reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Serio? To nie można się powstrzymać? Już nie wspomnę że skoro pytasz to albo już sięgnęłaś albo masz zamiar sięgnąć po to gowno. Tylko współczuć. To się tylko do zgłoszenia nadaje. Zanim ktoś mnie zjedzie... POTĘPIAM TAKIE ZACHOWANIE.
 
Czy są tu jakieś Mamy które paliły w ciąży lub w okresie karmienia? Jak Wasze pociechy? Czy rozwijają się prawidłowo?
Wystarczy poczytać trochę internet.... nie, nie jest to bezpieczne, niesie wielkie ryzyko dla dziecka.
 
Nie pytała czy bezpiecznie, i też nie miala zamiaru sprawdzać, ale z ciekawości zapytała, bo w internecie są sprzeczne informacje, czy w artykułach czy też na innych forach.
 
Kiedyś przewinął mi się ten temat, i głupie było to zapytanie, za co przepraszam urażone osoby. Ja nie korzystałam i nie planuje korzystać z używek w ciąży, nawet od kofeiny stronie. Ale spotkałam się z dziwnymi opiniami na ten temat w internecie, też stąd było to głupie pytanie
 
Kiedyś przewinął mi się ten temat, i głupie było to zapytanie, za co przepraszam urażone osoby. Ja nie korzystałam i nie planuje korzystać z używek w ciąży, nawet od kofeiny stronie. Ale spotkałam się z dziwnymi opiniami na ten temat w internecie, też stąd było to głupie pytanie
no spoko, teraz rozumiem.
 
reklama
Jakoś nie widzę żeby pytała akurat o palenie marihuany. Wydaje mi się że o papierosy chodziło bardziej i tak znam dużo kobiet które całą ciążę przejaraly że tak powiem
 
Do góry