reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

14 dni brak @ testy negatywne

Kobieta87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny proszę o radę 🙄 bo już nie wiem sama co robić 🥺 03.06.2020 miałam ostatnią miesiączkę , z racji tego że współżylismy w dni płodne (1 dzień przed owulacją) jak nie dostałam okresu w lipcu to pomyślałam że jestem w ciąży 🙈 zrobiłam test w dzień spodziewającej @ ale nic z tego bo wyszedł negatywnie , spóźnia mi się 14 dni okres i do tej pory zrobiłam z 7 testów każdy negatywny🥺🥺 dodam ze mieszkam w Holandii i ciężko jest się tu umówić do położnej żeby zrobili mi głupie usg 🙄🙈 Nie wiem co jest grane a ciąże już wykluczyłam po ilości testów .. 5 testów kupiłam w sklepie Wyszły negatywnie a jeden w aptece i ten z apteki wyszedł pusty 🤷🏻‍♀️🙈 już sama nie wiem co myśleć, jestem załamana a mój mąż cieszy się bo zostanie tatą 🥺🥺🥺

reklama

Ania95

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny proszę o radę 🙄 bo już nie wiem sama co robić 🥺 03.06.2020 miałam ostatnią miesiączkę , z racji tego że współżylismy w dni płodne (1 dzień przed owulacją) jak nie dostałam okresu w lipcu to pomyślałam że jestem w ciąży 🙈 zrobiłam test w dzień spodziewającej @ ale nic z tego bo wyszedł negatywnie , spóźnia mi się 14 dni okres i do tej pory zrobiłam z 7 testów każdy negatywny🥺🥺 dodam ze mieszkam w Holandii i ciężko jest się tu umówić do położnej żeby zrobili mi głupie usg 🙄🙈 Nie wiem co jest grane a ciąże już wykluczyłam po ilości testów .. 5 testów kupiłam w sklepie Wyszły negatywnie a jeden w aptece i ten z apteki wyszedł pusty 🤷🏻‍♀️🙈 już sama nie wiem co myśleć, jestem załamana a mój mąż cieszy się bo zostanie tatą 🥺🥺🥺
A zawsze miałaś regularne cykle? Wydaje mi się ze musisz czekać bo to może nic nie znaczyć, nigdy nie spóźnił Ci się okres? Nie zawsze współżycie w dni płodne może oznaczać że doszło do zapłodnienia choć byśmy bardzo tego chcieli i się o to starali. Jeśli chcesz wykluczyć lub potwierdzic ciążę to musisz zrobić wynik bety lub pójść do lekarza.Ja bym jeszcze poczekała na rozwój wypadków.

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Myślę że ciąży nie ma ,raczej na pewno, coś się musi dziać, spróbuj jakoś się umówić, bo to tylko nie potrzebne nerwy

Kobieta87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A zawsze miałaś regularne cykle? Wydaje mi się ze musisz czekać bo to może nic nie znaczyć, nigdy nie spóźnił Ci się okres? Nie zawsze współżycie w dni płodne może oznaczać że doszło do zapłodnienia choć byśmy bardzo tego chcieli i się o to starali. Jeśli chcesz wykluczyć lub potwierdzic ciążę to musisz zrobić wynik bety lub pójść do lekarza.Ja bym jeszcze poczekała na rozwój wypadków.
Cykle mam regularne ba nawet w styczniu przestałam używać krążek Antykoncepcyjny i byłam u lekarza w Polsce , robiła mi pani doktor usg i mówi ze jest wszystko w porządku także nie wiem co jest grane 🥺🥺

Kobieta87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Myślę że ciąży nie ma ,raczej na pewno, coś się musi dziać, spróbuj jakoś się umówić, bo to tylko nie potrzebne nerwy
Właśnie tylko się stresuje ze jest coś nie tak , siedzę i myśle co się dzieje a tu żeby dostać się na usg to graniczy z cudem 🥺🥺

