Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam.
Niestety jestem w 16tyg ciąży i dostałam wynik amniopuncji - z Downa. Jestem w Torunia, mój ginekolog przekazał mi wiadomość informując że będę musiała mieć częstsze usg. Gdy powiedzieliśmy z mężem że chcemy terminacji powiedział, że nie ma w Polsce takiej możliwości?? Bylismy bardzo...
Hej zrobię mały offtop ale siedzę dzisiaj cały dzień i nie mam pomysłu. W sobotę odwiedzają nas tesciowie. Idziemy na obiad ale później zostają u nas jeszcze do wieczora. I właśnie nie mam pomysłu na ciasta i przekaski/kolacje;d macie coś super sprawdzonego? Rzadko nas odwiedzaja więc...
Dziewczyny jakie miałyście HC i AC - wymiar i na jaki wiek ciąży ocenione? U mnie jakaś mała ta głowa..:( dr powiedział że niby na razie nie ma powodu do niepokoju ale będziemy obserwować:(
Hej dziewczyny mam 2 pytania techniczne;) jak jest z rozmiarówka 5 10 15 macie jakieś doświadczenia? W sensie jak się ma do smoka czy są większe czy mniejsze? I jeszcze pytanie o isofix. Czy dokupujecie ten stelaż i na to fotelik czy fotelik pasami?
Jeśli zdecydujesz się na NIFTY w Warszawie to ja robiłam w GENOMEDZIE ul. Ponczowa 12, koszt 2300;/ ale najkrócej się czeka na wynik pobierając właśnie tam, jest też konsultacja z genetykiem wcześniej. Zresztą w innych miejscach nie taniej, nawet 2500. Jakbyś miała nieprawidłowe USG i takie...
1:1700 było po USG, po wynikach testu pappa (u mnie obniżone białko pappa) wzrosło:( do tego było podejrzenie zaburze chromosomów płci przy mojej korelacji pappa/hcg
Bardzo wysokie hcg zawyżyło Ci ryzyko. Zrób Nifty (jeśli masz możliwość finansową), pappa nie jest obniżone więc bądź dobrej myśli. Masz też wskazanie do amniopunkcji na NFZ (ryzyko poronienia 1%), w którym jesteś teraz tygodniu? Amnio po 15tyg robimy. Myślę, że Twoje ryzyko podstawowe było...
Dziewczyny mam wynik testu NIFTY! Wreszcie ten koszmar może się skończy.. Zdrowa dziewczynka! Robiłam test ze względu na złe wyniki testu pappa;d Myślimy o imieniu Zuzanna albo Anna:)
dziewczyny czy macie czasami bóle brzucha? Ja czasami odczuwam takie jakby "pieczenie, roziąganie, kłucie". Tydz temu USG wszystko było ok. Czy to normalne??
Pani w Genomedzie powiedziała że najczęściej jest to krótszy czas dlatego pytałam jak bylo w waszych przypadkach i czy mogę liczyć na wynik w tym tygodniu..
hej dziewczyny możecie mi napisać jakie miałyście PI (ductus venosus) podczas badania genetycznego? Powinno być napisane w opisie lub na zdjęciu. Z góry dzięki, u mnie nie jest do końca prawidłowe i się zastanawiam ile wynosiło u Was?
Pecherzyk 11mm, zarodek 2mm, niestety pecherzyk nieregularny i brakuje pecherzyka zoltkowego:( ktoś miał coś podobnego?
Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Hej byłam wczoraj na usg jest pecherxyk 11mm niestety nieregularny, zarodek 2 mm bez pecherzyka zoltkowego. Także ogólnie niepomyslne rokowanie:(
Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!
Ja wczoraj byłam na usg, oczywiście nic nie było widać, pani dr powiedziała tylko że jest sporo płynu w zatoce Douglasa więc możliwe że będzie ciąża pozamaciczna;d hcg natomiast przyrasta prawidłowo 217 po 24h-417, po kolejnych 48h-1192. Już sama nie wiem co myśleć:(