reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

😒

Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
7
Witam we wtorek i środę zrobiłam testy i wyszły one pozytywne w piątek udałam się do ginekologa na USG wyszło że mam torbiel najprawdopodobniej krwotoczna 4cm.. Ginekolog znalazł pęcherzyk ale nie był w stanie stwierdzić czy to pęcherzyk ciążowy... Mówił też że może być to ciąża pozamaciczna Lekarz kazał zrobić mi betę żeby potwierdzić ciążę wynik wyszedł 497,38...powtórne usg w piątek
 
reklama
Za wcześnie poszłaś do lekarza. Przy tej wysokości bety lekarz nie mógł zobaczyć pęcherzyka ciążowego w macicy, bo on pojawia się, gdy beta osiągnie ok 1000-1500..
Nie rozumiem straszenia ciążą pozamaciczną... Na wizytę powinnaś się udać ok 6-7tc (licząc od OM) - chyba że masz jakieś dolegliwości.
A torbielą się aż tak nie przejmuj. Ja miałam je w każdej ciąży i po każdej ciąży znikały bez żadnej interwencji. Tak czasem jest, że u niektorych się one pojawiają.
 
Za wcześnie poszłaś do lekarza. Przy tej wysokości bety lekarz nie mógł zobaczyć pęcherzyka ciążowego w macicy, bo on pojawia się, gdy beta osiągnie ok 1000-1500..
Nie rozumiem straszenia ciążą pozamaciczną... Na wizytę powinnaś się udać ok 6-7tc (licząc od OM) - chyba że masz jakieś dolegliwości.
A torbielą się aż tak nie przejmuj. Ja miałam je w każdej ciąży i po każdej ciąży znikały bez żadnej interwencji. Tak czasem jest, że u niektorych się one pojawiają.
Z moi
Za wcześnie poszłaś do lekarza. Przy tej wysokości bety lekarz nie mógł zobaczyć pęcherzyka ciążowego w macicy, bo on pojawia się, gdy beta osiągnie ok 1000-1500..
Nie rozumiem straszenia ciążą pozamaciczną... Na wizytę powinnaś się udać ok 6-7tc (licząc od OM) - chyba że masz jakieś dolegliwości.
A torbielą się aż tak nie przejmuj. Ja miałam je w każdej ciąży i po każdej ciąży znikały bez żadnej interwencji. Tak czasem jest, że u niektorych się one pojawiają.
Od ostaniej miesiączki wychodziło by że to 4-5 tydzień... A udałam się tak szybo do lekarza ponieważ pracuje przy rybach i bałam się tych wszystkich bakterii i wg... 🙂🙂🙂
 
A co ma lekarz do bakterii na Twoim stanowisku pracy? ;p
Lekarz na tym etapie nie potwierdzi Ci ciąży - to zdecydowanie za wcześnie.
To najlepiej jakbyś poszła do lekarza za 2 tygodnie, ale skoro masz wizytę wyznaczoną na piątek - to ok. Powinien być już pęcherzyk - być może z ciałkiem żółtym i zarodkiem. Na serduszko jeszcze bym nie liczyła, więc się nie stresuj jeśli go nie będzie.
Szkoda że lekarz nie zalecił Ci zbadania przyrostu bety - pewnie byłabyś spokojniejsza. Ale żeby wynik był miarodajny to najlepiej powtórzyć je po 48h (od pobrania do pobrania).
 
A co ma lekarz do bakterii na Twoim stanowisku pracy? ;p
Lekarz na tym etapie nie potwierdzi Ci ciąży - to zdecydowanie za wcześnie.
To najlepiej jakbyś poszła do lekarza za 2 tygodnie, ale skoro masz wizytę wyznaczoną na piątek - to ok. Powinien być już pęcherzyk - być może z ciałkiem żółtym i zarodkiem. Na serduszko jeszcze bym nie liczyła, więc się nie stresuj jeśli go nie będzie.
Szkoda że lekarz nie zalecił Ci zbadania przyrostu bety - pewnie byłabyś spokojniejsza. Ale żeby wynik był miarodajny to najlepiej powtórzyć je po 48h (od pobrania do pobrania).
 
Chodziło mi bardziej o l4 😉 ale bardziej chodzi mi że mnie nastraszył ta ciąża pozamaciczna.. Tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i ciągle chodzi mi po głowie czy oby napewno wszystko ok
 
Powtórz bete po 48 h , wiadomo że nie mógł nic zobaczyć, a myślę że w piątek juz cos będzie widać
 
reklama
Do góry