• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: SmoczyKwiat69
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Przy panoramie Też pobiera się wolne dna, wykrywa trisomie, mikrodelecje... Ja Juz druga ciąże biorę codziennie heparyne i dziś też pytaliśmy lekarza, czy mieć ona wpływ na wynik prenatalnych, ale zaprzeczył
  2. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Jak potrzebujesz, możesz napisać na priv
  3. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Dzis miałam zabieg. Czekamy na wynik. W między czasie zrobiliśmy panel panorama i wyszły ryzyka 1:10tys
  4. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Cześć. W miniony czwartek otrzymaliśmy wyniki badań prenatalnych pierwszego trymestru. Ryzyko trisomii 13 1:25 USG było prawidłowe, parametry w normie. Pani Doktor powiedziała, że wszystko "zepsuła biochemia". Wolne Beta hcg 0,857 MoM PAPP-A 0,351 MoM Zdecydowaliśmy się na panel...
  5. SmoczyKwiat69

    Pomocy bo zwariuje czy są tu dwie kreski

    Jeśli masz wątpliwości to zrób sobie jutro betę. Ja robiłam test pare dni przed spodziewana miesiączka i patrząc na test widziałam cień cienia, ale jak zrobiłam zdjęcie, to ono kompletnie nie oddawało tego co widzę, więc ty możesz widzieć jedno, a na zdjęciu nie będzie widoczne nic
  6. SmoczyKwiat69

    Ciążowe L4 a umowa zlecenie

    Cześć. Od lipca pracuje na umowie zlecenie. Opłacane składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, chorobowe i wypadkowe, zdrowotne. Sprawdzałam regularnie na ezus. Czy w momencie przejścia na L4 będzie mi się należał płatny zasiłek chorobowy?
  7. SmoczyKwiat69

    Coś dla ojca?

    Może Mamy dla Mamy?
  8. SmoczyKwiat69

    ❄️⛄️🌟 Nowy Roczek, nowy kroczek - niech się zjawi tutaj Smoczek! 🍼👶🏻🧸

    Hej. Witam się skromnie i nieśmiało. Test wyszedł pozytywny. Rano zaliczona beta. Wynik ok. 15.00 Wg kalkulatora termin wypada na 23.10😊
  9. SmoczyKwiat69

    Łożysko brzeznie przodujące a heparyna

    Miałam tak zdiagnozowane łożysko w 20 tyg od początku do końca ciąży brałam heparyne. Łożysko podniosło się nieco w okolicach 30 tyg, generalnie uniolso się na tyle, że poród naturalny nie był zakazany. Ciąża do końca bez większych problemów
  10. SmoczyKwiat69

    Prosze o pomoc bo wariuje

    U mnie na tym teście też wyszedł taki cień cienia, robiłam test dość wcześnie, bo od pozytywnego testu miałam brać heparyne. Ten cień cienia kończy w piątek roczek 🙂
  11. SmoczyKwiat69

    USG pierwszego trymestru

    Poszłam dość wcześnie, bo od razu miałam brać heparyne i nie chciałam zwlekać. Tydzień przed spodziewana miesiączka wyszedł mi pozytywny test ciążowy. To był poniedziałek, a w piątek byłam na pierwszym USG. Nic jeszcze nie było widać, kolejna wizyta była 5t5d i już był zarodek z bijacym sercem
  12. SmoczyKwiat69

    Przyrost bety

    .
  13. SmoczyKwiat69

    pomożecie?

    Cień cienia kończy u mnie niedługo 11 miesięcy, więc szansa jest, ale większą pewność da prawidłowo rosnąca beta
  14. SmoczyKwiat69

    pomożecie?

    Test zawsze można zrobić. Nie ma reguły kiedy wyjdzie pozytywny. Mi przy jednej ciąży wyszedł pozytywny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, w drugiej już 6 dni przed. Tak naprawdę liczy się ile czasu minęło od owulacji, a nie ile dni jest do miesiączki.
  15. SmoczyKwiat69

    Ząbkowanie

    Ciężko stwierdzić co jest na zdjęciu, ale w naszym przypadku jakichkolwiek ślad na dziale tam, gdzie teoretycznie powinien być ząbek nie oznaczal, że pojawi się "zaraz". Czekaliśmy nawet ponad miesiąc.
  16. SmoczyKwiat69

