Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
No właśnie mało przytyłam ale brzuszek mam jak beczka :D mam wrażenie że są takie skoki, dosłownie w jednym tygodniu był normalny a tydzień później już duży.
Ja już przywykłam do pobytów w szpitalach i nie mamy dzieci ale wiadomo, że też najchętniej to bym przyszła na sam poród i wyszła :p
Ja...
Oj tak, brzuszek mam spory. W porównaniu z koleżankami wyglądam już na zdecydowanie dalszą ciążę :D chociaż przytyłam tylko 2.5 kg. No ale na początku słuchałam bo miałam mega mdłości.
USG mam w właściwie miałam co dwa tygodnie. Teraz będę miała co tydzień. Ciążę prowadzę prywatnie i tam mam...
Hej.
Ja jutro zaczynam 22 tydzień.
Połówkowe mamy za sobą. Z chłopcami wszystko ok. Ja mam nadciśnienie indukowane ciąża i 3 dniowy pobyt na patologii za sobą. Wszyscy lekarze wiedzieli że ciśnienie mi skoczy (mam ciężka historię położnicza) ale jesteśmy dobrej myśli. Ciśnienie już unormowane...
A to faktycznie.
Jak często masz USG ? Moja lekarka mówi, że od 16 tygodnia będziemy przychodzić co dwa tygodnie na wizytę. Przyznaje, że mnie to cieszy😁 te wizyty zawsze mnie na trochę uspakajaja.
Nie dziękuję i też gratuluję !🙃
Tak, najprawdopodobniej też chłopaki :)
O to jesteś już dalej niż my, trzymam kciuki za połówkowe! Nie doczytałam, skąd jesteś ? Ja prowadzę ciążę w Warszawie 🙂
Super ! Zazdroszczę ale tak pozytywnie 😉
Tak sobie myślę że zaszkodzić mi nie zaszkodzi skoro można dorzucać do sałatki itd więc będę piła jedna łyżkę 3 razy dziennie 😉
Hej
Podglądam Was ale raczej do tej pory się nie udzielałam za dużo :)
Zaczynam 3 cykl starań po łyżeczkowaniu i w akcie desperacji kupiłam wczoraj wiesiołka ale zwykły olej w płynie. Czy któraś z Was brała i mogłaby mi podpowiedzieć jak dawkować ?
Hej podbijam😉
Wczoraj zaczął się nowy cykl, kupiłam wiesiołka ale w płynie - zwykły olej 😉
I kompletnie nie wiem ile łyżek brać. Brała któraś z Was w płynie ?
Ja ufam lekarce :)
Uczciwie na nic się nastawiam, wiem że teraz sporo czasu może upłynąć nic nam się uda dlatego nie chce marnować ani jednej szansy :p
Trzymam kciuki!
Hej🙂
Przepraszam nie dostałam powiadomienia że ktoś coś odpisał 🙊
Jestem po 1, u lekarki byłam w 12 dniu drugiego cyklu i pozwoliła się starać już teraz.
Za dwa tygodnie powinnam mieć okres ale mam nadzieję że nie przyjdzie.
A jak u Ciebie ?
Część 🙂
Pozwolę sobie dołączyć do Was :)
Jestem po pracy danej nieudanej próbie - w maju miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu zatrzymanym.
Wczoraj po badaniach moja gin dała nam zielone światło więc dołączam do Was !
Owulacja przed nami, według lekarki w środę mamy zaczynać szaleć 😂
Trzymam...
To trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało 🙂
Zastanawiam się czy u nas znaczenie mogło mieć moje mocne przeziębienie w trakcie ciąży. Wtedy jeszcze o niej nie wiedziałam no i kompletnie się nie jej spodziewałam więc brałam leki. Mam szczerą nadzieję że następnym razem wszystko potoczy się...
Mam nadzieję że my też tak szybko dostaniemy zgodę ale oczywiście poczekam na wizytę.
Teraz stawiam na regenerację i dobra dietę. Chociaż w sumie nigdy nie miałam złej ale starań się poprawić co jeszcze można 🙂
Hej
Dziękujemy Wam za odpowiedź 🙂
Oczywiście poczekam na pierwszą wizytę.
Chciałam tylko sprawdzić czy ktoś dostawał wcześniej zielone światło 🙂
Trzymam za Was kciuki !
Część 🙂
Z przykrością muszę dołączyć do Was, mam nadzieję że nie macie nic przeciwko 😉
W ciągu ostatnich kilku dni przeczytałam jakieś 50 stron Waszego wątku i czuje się jakbym część z Was już znała.
Więc może na początek opowiem coś o sobie. W tym roku chcieliśmy się z mężem starać i pierwsze...
Część dziewczyny 🙂
I jak się czujecie ? Czy u Was ciążę skończyły się dobrze ? (Z całego serca Wam tego życzę )
Aktualnie jestem 4 dni po zabiegu łyżeczkowania (serduszko przestało bić pod koniec 6 tygodnia) i takie pozytywne wątki podnoszą mnie na duchu 🙂
Część 🙂
PatKrzy96 i jak u Was ? Twoja historia bardzo mnie pocieszyła. W niedzielę miałam zabieg,ciąża zatrzymała się na 5/6 tygodniu. Dowiedziałam się w trakcie 9 tygodnia.
Czekam aż wszystko będzie ok i będzie można znowu się starać o dziecko bo nie chcemy marnować czasu.
Mam nadzieję że...