reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

.

reklama
tylko morfologię masz obniżoną. Reszta w normie. Ładny ruch. Nie są to wyniki jakieś super hiper,, ale są poprawne. Zacznij brać jakieś suple typu Fertilman, Profertil czy TenFertil On, pij codziennie szklankę soku pomidorowego z olejem lnianym i olejem z czarnuszki, włącz do diety orzechy brazylisjkie i umiarkowaną aktywność fizyczną. Nieprzegrzewaj jajek, chodź w luźnych majtkach, nie kąp się w gorącej wodzie. Powinno to trochę podciągnąć te wyniki i będą bardzo eleganckie :)
 
Do góry