reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5t3d pusty pęcherzyk ciążowy

Ladybird2345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
29
Witam Was dziewczyny. Wczoraj byłam na USG, z OM wypada 5t6d, na obrazie USG pęcherzyk ciążowy 12.2 mm czyli 5t3d. Cykle mam nieregularne 30-34 dni i tu by się zgadzał wiek ciąży. Lekarz kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy betę, a ja oczywiście umieram z nerwów. Czy któraś z Was miała taką sytuację i było ok?
 
reklama
reklama
Witam Was dziewczyny. Wczoraj byłam na USG, z OM wypada 5t6d, na obrazie USG pęcherzyk ciążowy 12.2 mm czyli 5t3d. Cykle mam nieregularne 30-34 dni i tu by się zgadzał wiek ciąży. Lekarz kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy betę, a ja oczywiście umieram z nerwów. Czy któraś z Was miała taką sytuację i było ok?
Anpecherzyk zoltkowy byl?
 
Ja dzis bylam na sor. Echerzyk 15.7 i zoltkowy 4 mm. A cykle mam jak w pysk strzelil 28 dniowe. Myślę ze kwestia paru dni. Bete jaka mialas? Bo ja 2550 w zeszly poniedziałek i bylam przerazona ze zarodka nie ma.
 
Ja dzis bylam na sor. Echerzyk 15.7 i zoltkowy 4 mm. A cykle mam jak w pysk strzelil 28 dniowe. Myślę ze kwestia paru dni. Bete jaka mialas? Bo ja 2550 w zeszly poniedziałek i bylam przerazona ze zarodka nie ma.
Właśnie odpisałam Ci na sierpniowych 2021😉 ja mam betę jakaś strasznie wysoką bo wynik z soboty to aż 22392, a cykle mam 31-34 dni także dość długie. Owulację mam ok 18-19 dnia, z moich wyliczeń zaczynam dzisiaj 6 tydzień, a USG mam w środę, więc wszystko się wyjaśni.
Skoro widać ciałko żółtkowe jest, to dobry znak 👍
 
Właśnie odpisałam Ci na sierpniowych 2021😉 ja mam betę jakaś strasznie wysoką bo wynik z soboty to aż 22392, a cykle mam 31-34 dni także dość długie. Owulację mam ok 18-19 dnia, z moich wyliczeń zaczynam dzisiaj 6 tydzień, a USG mam w środę, więc wszystko się wyjaśni.
Skoro widać ciałko żółtkowe jest, to dobry znak 👍
A widzisz ja sie naczytalam ze bedzie widac serce zaroda powyżej 10 tysiecy
 
Ja już nie czytam, bo można oszaleć 🤦 czekam na środę. Kiedy masz następne USG?
Daj znać czego sie dowiedzialas po wizycie 😘. Ja bylam w podobnej sytuacji 4 lata temu. Wiem jak bardzo to przeżywasz ale staraj sie uspokoić nerwy, bo to nie pomaga. I pamiętaj, że jeśli tym razem sie nie uda to nie jest koniec świata ❤️😘😘😘 Ściskam cieplo! ❤️
 
reklama
Do góry