś się podziała :p
 
@Spark, mąż o drugim Szkrabie nawija od kiedy synek przyszedł na świat.

@Lanvin w grudniu z kilku powodów. Jeden z nich to praca zawodowa, chciałabym przed ciąża awansować, a teraz mam okazję i chcę o to trochę powalczyć ;) potem spokojnie będę się starać :)
Drugi powód to chciałabym najpierw zacząć łykać kwas foliowy (własnie zamówiłam :p), przebadać się i sprawdzić uzębienie :)
I tak półżartem: chciałabym "pannę" w domu ;) Jak nie dziewczynkę to chociaż znak zodiaku będzie pasował ;)

Poprzednio staraliśmy się jakieś pół roku.

PS. Widzę, że dużo piszecie :) Zastanawiam się jak ja to ogarnę (w 2014 jakoś mniej mi się wydaje Dziewczyny pisały) ;)
 
@Spark, mąż o drugim Szkrabie nawija od kiedy synek przyszedł na świat.

@Lanvin w grudniu z kilku powodów. Jeden z nich to praca zawodowa, chciałabym przed ciąża awansować, a teraz mam okazję i chcę o to trochę powalczyć ;) potem spokojnie będę się starać :)
Drugi powód to chciałabym najpierw zacząć łykać kwas foliowy (własnie zamówiłam :p), przebadać się i sprawdzić uzębienie :)
I tak półżartem: chciałabym "pannę" w domu ;) Jak nie dziewczynkę to chociaż znak zodiaku będzie pasował ;)

Poprzednio staraliśmy się jakieś pół roku.

PS. Widzę, że dużo piszecie :) Zastanawiam się jak ja to ogarnę (w 2014 jakoś mniej mi się wydaje Dziewczyny pisały) ;)
Nie jest powiedziane, że od razu się uda, więc przemyśl czy jest warto tyle czekać :) ja kwas łykam od września - mamy zaraz czerwiec i nic się jeszcze nie wykluło :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin właśnie wczoraj to malo prawdopodobne bo pecherzyk miał dopiero 18mm. Chyba, ze byla pomyłka na monitoringu i był większy. Ciekawe jaka jutro będzie temp. Chęci na sexy są dalej hehe. A brzuch się spina jak głupi. I boli na @.
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trzeba dzialac :-) witam CIĘ w naszych skromnych progach ...
@Emzilka u mnie tez sex przed terminem porodu spowodowal odejscie wód plodowych i skurcze ale za to poród mialam szybki i mało bolesny kiedys gdzies slyszalam o tym ze sperma meska rozpulchnia szyjke macicy i sex przed terminem porodu jest jak najbardziej korzystny lepiej urodzic po sexie i chwili przyjemnosci niz po oxytocynie za dwa dni :-p;-) ;)
U mnie sloneczna piekna pogoda oby juz nie wróciło ochlodzenie ,uwielbiam lato ....:happy::happy2:
Dzis mam 25dc/28 jeszcze 3 sądne dni przede mną ale powiem wam kochane ze ja to rzeczywiscie mam silną wolę i samozaparcie od 3 miesiecy 2 testy leżą mi w szufladzie nie ruszone :-):laugh2::happy2:
U mnie wody poszly o 24 a młody się urodził 17.40. W tym bylo 12h bólu. Z testami podziwiam. Twarda sztuka z Ciebie.
@Emzilka już nie dużo zostało.
 
Dzięki dziewczyny, tak też mam nadzieję że to tylko jakaś infekcja, Powiedziała że mam 6 tydzień czyli przyjdę tak jakoś na siódmy więc mam nadzieję że coś tam będzie! Bardzo się tego boję usg!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jest powiedziane, że od razu się uda, więc przemyśl czy jest warto tyle czekać :) ja kwas łykam od września - mamy zaraz czerwiec i nic się jeszcze nie wykluło :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
To my tak samo lecimy ze wszystkim hehe. W tym miesiącu musimy cos zlepić ;))). Ja bym musiała 07.06 zrobić progesteron a 09.06 zrobić bete bo później weekend. A to dopiero będzie 9 - 10dpo. Chyba, ze zadzwonie do lab czy gdzies w sobote robią.
 
reklama
Do góry