reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

30 tc dolegliwości

reklama
Ja jestem w 3 ciąży ale w tamtych ciążach miałam zawsze nisko brzuch i żadnych problemów z oddychaniem wgl żadnych dolegliwości czuje się jakbym była pierwszy raz w ciąży dlatego tyle pytań mam :)
 
Ja za to jestem pierwszy raz w ciazy i mialam chyba wszystkie możliwe objawy i problemy wiec mam nadzieję że przez kolejne ciążę przejdę gładko 😁
 
Czy wy też czujecie takie ssanie w żołądku? 😁 2h temu jadłam porządne śniadanie a już czuje się taka glodna jakbym wgl nie jadła z tydzień chyba takie dziwne uczucie w żołądku. Czy to jest normalny objaw ciąży? Normalnie bym zjadła konia z kopytami taka glodna jestem
 
Czy wy też czujecie takie ssanie w żołądku? 😁 2h temu jadłam porządne śniadanie a już czuje się taka glodna jakbym wgl nie jadła z tydzień chyba takie dziwne uczucie w żołądku. Czy to jest normalny objaw ciąży? Normalnie bym zjadła konia z kopytami taka glodna jestem
Nie. Ale jak nigdy mnie nie ciągnęło do słodyczy tak teraz pół blachy sernika bez problemu przytulę. 🙊
 
reklama
Do góry