reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak mi lekarz tłumaczył, czytałam też w necie :D ważne, że jest 10, że ruchy są tak samo intensywne. dzięki temu liczeniu zauważyłam stałe pory aktywności małej :D

Mi się zakodowało ze 10 wyraźnych po posiłku do godz czasu jak jest to można sobie odpuścić liczenie do dnia następnego do tej samej godz bo jest ok . Skąd niewiem. Ale wydaje mi się ze każda kobieta jakby przez pół dnia choćby nie czuła ruchów to wpadnie w panikę a co dopiero gdyby miała je czuć raz na dobę :)
 
reklama
Nie śpię. Spałam pół godz może , ze dwa razy. Gorąco tu bo jednej pani było zimno i zażyczyła wyłączenia klimy a upał i dużo okien i nawet pod wieczór się nagrzało. I stwierdzam ze albo ja jestem nienormalna albo te wenflony maja jakieś trefne czy duże czy coś. Boli mnie ręka tak ze nie mogę zasnąć. Tyle przeszłam i nigdy nic a teraz ból taki ze jak przysnę to mnie budzi i aż łzy leca ... zastrzyk nie bolał prawie. pobieranie nic a to jakaś masakra. Staram się zająć myśli ale nie przechodzi wogole.
 
A i żeby było weselej. Miał być dziś mój lekarz. Nie ma. Prywatnie nie ma go dwa tyg. W przychodni tez nie. Zapytam czy będzie tu chociaż w te wtorki i soboty czy wogole nie. Teraz rozumie ze nie żartował ze będę musiała sobie radzic i ze być może do zobaczenia. I ze gdyby coś to do szpitala jechać i wyszykować na poród wszystko już.
 
Cześć ja też miałem dupowata noc zasnęłam o północy a wstałam o 4:30 pewnie w dzień odespie, ale teraz szykuje się na giełdę, miałam bardzo płytki sen więc zapewne będę senna i zmęczona......

Miłej niedzieli
 
I znów zniknęłam, bo tyle rzeczy i spraw do zrobienia, że chce to zdążyć przed porodem. Dziecko już mi wyzdrowialo, antybiotyk skończony. W ogóle pytanko: Mialyscie robione badanie na HIV w ciąży? W Szczecinie w poradni patologii ciąży mi babka to zlecila, a tutaj w Koszalinie lekarz prowadzący się z tego śmiał, że teraz...
Też się nie wyspałam, bo nas córka ok. 5 obudziła, a teraz śpi.
W ogóle pamiętacie jak narzekalam, że nie pójdę do fryzjera ściąć włosów, bo nie ma kasy. Nadal mało kasy, a najgorsze, że jak już miałam wtedy iść to fryzjerka była na urlopie. Wczoraj znalazłam 30 zł w starym portfelu (cud!), więc w najbliższym tygodniu w końcu idę. Grzywka mi tak urosła, że nic nie widzę :D
 
I znów zniknęłam, bo tyle rzeczy i spraw do zrobienia, że chce to zdążyć przed porodem. Dziecko już mi wyzdrowialo, antybiotyk skończony. W ogóle pytanko: Mialyscie robione badanie na HIV w ciąży? W Szczecinie w poradni patologii ciąży mi babka to zlecila, a tutaj w Koszalinie lekarz prowadzący się z tego śmiał, że teraz...
Też się nie wyspałam, bo nas córka ok. 5 obudziła, a teraz śpi.
W ogóle pamiętacie jak narzekalam, że nie pójdę do fryzjera ściąć włosów, bo nie ma kasy. Nadal mało kasy, a najgorsze, że jak już miałam wtedy iść to fryzjerka była na urlopie. Wczoraj znalazłam 30 zł w starym portfelu (cud!), więc w najbliższym tygodniu w końcu idę. Grzywka mi tak urosła, że nic nie widzę :D

Ja miałam ale chyba przy pierwszych albo drugich badaniach. Na samym początku.
 
I nie bardzo wiem z czego się śmiał. Chyba ze z tego ze pozno. Bo jako tako to do porodu musisz z tego co wiem mieć wynik. A poza tym w razie ( odpukać) choroby to wiedza jak się Tobą zająć żeby uniknąć zakażenia dziecka.
Śmiał się, że tak późno. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam tego badania. Ta Pani doktor stwierdziła, że nie mam to muszę mieć. I w ogóle dała mi skierowanie na te badania, m. in. też na mocz w Szczecinie. Ciekawe jakim cudem miałabym tam jechać z moczem w ręku i do tego na czczo na pobranie krwi. Tłumaczenie, że to bez sensu nic nie dało.
 
reklama
Do góry