reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Imie dla córki, Aria czy Adria?

• Aria

Głosów: 7 53,8%
  • Adria

Głosów: 6 46,2%

• Wszystkich głosujących
    13
  • Ankieta zamknięta .
reklama

Jaasna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kataleja :) także myślę, że w tym wypadku nie szalejemy bardzo z imieniem. Wydaje mi się, że przy pierwszej córce bardziej pojechaliśmy po bandzie :)
O tak, pewnie jest jedyną w Polsce :) Skąd inspiracja?
P.S. Czy imię Adria to typ Twojego męża z gry Diablo? :D

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Od roku 2015/2016 r. Kataleja to coraz częściej nadawane imie. :)Co roku 2-10 dziewczynek rocznie tak nazwano. Jest też pisownia Cataleya(i w tym wypadku też 2-10dzieci dostaje takie imie) bądź podobnie Cattleya( Katleja) ( co roku sprawdzam wykaz imion na gov ministerstwo cyfryzacji). imie Kataleja wzięliśmy z filmu "Columbiana ";)
Muszę być strasznie w tyle bo w życiu o tym imieniu nie słyszałam.

Jagna8

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U nas w lokalnej gazecie są zdjęcia noworodków z 2 pobliskich szpitali, taka akcja dla rodziców którzy na to się zgadzają. Przeglądam dzisiaj i jest Kateleia :) Ale imiona rodziców brzmią na zagranicznych. Pozdrawiam Waszą córeczkę :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry