reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam,

Maiev gratulacje!!!! Nareszcie Malutka jest z Wami!!! Ale sie ciesze i jestem ciekawa przebiegu porodu. Tez piszesz o tej tabletce...Chyba co szpital czy klinika to obyczaj, bo w klinice w Rostocku(leci doku w TV)podaja wlasnie taki zel z oksytocyna

Muma to czekamy na cd

Gochson super, ze dobrze sie czujesz i Fasolek czy Fasolinka ladnie rosnie i sobie skacze, bo mu tam dobrze. Nalezy Ci sie L4 jak psu miska, co nie?

Terefere huta? A jak brat sie czuje? M jeszcze w domku? A jak nocka Timka? OK?

Katiuszka na pewno sie uda wszystko ladnie, nie martw sie, chlopak ma juz 1,5 roku, da rade na 100%

Ja dalej czekam na sygnal Janiska, poczytalam wiele na temat indukcji porodu, sa opracowania medyczne bardzo przeciwne temu i informujace, ze sie naduzywa ogolnie tej procedury. Pare dni po terminie to jeszcze nie tragedia, Janisek ma sie dobrze. ja tez, zero objawow zatrucia ciazowego, mam niskie cisnienie i czuje sie serio wysmienicie, przesypiam noce wiec nie dam sie zwariowac. Ale dmucham i chucham na zimne. DO pozniej!
 
reklama
hej!!!
Ja na moment, bo robię się na bóstwo...hehehe noo nie aż tak, bo to by zeszło wieki ciałe...ogólnie robię się do możliwości pokazania się ludziom:tak::-) bo po obiedzie lecimy do parku. Mamy kolejne spotkanie z mamuśkami z UK:-) Mówiłam K. po raz kolejny, ale ona, że nieee...bo to tyle trzeba zabrać ze sobą, siebie jakoś ogarnąc...aaa powiem Wam, że mam już dość. Ostatni raz jej powiedziałam, co ja będę ją na siłę ciągnąć. :baffled:
maieve eee tez za bardzo nie skumałam tego wpisu, ale pewnie to po porodzie;-) Rozumiem, że urodziłaś? nooo to gratulacje!!!! napisz coś więcej, może fotkę nam prześlij!!!!!
Aleksis tutaj wywołują poród jak się jest 2 tygodnie po terminie, oczywiście jak jest wszystko w porządku. W dniu terminu idzie się na badaniem, jak jest ok, to każą czekać, potem znowu badanie i tak do dwóch tygodni. Dopiero wtedy wywołują. Dobrze piszesz, jak się super czujesz, wszystko w jak najlepszym porządku, to niech sobie jeszcze posiedzi dzień, dwa...pięć:-p
A z tą podróżą to wiesz...im dziecko starsze, tym gorzej. Niemowlaka zapakujesz w fotelik i śpi całą drogę, a takie starsze już nie bardzo usiedzi tyle czasu. Chyba, że ma już z 10 lat to się czymś samo zajmie...No ale co ma być to będzie. Najwyżej będzie to pierwsza i ostatnia taka podróż:baffled:
tere fere ooo żesz kurna...a ja szukałam w necie w patekach polskich tego syropu i nie ma...no to se już kupiłam:-(
Muma szkoda, ze nie będize Ci miał kto foty strzelić jak Cię obkładają jakimiś mazidłami i masują:-p:-) koniecznie zaraz zdaj nam relację:tak:
szyszunia miłego spotkania z koleżanką!!! ciekawe czy się chłopaki polubią:-p
Gochson o widzisz! po tej nystatynie powinno się wszystko zaleczyć do końca. Ja tez tu brałam jakieś globulki, niby przeszło, ale za jakiś czas nawrót. A po tym leku od razu spokój. Fajnie, że dzidzia rośnie!!! a Ty odpoczywaj jak masz taką możliwość:tak:
Ok, lecę coś przekąsić i torbę spakować:-)
Miłego dnia!!!! do wieczorka!!!
 
Heh, wiecie, skończyłam finanse i bankowość, nie uważam się za jakiegoś matoła, ale siedzę od dwóch tygodni nad zmianami w przepisach VAT i nic nie wiem:crazy:
Tak pop.. ustawę o VAT (odnośnie samochodów), że pani w Krajowej Informacji Podatkowej powiedziała, że nie udzieli mi informacji bo czeka na interpretację Ministerstwa Finansów .. Zmiany weszły w życie 1 kwietnia...
Tak więc do 20 czerwca muszę zdecydować sama co robić, stąd moja rzadsza obecność na bb:nerd:

Buziaki !!!
 
