reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam:-)
Aluś z jakiej okazji ten prezent?Czyżby Twój mąż miał na imię Andrzej?
Mi się wydaje, że zostanę grudniową mamusią;-):-)

Co do ubranek mam trochę 56 i trochę 62 co prawda jeżeli mała będzie ważyć tyle ile Usg przewiduje to pewnie 56 się nie przydadzą:baffled:
Onna dawno Cię nie było, co słychać:confused:
Vinniki i To La też się gdzieś zapodziały:eek:
Ponieważ nie rodzę to wybieram się na zajęcia. Chyba się zdziwią, jak mnie tam zobaczą:-D
 
reklama
Antilko, odwazna jestes// ja to bym się już nigdzie sama nie ruszała:-pswoją drogą ja z rozwarciem na 1cm chodzilam chyba z 3 tygodnie... a wagą na usg nie ma co sie do konca sugerowac. Na dzien przed porodem moj mały wazył niby 3900 a urodził się z wagą 3560.
Aluś, co to za okazja dla mężusia? ja tez mam zawsze z tym problemy...:sorry:może coś z jego hobby związane? zazdroszcze wam spotkania z Eschenbach:) szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie, chętnie bym was poznała:tak:
Eschen, jak tam po przemeblowaniach w pracy?
ja w środę w końcu byłam na zakupach, wzielam dla towarzystwa szwgierkę. no i po obejściu około 10 sklepów w ostatnim kupiłam sobie butki;) a juz myslalam, że nic nie dostanę. szukalam niskich kozaczków a tam same wysokie...:0) a! i przymierzałam jeszcze staniki do karmienia, bardzo ładne, jeden był w kwiatuszki i juz zadowolona chcialam dwa wziąć,,,ale cena mnie powaliła, każdy za 189:szok:... troszkę dla mnie za dużo.. i nie wzięłam. zamówiłam za to przez internet, mam nadzieje, że rozmiar bedzie dobry, zresztą w razie czego można odesłać:tak:
u nas małe problemy z zasypianiem. do tej pory mały zasypiał gdzies w granicach 22-23 i chcielismy go przestawic na wczesniejszą porę. 2 razy wykąpaliśmy go około 20 godz. potem karmienie..odłożony do łożeczka zaczął strasznie płakać, za nic nie można go było uspokoic... w koncu zasnal przy cycu, aletrwalo to prawie godzine... ostatecznie wczoraj zasnal dopiero o północy:szok::zawstydzona/y: nie wiem, chyba musimy mniej drastycznie go przestawiac, kapiel o 5-10 minut wczesniej a nie o godzinę, dwie... bo do tej pory ładnie sam zasypiał tylko o tej 22 dopiero..
no nic, miłego dzionka;)
 
witajcie

ja staram się podczytywać ale nie mam czasu napisać.
U nas gorący okres przed chrzcinami- Oluś w przyszłą niedzielę dopiero ale większość rzeczy już mam. Moniś co do menu wzięłam catering z kobietką do pomocy:-) bo moje karmienie i przewijanie trwa od 30-40 minut wiec to mnie kompletnie wyłacza z przyjęcia. Zakupiłam również spódnicę z bluzką bo ubyło mi 22 kg :-) malutki mocno absorbujący w dzien nie śpi tylko na spacerze. no i chce aby do niego gadać :-) jest wesolutki, głuży, grzechocze grzechotkami jest super. Ma skazkę niestety ale wypróbowałam super krem i polecam - bardoz drogi ale 2 razy posmarowałam i jest b. duza poprawa - polecam A-dermia !!!
kupy w zwiazku ze skazą są potworne- na to nie mam sposobu - moze ktoś ma ? narazie bierze smectę i enterol ......
Antilko Oluś - a mnie z kolei ubranka 56 cm bardoz się przydały a 62 były o duzo za duze - jak sie, urodził miał 54 cm. i długo potem nosił 62. w zasadzie od niedawna kupuję 68 i są za duże.... Antilko widzę ,ze Twoja córenka to jak mój i Kajdy synuś - nie spieszno jej na śiwat :-) mój miał mieć pod 4 kilogramy a miał 3600 - takze to usg zawsze zawyża.
VOnko,Sensi,Carioca,Esch,Ewa,Majeczko i wszystkie nowe 30-stki pozdrawiam
 
bry:happy:
jak Was tak śmieszą moje choroby;-) to uprzejmie donoszę że na początku tygodnia wybieram się do ortopedy:rofl2:. powód-na nadgarstku od strony nie-dłoniowej pojawiło mi się dziwaczne uwypuklenie kostne. w zasadzie mogłabym żyć z takim garbem, ale zaczyna mnie boleć, kiedy przeprostowuję dłoń i boli nie tylko nadgarstek ale i łokieć-może jakiś ucisk na ścięgno:confused:. mam nadzieję, że ręki mi nie amputują:crazy:. A powód-myślę, że mój Aniołek (a raczej jego waga:-p)
 
witajcie,
miło e ktos jeszcze tu o mnie pamięa:) JA ostatnio zapracowana, podczytuję tiu i zaglądam czy antilka juz urodziła :) Po cieżkim tygodniu szczęśliwie piątek mam wolny. Przed południem gotowałam obiadek, bo mąz miał godzinna przerwę w pracy (podobnie jutro i pojutrze:/) a teraz chwileodpoczywam i biore sie za sprzątanie, pranie, prasowanie itp. Mam tez sporo roboty ppierkowej, więc ograniczam przesoiadywanie na forum
co do prezentów tez sie zastanawiam co kupić meżówi - okazja Mikołaj :)
Ale w zamyśle mam szlafrok jakiś mięciutki tylko problem mam z rozmiarem- jak kupię węższy to za krótkie rękawy, jak dluższe to moj facet się w nim utopi - on wysoki chudzielec jest a rozmiary są standardowe i rosną zarówno wzdłuuż jak i wszerz :/
inne pomysły na prezenty dla mężów to właśńie jakies hobbystyczne, albo coś co zawsze chciał mieć a nigdy nie miał. W tamtym roku na gwiazdkę kupiłam ... ustną harmnijkę wrz z podstawowym podręcznikiem. Mój mąż pouczyl sie troszkę i poszłą w kąt..... A podono cale życie marzyl żeby sie nauczyć grać :D No ale ma, chwilowa przyjemnośc była osiągnieta więc prezent udany ;)
 
Bry

Już się zabierałam do odpisywania, ale alarmek się włączył ;-) jak ją położę wieczorem dam kilka newsów od nas

W skrócie

Vonko polecam gorąco na brzuch activię (ja jestem troszkę leniuszek :zawstydzona/y: i u mnie działa bardzo dobrze

Sensi ja mam takie wypuklenie od strony dłoni wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byłam u lekarza a pojawiło się po urodzeniu małej.

no to tyle na tą chwilę
 
Wróciłam do domu ufff..ludzie to się chyba w piątki wcześniej z pracy zwalniają, czy co?? No bo tłumy już takie, że ani zaparkować, ani pochodzić, bo tłok wszędzie :baffled:

Antilko dokładnie :tak: Mój mąż to Andrzej :-D I tak, teraz imieniny, potem Mikołaj, potem Święta, a w styczniu urodziny :-p No! I bądź tu mądra :laugh2: Dzisiaj kupiłam nową płytę Maleńczuka (przebąkiwał, że by chciał :-D), a co dalej to naprawdę nie mam pomysłu :baffled: Szczególnie, że mi się siły kończą na łażenie :-D
Kajduś a jakby było super, jakbyśmy się wszystkie gdzieś kiedyś spotkały :happy: Może latem gdzieś? Trzeba by pomyśleć..:tak::-) A jakie butki kupiłaś? Kozaczki? Wasz Filipek to nocny marek widzę :-D
Anusia i bardzo dobrze, że wzięłaś catering z pomocą :tak: A ubranko już zakupione? Może się pochwalisz? ;-) Ja sobie nie wyobrażam, jak Ty mogłaś zrzucić 22 kg? :szok: To ile Ty teraz ważysz?? Ja z ubrankami to się obawiam tego, że Franek może być długi po tatusiu :-p A jak nie, to się w razie czego dokupi mniejszych :-D
Elżbietko to Filip był konkretnej wagi :-p
Sensi no cóż Kochana..starość nie radość..;-):-D
Onna pamiętamy tu wszystkie o Tobie :-) Tak myślałam, że zarobiona jesteś :-( Jak Twoje samopoczucie i zdrówko?

Moniś, Najeczko a co u Was?
 
Witajcie po przerwie... zaraz się zabieram do czytania i nadrabiania zaległości, bo trochę się nazbierało :tak: Widzę, że Antila, jeszcze w jednym kawałku, ale teraz to już na pewno niedługo:tak::tak:
Napiszę więcej, jak Was poczytam.:-D
A ja jestem po usg połówkowym (wczoraj). Maluszek ładnie się rozwija, ma ponad pół kilo, szyjka ładna, długa i zamknięta, ale z łożyskiem nie jest dobrze.:-( Nic nie poszło w górę przez ostatni miesiąc, i tak jak miesiąc temu - już nie zasłania ujścia, ale do niego dochodzi. Mam się oszczędzać. No i ginka powiedziała, że jak się zaczną fizjologiczne skurcze przepowiadające, to przy niskim łożysku grozi to krwotokiem i wtedy do szpitala na podtrzymanie. A więc oby skurcze się pojawiły jak najpóźniej.
 
reklama
No i mamy weekend...

Mam nadzieje ze uda mi sie smigna na nartki bo pierwsze stoki otwieraja w ten weekend...

Alek nie wyspalam sie bo oczywiscie nie poszlam spac...
A preznet moze jakis komputerowy.... :-D:-)
Na Mikolaja zrob tak jak ja... kaz mu list napisac :-)

Antila ja od poczatlu obstawiam grudzien dla Twojej Anusi:tak:
I moze jednak zrezygnuj jutro z zajec... bo do grudnia nie dotrwasz :-D

Kajda po przemeblowaniu jest teraz super... no i nareszcie sama siedze w pokoju!!!!

Anusieńka ladnie schudlas!!!! :tak: jak ja bym chciala tyle schudnac.... a jaka metode masz??

Sensi :zawstydzona/y:

Onna witaj w klubie zapracowanych....

Moniolek to czekamy na newsy od Ciebie!!!
 
Do góry