reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć dziewczynki:-)
Niedawno wróciłam z wykładów, ależ będę miała mądre dziecko;-)
Esch ja też się cieszę, że spadnie śnieg, mimo że narty chyba odłożę do przyszłego sezonu. Dobrze, że impreza się udała teraz odsapnij trochę.
Aluś widocznie Franiu dumny ze swoich klejnotów:-D
Kajda właśnie dlatego teraz wsuwam zakazane produkty, bo wiem że już niedługo koniec:baffled:
 
reklama
Dobry wieczór :-)

Antilko ja Cie podziwiam, że Ty masz siłę tyle wysiedzieć :tak: A Ania się nasłucha mądrości :-D
Onna trzymaj się dzielnie! :-)A mieszkanko już całkiem gotowe?
Esch to teraz już odpoczywasz, prawda?? ;-) A ja się ze śniegu w ogóle nie cieszę..:baffled:
Carioca jak ja bym Was tu zaczęłam zasypywać moimi pytaniami i wątpliwościami, to chyba miałybyście mnie dość :-D Ale dziękuję, będę pamiętać :tak::-) Fajna Twoja praca, ja też kiedyś chciałam to robić, ale inaczej wyszło. I chyba zostanę już w tej branży windykacyjnej na wieki wieków :nerd:
Najeczko rówieśnik Ewuni ma 6 ząbków i wczoraj wyfroterował nam mieszkanie :-D Pełza jak szalony :rofl2: Oj to się Kochana umordujesz z tym wstawaniem. Zdrówka dla męża, całuski dla Ewuni :-)
Moniś mam nadzieję, że u Martuni to nic złego i może faktycznie idą jej ząbki. Daj znać po wizycie u pediatry.
Kajduś dzięki za namiar na książkę :-) Ja kupiłam wczoraj książkę Pawła Zawitkowskiego ,,Co nieco o rozwoju dziecka'', zaczęłam już czytać i bardzo mi się podoba :-)

A my wczoraj zrobiliśmy przegląd auta (wymiana oleju, klocków itp.), a dzisiaj złapaliśmy gumę :angry: W tylnym kole, opona do wyrzucenia, musieliśmy dokupić jedną nową zimówkę :angry: Wrrrr..W ogóle jakaś ta niedziela nie taka, zimno, ciemno, ja chcę już wiosnę :-p
 
Witam:happy:

Potem popiszę, a teraz tylko szybciutko: Eschen, Onna na wiejską opiekunkę szans nie będziemy mieli, bo będziemy mieszkać na wsi, która właściwie wsią nie jest:rofl2:. nasz dom stoi samotnie na z dala od cywilizacji;-)
 
Witam:-)
Niedawno wstałam, bo w nocy miałam nieprzyjemne skurcze , które po 2 h minęły.
Teraz wybieram się na zakupy:happy:
Sensi jak daleko będziecie mieć do najbliższych sąsiadów:confused:
 
Witam,
na szybciocha, bo mi dziecię żyrafę zamulda ;-) dziękuję za troskę. Osłuchowo Mała w porządku, buzia też czysta, dostałyśmy skierowanie na badanie moczu (niezłe woreczki są dla takich maluszków :-D) pediatra wyklucza po kolei na razie badanie siusków, ale powiem Wam coś czuję, że chyba ząbki, wczoraj już ładnie jadła tylko troszkę wieczorem się prężyła.

buziaki odezwę się na dłużej wieczorkiem
 
Dzień dobry :-)

Kurcze! Ale zimnica dzisiaj, tylko 1 stopień :no:

Moniś cieszę się, że już jest lepiej, tak więc to pewnie ząbki idą :tak:
Antilko skurcze?? I sama idziesz na te zakupy??:szok: Nie boisz się?
Sensi może niebawem cywilizacja przyjdzie do Was? ;-)

Chciałam się Wam pochwalić, że 25 listopada zaczynamy szkołę rodzenia :-) Jestem strasznie ciekawa, jak będzie?

Miłego dnia Kobitki :-)
 
Aluś nie boję się, bo skurcze mi w nocy minęły.Poza tym przecież nawet jakby się coś zaczęło to zdążę do domu:-)
Aluś gdzie zamierzasz rodzić?
Nicea witaj:happy:
 
reklama
Antilko ja zamierzam rodzić w szpitalu MSWiA, tam też będziemy chodzić do SR :-)No i poród sn :-) Chyba, że (odpukać!!!) coś się wydarzy nieoczekiwanego..

Kobitki odkryłam coś pysznego- kawę Inkę świąteczną, taką z cynamonem, imbirem, kardamonem, jest pyszna! Szczególnie z mleczkiem, rewelacja na zimne dni :tak:
 
Do góry