reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Monik to cudownie :-):-):-) Czekamy na Was i życzymy szybkiego powrotu do domku :tak::-)
Majeczko02 a Ty chyba też zaraz rodzisz :-) Trzymamy kciuki za szczęśliwy ,,finał'' ;-):-)
TO-LA to daj znać po USG :-)
Sensi no sporo tych ząbków już urosło :-) uściski dla Kubusia :-)
 
reklama
Wpadam na momencik, aby pogratulować Monik:-):-):-)Majeczko witaj na świecie!!!
Jutro poczytam, co u Was. Ja nadal jestem przeziębiona:baffled:
Byliśmy dziś na Usg wszysko w porządku mała waży około 2300g:happy:
 
Dzień Dobry:-)
Anusieńko współczuję tych porannych akcji.A jakiej konsystencji są kupki Pawełka:confused:Jeżeli twarde może potrzeba więcej płynów. czasami tez dobrze działa cewniczek wprowadzony do odbytu.
Aluś rozumiem Twoje smuteczki, ale mężczyźni inaczej to widzą. Musisz przekonać męża, że wszelkie pojazdy to męska domena;-)Dziękuję za pamięć, ale ostatnio nie włączałam komputera, bo bardzo mnie głowa i oczy bolały
Esch ja myślę, że równie dobrze można operować męskie f...y bez znieczulenia:wściekła/y:Pewnie od razu pieniądze się znajdą. szowinistyczny kraj:no:
Vinniki myślę, że teraz to już będzie z górki i nic złego się nie wydarzy:tak:
Onna jak po powrocie do pracy:confused:
Moniolku, Sensi, Najeczko, Ewo, To La, Car, Majeczko:happy::happy::happy:
 
Witajcie,

Ja tylko na chwilke bo zaraz jade do pracy - do Brzeska, na koncert Kombi...

Monik usciski dla Was... no i teraz czekamy na Wasza fotke :tak:

Antila a jak tam Twoja specjalizacja??

Sensi usciskaj od ciotki Kubusia... bidulka tak sie musi meczyc z tymi zabkami... :-(

Aleczku ja bym po czyms takim nic nie szukala... tylko czekala na porod... a wtedy maz by musial sam pojechac i wybrac!!! Skoro nie chce Tobie pomoc to bedzie zmuszony sam to zrobic!!! Moze jestem okrutna ale gdybym inaczej nie postepowala z moim mezem to WSZYSTKO byloby na mojej glowie!!!!:wściekła/y: A tak zakupy On robi, pranie tez (chociaz dla bezpieczenstwa sprawdzam co wladowal do pralki:-D), odkurzy mieszkanie (jak mu kaze) i zrobi pyyyyyszzzznaaa pizze :tak:
aaaa.... i zapomnialam o najwazniejszym: myje garnki (jak urzadzalismy kuchnie byla kwestia zmywarki - wtedy moj maz stwierdzil ze nie trzeba zmywarki bo On bedzie zmywal :-D)


TO-LA to koniecznie wez fotke swojego malenstwa jak bedziesz dzidzie ogladala!!

pozdrawiam pozostale dziewczyny!!!
 
Witam wieczorową porą:-)

Esch ale sobie fajnie meza wychowałaś:rofl2: Mój co prawda zmywa gary, ale ja musze gotowac.....ale zanim właczy pralkę pyta co ma wrzucić? co i gdzie wsypac? i tak wogóle to jaki program nastawić? :angry: a jak juz odpowiem na wszystkie pytania i pokażę palcem program, mówi: "no widzisz kochanie tak myslałem:-p". Moja pomoc domowa, ech:-D
Na szczęście robi wszyyyyyyyyyyystkie zakupy:tak:
Alek gratuluje półmetka:tak:, oj teraz to rzeczywiście juz z górki.
Antila zdrówka życzę:tak:, wygrzewaj sie kochana i nie przemęczaj.
Monik tak się ciesze, że juz masz Majeczke przy sobie i niedługo do domku. Czekamy na Was:-)
Anuś współczuje Maluszkowi tych porannych dolegliwości:-(
Vinniki super wiadomosć, najwazniejsze że plamienia ustały. Lez spokojnie, będzie dobrze:tak:
Onna :-)
Maniolku :-) zrobiłam tak jak napisałaś - pomaglowałam gina.