Szyszka brat normalnie chodzi po świecie, nie wiem jak tym się zaraził, ale on nie zaraża. Nie wiem jak to jest. Ale zaraz znowu jedzie na jakiś rajd motorowy, oby znów jakiś chorób nie przywiózł.
A Ty ciuchów po Mieszku nie zostawiasz? nie planujesz kiedyś drugiego łobuziaka?

Gochson no właśnie też słyszałam, że ten środek (hydroxyzyna) jest dobry ale delikatny i w ciąży też przepisują.

Maiev
napisz coś więcej. GRATULACJE!

Aleksis dzis załatwiałam sobie parę spraw, ale formalnie nie byłam w hucie. Podziwiam Twoją cierpliwość. A nie chcesz pochodzić trochę po schodach, umyć podłogi, okien? Wtedy może Cię wezmie samo.

Katiuszka wejdz na fejsa.

A ja dziś od rana na chwilę w hucie, zrobiłyśmy fotki z załogą na fejsa hutowego,nawet niezle wyszły.
Potem pojechałam na jednej nodze do Portu po prezent dla eMa. Ma imieniny niebawem, no i dzień ojca za pasem.
Kupiłam mu perfumy, jakąś nowość armaniego, ładne. Myślę, że mu się spodobają. A na dzień taty kupiłam mu pizze z żelków, już pisałam że kocha żelki. Ale coś by się zdało do tego dokupić, jeszcze pomyślę.
A wy jakie macie pomysły????????????????
 
Maiev gratulacje!!!!:-):-):-) Jak sie czujesz, jak samopoczucie mamusiu:-)
Tere
nie nie, u nas Mieszko będzie jedynakiem :tak:świadoma decyzja;-)Brat powsinoga na całego. Gdzie teraz leci?
Pytałam co do wygrania ale nie glosujący tylko co Wy możecie babeczki wygrać :-pPrestiż:-)Ja planuje kupic bidon do roweru, bo sie zawziął em i 3 razy w tyg smiga po 25km
Muma
to ja nie pomogę z dokumentami bo to dla mnie czarna magia:sorry:
Katiuszka i jak spotkanie? Mieszko nie zwracał uwagi na kolegę Patryczka, ale mamy zaproszenie do nich do domku na grila wiec bedzie jeszcze okazja by chłopaki sie zapoznali, pobawili.
Jako jedynak będę musiała mu zapewniac towarzystwo w postaci kolegów i koleżanek do pewnego wieku:-D
Aleksis buziolki na ostatniej prostej. Nie boj sie niczego!;-):tak:
Gochson lez i pachnij jak nie ma Adasia.
 
Szyszka heheheheheh brat to nie wiem gdzie, jakoś chyba w Alpy czy coś. Jeszcze we Francji i Hiszpani, Portugalii nie byli z ekipy motorowej... Do wygrania, reklama, kolacja, puchary, certyfikaty...

A, czyli Mieszko jeden będzie. No spoko. Oboje się zgadzacie i masz z głowy...
 
heeej, ale jestem zjechana jak kon po westernie...:-(

Maiev gratulacje!! no z tego co zrozumialam to jestes mamusia :-D a jak w koncu daliscie coreczce na imie??

Muma wiesz jak to jest..jak potrzebujesz reki do pomocy to lepiej popatrz na swoja:tak: nikt ci nie pomoze, zwlaszcza urzad;-):-D powodzenia z papierzyskami:-p

Katiuszka dziekuje bardzo, ty to jestes kochana dziewczyna!! (i tu mi brakuje emotki buziaka :tak:) My nie chcemy nikomu robic problemu, a hotel to tez taka wygodna sprawa, jesc nam dadza, lozka dadza, posciele, reczniki, mydlo itp. A twojej mamie to bysmy zepsuli sobote, a potem jak bedziemy wracac to bedzie raczej w tygodniu typu sroda/czwartek, a przeciez ona pewnie pracuje. Dziekuje ci bardzo za propozyche, ale nie chce byc dla kogos ciezarem, a moze nie zbiedniejemy :-D Poza tym my zawsze jak rumuni wypakowani po pachy, zwlaszcza z Polski i samochod musi stac w bezpiecznym miejscu, bo przeciez tych wszystkich bambotli nie bedziemy wyciagac:-):-p

U nas Dzien Ojca juz byl, Ojciec dostal ciastko i kartke i tyle. No co by chcial od rocznego dziecka??:-D:-D
Ale za to musze wyslac cos mojemu tatusiowi :-D:tak: ale to juz sobie wymyslilam, ze mu kupie t-shirt w benettonie :tak:

