reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja słyszałam że w foteliku rowerowym od 18 miesiąca. Wcześniej nie można właśnie ze względu na brak stabilizacji kręgosłupa. Dlatego my ten sezon odpuszczamy i zaczynamy wiosną się wozić :)
Kurczr, ja też słyszałam że przyczepka jest ok. I komu tu teraz wierzyć ;)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko czy któraś jeździ na rowerze z maluchem? Bo mąż kupił rower taki na wypasie i ja mam jakiegoś rupiecia i myślimy o jezdzeniu z niuniem. Tylko że nie mam pojęcia jaki ten fotelik.
Ja chciałam kupić fotelik to dostalam info ze dzieci po skończonym 1,5 roku życia mogą jeździć. Więc chyba po prostu poczekam, bo teraz bym pojezdzila ale jak niby Artur za mały...
 
No dobra, zdurnialam. Czytam i czytam i co chwila coś innego. Odpuszczam temat chwilowo, tzn nie kupuje jutro, tylko będę myslec. Jakbyście coś jeszcze wiedziały to piszcie bo się w życiu nie zdecyduje.
 
Misia jak coś to w sklepie rowerowym by the way (ul. wąwozowa) można wypożyczyć albo fotelik albo przyczepke. Mi jeszcze jedna dziewczyna mówiła że podobno takie maluchy kiepsko znoszą jazdę bo im się za szybko krajobraz zmienia więc jakbyśmy jeździli w tym sezonie to krótkie trasy i wolno.
 
Zapomniałam dołączyć zrzut ekranu
Screenshot_20180520-175240.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180520-175240.jpg
    Screenshot_20180520-175240.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 361
Dziewczynki mam „problem” z Kuba.
Stawiam na zeby i/lub skok.
Od kilku dni nie chce jesc mleka. Zjada rano, ale tez zjadał 210 czasem 240, a teraz te 210 to na sile troche, a na wieczor nie. Robimy mu kaszkę, ale tez marudzi. Wszystko inne je chetnie, a mleko odrzuca.
Pewnie to przejściowe, ale nie mam pomysły jak mu to mleko przemycać, bo powinien miec 3 posiłki mleczne. No wiec rano, potem kaszka, a na wieczor? Nie chce nic :/
 
Ola mi pedriatra mówiła że posiłek mleczny dwa razy dziennie wystarczy. Mój w ogóle mleka nie pije, je kaszkę rano i wieczorem na mleku. Z cyca już zrezygnował :(
 
Ola może ma za krótki odstęp po wieczornym stałym posiłku?
Nie wiem, tak tylko pytam, moja ostatnio ma fazy i też kombinuję z kaszkami żeby dociągnąć z ilością mleka do tego minimum, ale nie zawsze mi się udaje. Albo podaj w bidonie albo kubku ;) łatwiej się ciągnie, jeśli to zęby to mu podpasuje
 
w zoo super, Iga do wszystkich zwierząt chciała iść :D piszczala z radości :) wiec chyba dobry pomysł był pójścia :)
Cały dzień tam spedzilismy Iga wieczorem padła ze zmęczenia :)

Też odpuszczam ten sezon rowerowy na wiosnę kupie fotelik i będziemy jeździć :) pytalam fizjoterapeuty i mówił, że to za wcześnie dla takich małych dzieci :)

właśnie zaraz wybieramy się na spacer i Iga idzie w swoim rowerze :)
Miłego dnia :)
 
reklama
Misia my kupilismy fotelik Maxxy Guppy ma wszystkie atesty .Jest odchylany i posiada regulacje podnozka, pasow itp
Kowztuje ok 300zl. Jagodzie w niej mega wygodnie i na pewno nie jest za duzy.Kask tez mamy.Poki co jezdzila tylko pare minut i banan na twarzy.Uwazam tak jak Ty nie ma co przesadzac ja nie bede jezdzic po lesie itp wiec czesto podskakiwac nie bedzie a mamy dobry rower i fotelik wiec na te 20- 30 min w foteliku raz w tygodniu wydaje mi sie ze bedzie ok;-)
 
Do góry