reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 miesiące i gorzej śpi w nocy

Dziewczyny, widzę że nie jestem sama....:-(mam ten sam problem z córka, ma już 5 miesięcy i jej spanie było jak sinusoida raz ok potem źle, znowu ok, i znowu źle...teraz śpi fatalnie a ja to może 4 godziny w nocy..Elizka zasypia koło 20stej -budzi się przed 12stą, potem przed 3, następnie o 4 lub 5-ej i co godzinę do 7. Jak się budzi to z płaczem i wisi przy cycu około 20-30 minut.Wczoraj jej dałam bebilon i obudziła się po 1,5 godzinie snu. Nie ma jeszcze ząbków i nie wiem czy to przez ząbki, na razie ich nie widać....
 
reklama
Dziewczyny, widzę że nie jestem sama....:-(mam ten sam problem z córka, ma już 5 miesięcy i jej spanie było jak sinusoida raz ok potem źle, znowu ok, i znowu źle...teraz śpi fatalnie a ja to może 4 godziny w nocy..Elizka zasypia koło 20stej -budzi się przed 12stą, potem przed 3, następnie o 4 lub 5-ej i co godzinę do 7. Jak się budzi to z płaczem i wisi przy cycu około 20-30 minut.Wczoraj jej dałam bebilon i obudziła się po 1,5 godzinie snu. Nie ma jeszcze ząbków i nie wiem czy to przez ząbki, na razie ich nie widać....

Wiesz co, moja córka ma już 11 miesięcy i budzi się tak jak Twoja. Od pierwszego dnia przesypiała całe noce. Problem pojawił się gdy wróciłam do pracy - miała wtedy jakieś 6mcy. Najpierw zaczęła sobie w nocy odbijać brak mamy i tak trwa to do dziś. Nie przespałam od tamtej pory ani jednej nocy. Ach, każde dziecko inaczej. Trzymaj się
 
wybudza sie bo za wczesnie go usypiamy i on czuje sie wyspany.... usypiamy go ok godz 20... moze dla takiego dziecka rzeczywiscie jest to za wczesnie?? Co myslicie??

Jejku mój synek skończył doipero 2 miesiące i od początku kładę go spać po kapieli czyli ok. 19.30-20.00 . Zazwyczaj budzi się ok. 23 na jedzonko, potem ok. 5 i 7.30. Zdarzy mu sie częściej, ale ze względu, że śpi z nami w łózku to poprostu daje mu cyca i usypia dalej. Musze zacząć odzwyczajac go od spania z nami, ale jest to dla mnie bardzo trudne po pierwsze dlatego, że mam problemy z kręgosłupem i cięzko mi tak wstawac i go przenosić, po drugie zazwyczaj jak go biorę do łóżka o 23 na karmienie to zasypiam z nim. Trzymajcie kciuki, żeby mi sie udało, bo od dzis zaczynam przenoszenie do łóżeczka.
 
Do góry