reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tyg po cc i miesiaczka?

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej! Tak jak w tytule 5 tyg mialam cc..krwawienie po cc skonczylo sie brunatnym brudzeniem
Od wczoraj mam krwawienie...czysta krwia jednak jest delikatnie ciemniejsza...odczuwam bol menstruacyjny....ogl..samopoczucie jak na okres...Czy to nie za wczesnie na miesiączke?? Karmie piersią
 
reklama
Rozwiązanie
Nie karmiłam piersią po cc, ale też pierwszy okres dostałam koło 5tyg. po porodzie. To bardzo możliwe i nie ma w tym nic niepokojącego.
Hej! Tak jak w tytule 5 tyg mialam cc..krwawienie po cc skonczylo sie brunatnym brudzeniem
Od wczoraj mam krwawienie...czysta krwia jednak jest delikatnie ciemniejsza...odczuwam bol menstruacyjny....ogl..samopoczucie jak na okres...Czy to nie za wczesnie na miesiączke?? Karmie piersią

Ja pierwszy okres po porodzie miałam już w 6tygodniu po. Też tylko kp [emoji6]
 
reklama
reklama
Hej! Tak jak w tytule 5 tyg mialam cc..krwawienie po cc skonczylo sie brunatnym brudzeniem
Od wczoraj mam krwawienie...czysta krwia jednak jest delikatnie ciemniejsza...odczuwam bol menstruacyjny....ogl..samopoczucie jak na okres...Czy to nie za wczesnie na miesiączke?? Karmie piersią
Mi się wydaje, że to jeszcze pologowe, a następnej możesz nie mieć jeszcze długo. Ja dostałam zaraz po połogu, ale mm
 
Do góry