Ania95

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cykle mam regularne ba nawet w styczniu przestałam używać krążek Antykoncepcyjny i byłam u lekarza w Polsce , robiła mi pani doktor usg i mówi ze jest wszystko w porządku także nie wiem co jest grane 🥺🥺
Rozumiem a więc spróbuj się dostać do lekarza żeby zaoszczędzić sobie stresu

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
M Pierwsza ciąża, 5 tyg. 5 dni, zanik objawów, brak plamienia Ciąża, poród, połóg 8
W Wymioty pokarmem z przed kilku dni Potrzebuję porady 2
Julkova Krew co miesiąc w dni płodne, czy ktoś pomoże? Potrzebuję porady 2
P Goraczka trwajaca 4 dni z wysypka Mamy z Holandii 1
R Czy 18 dni po stosunku test z krwi wyjdzie miarodajny Ciąża, poród, połóg 30
N Poczęcie w dni niepłodne Staramy się 31
P test ciążowy - 4 dni przed @ Staramy się 20
Loli05 Clo przez 10 dni? Potrzebuję porady 0
Dottis Test pozytywny 7 dni przed miesiaczką Przyszłe mamy 16
Mar87 Wynagrodzenie chorobowe - pierwsze ciążowe na 28 dni Potrzebuję porady 18
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
M Pomoc w sprawie dni płodnych Staramy się 7
A Kolejny test 2 dni później, co myślicie? Staramy się 98
M 7 dni po porodzie: różowo czerwony śluz z krwia, skrzepy czarne jak wątróbka Ciąża, poród, połóg 6
J Dni płodne objawy Potrzebuję porady 20
Lilka2304 6 dni przed @ Potrzebuję porady 8
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
A Ciałko żółte krwotoczne ....21 dni spóźnienia okresu... Staramy się 9
M 17 dni spóźnienia miesiączki Potrzebuję porady 5
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Sylwia maybe baby Tabletki antykoncepcyjne. @spoznia się ponad 20 dni pozytywny test Potrzebuję porady 16
J WAŻNE Zapomniałam zabrać tabletki 2 dni temu Potrzebuję porady 3
J Seks 2 dni po okresie Potrzebuję porady 27
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
P USG 20 dni popo zapłodnieniu Potrzebuję porady 4
P Dni płodne Staramy się 31
G Blada kreska na teście a kilka dni później miesiączka BB położna radzi mamom 6
P Dni plodne Potrzebuję porady 7
O Pierwsze dni maluszka - kosmetyki Potrzebuję porady 15
A Ile dni przed miesiączka dostałyście plamienia implantacyjnego? Potrzebuję porady 20
P Dni plodne Potrzebuję porady 13
Dodi. Dni owulacyjne Potrzebuję porady 3
Patrycja35 Beta zrobiona 5 dni przed miesiaczka Potrzebuję porady 38
M 9 tygodni i 12 dni - rozwój ruchowy Potrzebuję porady 6
xPola Ból podbrzusza 7 dni po owulacji. Staramy się 22
A Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie) Staramy się 23
Vuvus Noworodek był 5 dni w szpitalu od porodu i nie chce jeść z cycka POMOCY Potrzebuję porady 17
J Seks bez zabezpieczenia 5 dni przed owulacja Potrzebuję porady 8
C Od 3 dni ruchy tylko w dole brzucha. III trymestr. Potrzebuję porady 2
Sanka97 Przeziębienie, a dni płodne Potrzebuję porady 1
siwa84 Obraz usg w 5 tyg + 6 dni Potrzebuję porady 2
nowamloda12 Ciąża ?? 2-3 dni przed okresem Potrzebuję porady 28
D Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 11
N 3 dni do miesiączki. Ciąża, poród, połóg 16
I 10 dni po terminie miesiączki, na usg nic nie widać Potrzebuję porady 21
Zuziiiii Test 6 dni przed okresem Potrzebuję porady 72
MamaANia13 Czy ciąża może być młodsza o 9/10 dni niż wynika z obliczeń? Potrzebuję porady 12
J Ile dni leżenia w szpitalu z..? Potrzebuję porady 6
S 2 dniowy okres 6 dni wcześniej a słaba kreseczka na teście ? Potrzebuję porady 22