hej Iza, u mnie ok, tez nie mam zadnych objawow, moze troche wiecej leze niz zwykle. Scielam wlosy na krotko, a mialam juz daleko za lopatki i czuje sie sweizo i fajnie:))
To moze zapytaj swojego lekarza przy nastepnej wizycie, ta moja kolezankia zaplacila 250zl za wizyte, to podobno jakis...