reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Czy któraś z Was miała biopsję endometrium? Czy bardzo boli?
Powinien ze mną mąż pojechać? Czy uda mi się samej wrócić po badaniu?
 
Czy któraś z Was miała biopsję endometrium? Czy bardzo boli?
Powinien ze mną mąż pojechać? Czy uda mi się samej wrócić po badaniu?
ja miałam w zeszłym cyklu. Jest to specyficzne uczucie, ale cały sęk jest w tym, żeby się wyluzować, bo jak jest spięte ciało to trudno pobrać i wtedy właśnie boli. Ja trafiłam na super położne, które mi mi uciekały brzuch przez co mega lajtowo poszło. Ja wrocilam samodzielnie do domu, jak zreszta całe 10 pozostałych dziewczyn, które były „ze mną” (mieliśmy to przy wypisie z pobytu w szpitalu robione). Fizycznie imo nie będzie potrzebne wsparcie.
 
Czy któraś z Was miała biopsję endometrium? Czy bardzo boli?
Powinien ze mną mąż pojechać? Czy uda mi się samej wrócić po badaniu?
i wszystkie dziewczyny siedziały jak na szpilkach w oczekiwaniu na to, a to serio nie ma się czego bać. Jest ból jak pierwszego dnia okresu podobny i tyle. Trzeba się wyluzować i przeczekać moment pobierania i tyle. Te dziewczyny nie spały po nocy przed tym badaniem i potem mówiły, ze zupełnie niepotrzebnie. Szkoda mi ich było, ze tak się złe nastawiły. Ja nic o tym badaniu nie czytałam, wiec poszłam na totalnym luzie :)
 
reklama
Hej hej, melduję się dzisiaj z okazji mojego dnia testowania
Dzisiaj 12dpo, wczoraj wieczorem "coś" pojawiło się o czasie na teście, dzisiaj od rana identyczna sytuacja. Kreska na żywo wydaje się być różowa, ale jest tak blada że ciężko ją dostrzec a myślę że w 26dc to już powinna być dobrze widoczna kreska. Podejrzewam więc, że nic z tego nie będzie :(
 

Załączniki

  • Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 06.52.21_5b0c5b87.jpg
    Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 06.52.21_5b0c5b87.jpg
    276,7 KB · Wyświetleń: 173
Do góry