Milej nocki babolki!
 
reklama
cześć

wiecie co? taka byłam wczoraj zamotana że myślałam ze pisałam ale nie pisałam.. :baffled:
roczek nadciąga wielkimi krokami :szok: szybciej mija czas przy Dziecku niz sama ciąża :szok::sorry2:a niedawno tuliłam takiego małego Szkraba a tu proszę.. :sorry2:
Tere skoro Twój brat się zaraził a On nie zaraza to jak to jest? pił wodę jakąś brudną czy co? :confused: ewenement.. nie słyszałam o dzumie od czasu lektury w liceum ;-)buziaki dla Tima :***

która to napisała ze od urzędników to nic a nic, hęęęę??? noooo polemizowałabym :-p

Muma życzę cierpliwości przy czytaniu dalszym ustawy ;-) ja pamiętam jak czytałam ustawę o zegludze morskiej czy jakoś tak.. paragrafy o piratach były ciekawe.. nad resztą zawsze zasypiałam :-D dzięki za plan jedzonka Olinkowego :*** od dziś zaczynam podobnie :tak:już wcześniej myślałam aby wprowadzić 3 posiłki.. ale jakoś tak schodziło:zawstydzona/y: wczoraj już wypróbowaliśmy chrupki kukurydziane :tak:myślałam ze sobie nie da rady.. ale zniknęły chrupeczki i mimo tylko narazie dwóch ząbków chrupał i wcinał Patryś aż miło :-) próbowałam też znaleźć jogurty ale w stokrotce u nas same smakowe.. chciałam bezsmakowe ewentualnie waniliowe.. póxniej podjedziemy z eMem do rossmana tam chyba większy wybór :tak:
aaaa no i raport z masazy koniecznie napisz :tak: bizuaki dla Olinka :***
Katiuszka mi to nawet do głowy nie przyszło ze na swoją nogę butki dla Julusia mierzysz.. choć te za duze dla Niego butki to tak przez przypadek :-D;-):-) a relacja ze spotkania mamusiek? jakaś fotka??? aaa jak bedziecie jechać z wysp do Polandii przez np zachodniopomorskie to zapraszam do siebie na małą przerwę w podrózy :tak: buziaki dla Julusia :***
Gatto ja się zastanawiam jak Patryk zniesie podróz nad morze.. gdzie ta raptem zajmuje ok3 godzin.. a Cri przebyła bez problemów i podróż do niemiec i wcześniej do Polski.. już chyba się martwić nie będę :tak:
a to u Was dzień ojca wcześniej jakoś.. tu chyba 23? nawet nie wiem :zawstydzona/y: tzn nie pamiętam.. za szybko chyba mój Tato zmarł :sorry2: ja mam problem z głowy, Tatuś zapomniał o dniu mamy to czemu mama miała by pamiętać o dniu taty? ;-) ale spodobał mi się pomysł koszulki z benettona.. moze zrobimy z Patrysiem prezent dla Tatusia??? moje imieniny się zbliżają ;-) buziaki dla Cri :***
Maiev GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! to teraz mozesz nam zdradzić jak będzie miała na imię Córeczka :tak: jaki padł wybór???
Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znać czy jeszcze w dwupaku jestes.. ale emocje.. zaraz Janisek bedzie z nami :-)
Szyszka hehe pewnie koleżanka Patrycja bardziej by Mieszkowi podpasowała niż koleżka Payrtk ;-):-) Patryś np z córką mojej koleżanki Ulką fajnie się dogadują.. za czasów kiedy jeszcze leżeli na macie obok siebie tez było dobrze do czasu kiedy któreś weszło na terytorium drugiego.. nie krzyczeli ale mocno okazywali rączkami że im to nie pasuje :-) fajne są maluchy ;-) no i jesteś pewna że Mieszko bedzie jedynakiem??? taki fajny Bobas.. jaką miałby fajniutką Siostrzyczkę albo Braciszka ;-):-) nieee no żartuję, Wasz wybór :tak: super ze Mieszkowi marchewka podeszła :tak: czyli wszystko inne też pójdzie jak z płatka :tak: buziaki dla Mieszka :***
Gochson wypoczełaś wczoraj??? a Wy macie typy imion już??? buziaki dla Adasia :***
Caterina pracusiu!!! leż, pachnij i ciesz się ciążą :tak:
eM ka?????

biziaki dla reszty Naszych Dzieciaczków :***

jakiś palant zaczął mi trąbić pod oknem :angry:idę pozamykać bo Patryś śpi..
 
Do góry