reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień boje się ze coś jest nie tak

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2020
Postów
7
Czesc dziewczyny . Ostatnia miesiączka 09.08 dziś wychodzi 6 tydzień i 5 dni .W pierwszym dniu 5 tygodnia licząc od okresu beta hcg wynosiła 399 cztery dni później byłam u lekarza który stwierdził ze pęcherzyk jest mały i pusty bez echa zarodka miał 0,33cm kolejna wizyta dopiero 1.10 betę hcg mam zrobić w poniedziałek i środę . Dziewczyny boje się lekarz sugerował puste jajo płodowe a ja w ubiegła niedziele miałam sile bóle brzucha i kręgosłupa lędźwiowego . Nie mam plamien ale i nie mam żadnych objawów ciąży . Dodam ze mam stwierdzone Pcos . Bardzo się boje ze coś jest nie tak . Ufam lekarzowi i niechce panikować i latać po innych ale Mam wrażenie ze nie jest dobrze
 
reklama
Rozwiązanie
Miałam pcos. Zazywałam metformine. Zaszłam w ciążę po 2 mc tabletek. O ciąży dowiedziałam się w 10 tyg i gdyby nie czysty przypadek (kupiłam sobie testy owulacyjne, w gratisie były 3 ciążowe, zrobiłam ciążowy tak dla zabawy 😁) to dowiedziałabym się pewnie znacznie później o dzidziusiu. Nie miałam żadnych objawów, jedyne co to wtedy kiedy miałam mieć okres miałam lekkie plamienie. Jednak przy pcos miałam przeróżne zawirowania cyklu więc zupełnie mnie to nie dziwiło.
Spokojnie na tym etapie wszystko może sie zdazyc. Może ciąża jest młodsza i dlatego nie widać nic. Różne rzeczy na forum się zdarzały tak to jest jak za szybko idzie się do lekarza. Nie panikuj i spokojnie poczekaj. 1.10 juz niebawem o zobaczyć ze wszystko będzie ok i nie wolno przyciągać złych myśli. Pozytywnie mysl
 
W ubiegła sobotę byłam na beta była super bo ponad 3 tysiące . Nie chce Panikować ale martwią mnie te bóle brzucha i brak objawów . Tym brakiem objawów każdy inny by się pewnie cieszył a ja oczywiście się tym martwię . Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie i byle do 1.10
 
reklama
Ahaaaaaa, wzrosty są w porządku. Wg mnie to za wcześnie na takie diagnozy. Na usg niewiele widać. Musisz niestety poczekać może około 2 tygodnie i wtedy sprawdzić.
Właśnie dlatego tez badanie hcg w poniedziałek po weekendzie i w środę a wizyta w czwartek . Martwią mnie te silne bóle brzucha które miałam . To moja pierwsza ciąża i chyba poprostu panikuje . Byle do czwartku
 
reklama
W ubiegła sobotę byłam na beta była super bo ponad 3 tysiące . Nie chce Panikować ale martwią mnie te bóle brzucha i brak objawów . Tym brakiem objawów każdy inny by się pewnie cieszył a ja oczywiście się tym martwię . Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie i byle do 1.10
Witaj, jeśli chodzi o objawy i o mnie to ja wgl ich nie odczuwam. Gdyby nie fakt, że nie mam miesiaczki nie wiedzialabym, że jestem w ciazy. I nie jesteś sama - ja tez panikuje, że coś jest nie tak skoro nie czuje sie w ciąży. 3 tygodnie temu mialam wizytę i był to 8 tyd + 3 dzien i wtedy wszystko bylo ok. Nastepna mam za tydzien 3.10 a dwa dni później prenatalne. Boje sie jak cholera, ale muszę czekać. Glowa do gory :) musi być dobrze:)
 
Do góry