reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 trymestr- jak się czujecie?

Ja ogólnie teraz OK. Odkąd biorę magnez regularnie 4xdziennie, skończyły się bóle nóg. Śmieję się,że teraz mniej mi brzuszek przeszkadza niż na początku. Za to coraz ciężej mi się ułożyć do snu:-). No i śnią mi się jakieś głupoty o ciąży, o dziecku... Ostatnio śniło mi się,że już urodziłam i że prosiłam mojego P. ,żeby napisał do Was na forum,że się rozsypałam,że niestety jestem pierwsza. Ale z dzieckiem na szczęście wszystko OK:shocked2:
 
reklama
Angelus, ale reslistyczny sen ...i to o forum , fajnie że o nas pamiętasz nawet we śnie ;-)
Swoją droga dobrze żebyśmy podesłały Kernie, Dorotce nasze numery telefonów, żeby w "razie co"(tfu,tfu,tfu) był do nas kontakt.
Ja czuję się całkiem fajnie w tej ciąży, gdyby nie przypadłości, które wyszły po drodze- a raczej ich świadomość, to chwaliłabym ciążę pod niebiosa.
Cera wspaniała, gęste włosy, wygładziły mi się rysy twarzy( u mnie to już widać takie zmiany na plus ;-) ) Ciałko lepiej nie patrzeć, wiadomo brak jakiejkolwiek figury, ale to norma. Trochę puchną nogi, ale jak przesadzę z chodzeniem, kilka żylaków- ale mam skłonnosci do naczynek i snienia nóg od zawsze.
Mam powera, dobrze sypiam, humorki też w standardowym wymiarze :-)
Czyli... jest super :-)
 
Witam kochane!

Od jakiegoś czasu brzuch mi sie stawia i szyjka skrócona, poza tym dobrze. Mam spory apetyt, od początku 12kg na plusie:-):-) Nie widać tego zbytnio bo jestem wysoka i szczuplutka z natury:tak:Cera sie poprawiła, rozstępów brak. Też sie martwe wcześniejszym porodem ale widze że nie ja jedna. Ech my baby...;-)
 
Hej dziewczyny! Ja bym chciała czuć się tak dobrze, jak teraz, już do końca ciąży! W tym tygodniu zaczęliśmy mały remont, a ja miałam siły, żeby biegać z mopem, sprzątać, wycierać, odkurzać, itp. :-) Wiadomo, że musiałam sobie zrobić od czasu do czasu przerwę, ale ogólnie czuję się świetnie! Tylko przy schylaniu brzuszek mi przeszkadza i jak się schylam, to chyba wyglądam jak jakaś wielka ropucha, bo tak dziwnie nogi rozstawiam przy tym ;-) Rozstępów nie mam, nogi nie puchną, a od początku ciąży przytyłam ok. 7-8 kg. Właściwie to czuję się tak dobrze dopiero od początku czerwca, bo w maju nie było tak fajnie - bolał mnie brzuch i byłam strasznie słaba, ale to też może z nerwów... Teraz jest pięknie i oby tak zostało, czego i Wam życzę! :-)
 
zazdrosze Wam że się tak świetnie czujecie...
mnie plecy bolą, nogi zaczynają puchnąć... generalnie nie podobam sie sama sobie- widze jak roztyłam sie w nogach :(( brzuszek ok ale dupka i biodra :((( musze uwazac bo jestem niska i każdy kilogram odrazu widać... tylko łatwo sie mówi jak sie ma co chwile zachcianki...
 
ja też słaba w tej ciąży a zwłaszcza już w ostatnich miesiącach :/
co do kg mam 4 na plus na razie. No ale folguję zachciankom z umiarem bo mogłabym codziennie bo niestety takowe mam :) Zresztą jak każda tylko szkoda że nie do warzyw na przykład hehe ;)
 
ja też słaba w tej ciąży a zwłaszcza już w ostatnich miesiącach :/
co do kg mam 4 na plus na razie. No ale folguję zachciankom z umiarem bo mogłabym codziennie bo niestety takowe mam :) Zresztą jak każda tylko szkoda że nie do warzyw na przykład hehe ;)

A ja wlasnie zachcianki mam do wazyw szczegolnie marchewki moglabym jesc kilogramami:-D
 
Jutro zaczynam 27 tydzień....to III trymestr??? U mnie raczej kiepsko w porównaniu z poprzednimi ciążami ale nie jest źle...o przedwczesnych skurczach nie wspomnę bo już nie chcę na ten temat pisać i tak ciąglę o tym myślę......
Cieszę się, że mam dni kiedy jestem w pełni sił i wszystko mi się chce...moja koleżanka mówi, ze nie wyobraża sobie mnie jak urodzę( nie znała mnie jeszcze jak miałam poprzednie dzieci malutkie) bo ciągle jestem w biegu:tak::tak::tak: ale mam też dni kiedy idę do łóżka o 21.00, nic mi się n ie chce i wszystko mnie boli....no ale równowaga musi być:-D super jest to, ze tak psychicznie jestem wielką optymistką i w ciąży to się ani trochu nie zmieniło;-):tak::-D:-D
Aha no i na plusie z 7-8 kg:tak:
 
reklama
nie ma zle bo nic mi nie dolega ja przytylam 10 kilo ale nie widac tego az tak bardzo moze dlatego ze nonstop kolo dzieci biegam a jest robic co ;przy dwiojce heeheh
 
Do góry