Wczoraj na wizycie okazało sie ze nasz Junior zdecydował sie wreszcie na zmiane pozycji, no i mamy położenie główką w dół....ufffff.
Wyniki mam dobre. Jedno co mnie trochę niepokoi to waga - Maluszek jest malutki - 36 tyg i tylko 2400g, ponadto wielkosc główki wskazuje na 36 tydz a wielkosc brzuszka na 34tydz:-(? Niby gin mówi, że wszystko miesci sie w normie... ale mam go trzymac jak najdłużej, zeby podrósł. Za 2 tyg kontrola.
Co do szpitala to faktycznie polecił mi alternatywne miejsce, gdzie kieruje swoje pacjentki. Lekarze i ordynator juz sa uprzedzeni, więc nie powinno byc problemu.
Taka mam nadzieję i tego sie trzymam.

Pozdrawiam cieplutko moje ulubione "trzydziestkowo"
 
ALEK jasne ze dam znac hihihi a czy ty znasz plec??? czy nie chcesz wiedziec??
ESCH mam juz dwie fotki z poprzednich usg ale to jeszcze takie malenstwo bylo teraz pewnie to dopiero bedzie fotka:-)
Acha no i melduje ze zaczelam czuc lekkie ruchy dzidzi... takie dziwne uczucie:happy:
ale fajne, niesamowite.

Czytalam wasze wczesniejsze posty o jakis salatkach czy ktoras z was ma jakies fajne pomysly na salatki sorowki itp bo ja nie mam do tego glowy a tak mi sie chce jakichs fajnych witaminek ...

Nie wymieniam po imieniu bo pewnie kogos zapomne ale pozdrowienia dla wszystkich trzydziesteczek!!!:blink::blink::blink:
 
Witam,

Pusto na naszym w wątku ale wcale mnie to nie dziwi:tak:
Dzisiaj taka piękna, cieplutka niedziela........tak lubię:-)
Bylismy z mężem w parku, kolorowo, słonecznie, Dziecię dotlenione, my też. Teraz odpoczywam. Mam wrażenie, że teraz brzuch rosnie mi z dnia na dzień, mam nadzieje, że Maleństwo też :tak:.
Wczoraj spakowałam torbę do szpitala, nic co prawda sie nie dzieje ale i tak trzeba to zrobić, więc: można odchaczyć:tak:

Miłego popołudnia:-)
 
Witam :-)
Vonko my też po długim spacerku. Cudna pogoda.Teraz M robi sphagetti a ja odpoczywam:-pTak sobie myślę, że ja tez powinnam powoli zabrać się za pakowanie.
To La gratuluję pierwszych kopniaczków:happy:
Esch na specjalizacji ok:tak: Następne zajęcia mam w przyszły weekend.
Miłej końcówki weekendu wszystkim życzę:-)
 
reklama
Monik to cudownie :-):-):-) Czekamy na Was i życzymy szybkiego powrotu do domku :tak::-)
Majeczko02 a Ty chyba też zaraz rodzisz :-) Trzymamy kciuki za szczęśliwy ,,finał'' ;-):-)

Witam:-) Tak się sklada,ze z Monik mialyśmy praktycznie wyznaczony ten sam termin porodu (różnilo sie o jeden dzień) Dziekuję za kciuki:tak::-)
Chciałam Wam przekazac,że Monik wraca jutro z Malutką do domciu:tak::-):-):-) Jak znajdzie chwilke to napisze do Nas. Pozdrawiam
 
Do góry