reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

✌️✌️

reklama
Testy po zrobieniu i odczekaniu 5 minut po prostu się wyrzuca.
Zastanawia mnie tylko jedno skoro testy ovu wychodzą pozytywne tutaj mamy ewidentne cień cienia to coś w tym musi być gdyby był ewidentne negatywny nie zauważyła bym na pierwszym niczego szczególnego i nie dopatrywałabym się na sile ps. Owulacje już miałam dawno
 
Zastanawia mnie tylko jedno skoro testy ovu wychodzą pozytywne tutaj mamy ewidentne cień cienia to coś w tym musi być gdyby był ewidentne negatywny nie zauważyła bym na pierwszym niczego szczególnego i nie dopatrywałabym się na sile
Nie sugeruj się testami owu, bo tak naprawdę poziom hormonu LH po owulacji nie musi się obniżyć do kompletnej niewykrywalności. Nie mówię, że test owu nie może pokazać ciąży, może, a wynika to z jakości samego produktu, braku odróżnienia hormonu LH od bHCG. Ale skoro na owu są kreski, a na ciążowych nie ma, to niestety, na ciążę to nie wskazuje. Kiedy powinnaś dostać okres?
 
Nie sugeruj się testami owu, bo tak naprawdę poziom hormonu LH po owulacji nie musi się obniżyć do kompletnej niewykrywalności. Nie mówię, że test owu nie może pokazać ciąży, może, a wynika to z jakości samego produktu, braku odróżnienia hormonu LH od bHCG. Ale skoro na owu są kreski, a na ciążowych nie ma, to niestety, na ciążę to nie wskazuje. Kiedy powinnaś dostać okres?
Za 5dni
 
reklama
Do góry