reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Elżbietka pisze:
Sensi, ja tez z podlasia :) tzn pochodze z tamtąd i tam mieszkałąm 20 lat 8). teraz niestety warszawa się kłania ::)

Ja się tutaj urodziłam i tutaj zostałam. A do Warszawy musze pojechać co jakiś czas, żeby sie przekonać, że dobrze mi tu, gdzie jestem ;D
 
reklama
Ale są też plusy mieszkania w molochu-dostęp do lekarzy na przykład. Ja, do najbliższego specjalisty mam 150 km. :(
Ale i tak kocham to miejsce ;D ;D
 
Ale są też plusy mieszkania w molochu-dostęp do lekarzy na przykład. Ja, do najbliższego specjalisty mam 150 km. :(
Ale i tak kocham to miejsce ;D ;D
 
Suwałki!!!
Lubię te wioski obok Suwałk..taki spokój i dużo rośłinek i jezior.....oj ale bym tam znów pojechała,,,,,,,,
 
Ja mojego meza co roku namawiam na Mazury ale on ich po prostu (podobno) nie libi ... jak mozna nie lubic takich pieknych "krain" :o ... mam nadzieje ze kiedys uda mi sie w koncu namowic mezusia na wyjazd na Mazury ;)
 
reklama
Toście napłodziły dzisiaj Kochane :laugh: :laugh: :laugh:
witam wszystkie w nieco lepszym nastroju, chociaż brzuch mi dzisiaj mało nie eksplodował ::)
dzięki za słowa otuchy :) kochane jesteście!!
Sensi ja uwielbiam Twoje okolice! szczególnie Augustów ;D zresztą wybieram się tam w następnym tygodniu ;D
Lapisku, Aneczko trzymamy się dzielnie, prawda?? ;)
Moniś a Ty się ładnie opalaj i wracajcie do nas we trójkę :laugh:
Majeczko a gdzie Ty nam zniknęłaś??
dziewczynki :-* :-* :-*

 
Do góry