reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

14 dni brak @ testy negatywne

No z jednej strony fajnie że nie trzeba płacić bo po to są składki tylko podejście lekarzy mogło by się zmienić. Jeśli ludzie przychodzą po skierowania bo chcą się leczyć to lekarze zamiast się cieszyć to narzekają i mówią że nie ma podstaw. Ja choruje na IO od 9 lat a lekarze mówią że nie ma podstaw do dania skierowania do diabetologa. Ale ostatecznie otrzymałam skierowanie z kliniki.
No właśnie niby dobrze bo się nie płaci a z drugiej strony dramat żeby gdzieś się dostać 🙈🙄
 
reklama
No właśnie niby dobrze bo się nie płaci a z drugiej strony dramat żeby gdzieś się dostać [emoji85][emoji849]
No dokładnie. Mogli by trochę wyluzować. A kiedyś nie daj Boże coś się stanie czy coś to lekarze będą biadolić że trza było szybciej do lekarza przyjść.
 
No dokładnie. Mogli by trochę wyluzować. A kiedyś nie daj Boże coś się stanie czy coś to lekarze będą biadolić że trza było szybciej do lekarza przyjść.
Nic na to nie poradzimy niestety, szkoda bo w pl idę do laboratorium płace 36 zł za betę i mam wyniki online po południu i wszystko jest jasne a tu takie problemy robią 🙈🙄
 
Ja tez bylam w podobnej sytuacji czekalam na okres 49 dni w 42 dniu bylam u ginekologa i dostalam tabletki na wywolanie. I niewiadomo dlaczego okres sie zatrzymal. Tez mialam nadziejeze to ciaza ale testy negatywne i beta tez. Sproboj poszukac doktora
 
Nic na to nie poradzimy niestety, szkoda bo w pl idę do laboratorium płace 36 zł za betę i mam wyniki online po południu i wszystko jest jasne a tu takie problemy robią [emoji85][emoji849]
No tak to prawda ale w Pl płacą tysiące za ubezpieczenie a jeszcze za opiekę medyczną. Więc to też trochę niesprawiedliwe bo nie każdego w Pl stać na leczenie diagnozowanie się za kasę.
 
reklama
Do góry