    Badanie Beta

    U mnie beta w okolicach 30 wychodziła parę dni przed spodziewana miesiączka tj między 3 a 4 tygodniem ciąży. Ale tak jak wyżej, wiek ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki
  17. SmoczyKwiat69

    Crp wysokie

    Ja nie miałam, ale koleżanka z sali tak. Mała dostała antybiotyk, crp zaczęło spadać, żółtaczka "słabła". Wyszłyśmy tego samego dnia, tj na 6 dobę po porodzie
  18. SmoczyKwiat69

    Beta hcg starania o 2 dziecko

    Masz link do kalkulatora bety https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/ Wg niego rośnie w normie
  19. SmoczyKwiat69

    Nadciśnienie w 35/36 tc szpital i co dalej?

    Cześć. U mnie ciśnienie wyskoczyło w 36 tygodniu. Z tym, że byłam na wizycie i lekarz najpierw stwierdził, że przepływy są w dolnej granicy i daje mi skierowanie na oddział, bo jeśli przepływy się pogorszą, to trzeba będzie wcześniej rozwiać ciąże, później zmierzył ciśnienie i wyszło 150/100...
  20. SmoczyKwiat69

    Odżywianie w ciąży

    Jak na moje to jeśli masz z tym problem porozmawiaj z partnerka, bo brakuje jeszcze żebyś się na nią naskarżył mamusi 🙄
  21. SmoczyKwiat69

    Beta hcg starania o 2 dziecko

    Że prawidłowo przyrosla. Umów się na wizytę do lekarza, w okolicach 6-7 tygodnia ciąży powinno już być widać zarodek z bijacym sercem. U mnie było to 5+5 I szczerze mówiąc to zmieniłabym lekarza, skoro twój skazał ciąże na straty po jednym wyniku bety
  22. SmoczyKwiat69

    Beta hcg starania o 2 dziecko

    Robiłam pierwsza betę chyba 6 dni przed okresem i była 7,03 W grudniu urodziłam. Powtórz betę i zobacz jak przyrasta. Zresztą ważne jest to ile dni po owulacji była robiona beta, a nie ile dni przed okresem
  23. SmoczyKwiat69

    Powtarzające się ciąże biochemiczne

    Ja miałam z ryczaltem i płaciłam chyba ok 12 zł za opakowanie, na msc szły 3
  24. SmoczyKwiat69

    Powtarzające się ciąże biochemiczne

    U mnie po dwóch biochemach i jednym poronieniu zatrzymanym zmieniłam ginekologa, bo usłyszałam, że tak się zdarza. Drugi lekarz przed staraniami o kolejna ciąże kazał mi zrobić badania w kierunku trombofilii. Zamawiałam pakiet na testdna. Lekarz zobaczył wyniki i powiedział, że mogło to być...
  25. SmoczyKwiat69

    Reakcja dwumiesiecznego dziecka na szczepienie 6w1

    Każde dziecko jest inne, ale u nas objawy po szczepieniu trwają max do dnia po nim
  26. SmoczyKwiat69

    Reakcja dwumiesiecznego dziecka na szczepienie 6w1

    Normalna reakcja. Taka senność może się jeszcze ciągnąć jutrzejszy dzień. Sprawdź temperature zanim pójdziesz spać. Jeśli będziesz widziała, że rośnie warto dać paracetamol na noc
  27. SmoczyKwiat69

    Beta HCG i progesteron

    Masz podana wartość swojej bety, a obok zakresy i tygodnie. A Twój wynik to przypadkiem nie ten na czerwono?
  28. SmoczyKwiat69

    Poród we wrześniu

    Wszystko zależy od temperatury, nie od miesiąca. Przygotuj sobie dwa komplety na wyjście i niech ktoś kto cie bedxie odbierał ze szpitala weźmie bardziej odpowiedni. Rozumiem, że wasze wyjście to że szpitala do auta a potem z auta do domu? Jesli pogoda będzie podobna do aktualnej dałbym body...
  29. SmoczyKwiat69

    Strach przed kolejna wizyta

    Możliwe. 🙂 U mnie dwie straty. Trzecia ciąża - strach przed każdą wizyty. Nawet ciśnienie wychodziło podwyższone. Ja ciąże poczułam dopiero w trzecim trymestrze jak brzuch mi urósł i trzeba było ubierać pełne buty i się trochę schylać albo wchodzić na czwarte piętro 🙂
Wróć
Do góry