reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej dziewczynki!

I znowu skwar :( :( a ja kocham zimę!
Wczoraj do północy robiłam przetwory z truskaweczek , bo witaminki zimą (jak będę zafasolkowana ;D ;D ;D 0 bardzo mi się przydadzą ;)
 
reklama
Sensi pisze:
Lekarzem? Tak. Tylko troszkę specyficznym ;D ;D ;D Jestem lekarzem weterynarii ;D

Moje marzenie niespełnione.. Zazdroszczę.. Kocham zwierzęta :) Wszystkie, ale najbardziej te domowe ;) psy i koty :) Kota nie mam, bo się mąż nie zgodził, ale dwa psy wymusiłam :D :D
 
witam wszystkie 30-stki

pozdrawiam też malagę i madziujkę

Alek ja nie wiem czy ja sie tak dzielnie trzymam ale jakoś sie tam trzymam.
Lapisku :-*
Sensi to Ty masz super klimat do wyluzowania na łonie natury

Majeczko odezwij się !!!!!!!!!!!!!! martwimy się ??? ???
 
CZESC 30 CHY!!!!!!!
Lapis Lazuli dzieki za :-* :-* :-* i wzajemnie :D

Ja dziewczyny troche odpoczelam od tego strasznego zgielku i tego pedu miasta. Z okazjii ze siwtowalismu u nas dzien niepodleglosci mialam kilka dni wolnego - dlugi weekend . Bylismy na campingu tzn na biwaku tak z polska hehehe bylo cywdownie tylko krotko kurcze tylko 3 dni. Ale nareszcie poczulam sie jak w polsce choc przez chwile.
Widze ze troche sie tu smucicie mam na mysli Majeczke.
Majeczko kochana nie poddawaj sie. To dobrze ze lekarz sie tak toba zajal, napewno wcale nie jest tak zle, a lepiej posprawdzac wszystko i dmuchac na zimne a w razie czego znalezc cos predzej niz pozniej. Trzymam kciukasy mocnoza wszystkie pozytywne badania. Wiem ze ciezko jest sie leczyc na odleglosc, gdy sie nie mieszka w Polsce ale uwierz mi ze to nie jest jeszcze taka odlelglosc, ja to mam daleko... MOze warto posiwecic sie na te badania??? :-* :-* :-*
A co u reszty 30 stek???
 
Lapisku Kochany :laugh: potwierdzam i rozumiem Ciebie doskonale! :laugh: :laugh: :laugh: trzymam kciuki za jutro ;) daj znać.. ;)
buziaki dla Wszystkich :-*
 
Lapisku cieszę się, że humorek masz lepszy :) i modelujesz swoją figurę na baseniku, piknie ;) No i ale masz mężucha zazdrosnika, ale to miłe jak tak powie, że jest zazdrosny, co?? ;D Moj też jak czasem sobie kupię jakiś odważniejszy ciuszek to mowi, że moge w tym chodzic ale tylko w domu :laugh: Powodzenia na rozmowie, trzymam kciuki :)

ToLAfajnie, że trochę odpoczelas, w koncu wakacje i trzeba troche wrzucic na luz ;)

buziaczki dla reszty dziewojek :-*

a ja jutro po stolicy się szwędam ::) a w pt na jakąś nudziarską konferencje muszę isć... trzymcie się, papa
 
Lapis_Lazuli pisze:
Witam również ;D
Sensi, tylko coby Ci zapłacili za wczasy pod gruszą dopilnuj, zanim legniesz ;D ;D ;D
Całuski ślę wszystkim i zmykam :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Musiałabym leżeć 2 tygodnie, żeby mi zapłacili ;D ;D
 
reklama
Lapis_Lazuli pisze:
Witam również ;D
Sensi, tylko coby Ci zapłacili za wczasy pod gruszą dopilnuj, zanim legniesz ;D ;D ;D
Całuski ślę wszystkim i zmykam :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Musiałabym leżeć 2 tygodnie, żeby mi zapłacili ;D ;D
 
Do góry