reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reklama
Cieszę się, że chwycił. Znacie jeszcze inne użytkowniczki, które chętnie dołączą? Napiszcie mi na PW. Jeszcze nie rozeznałam się w opcjach. Czy tylko ja jako załozycielka grupy mogę do niej zapraszać?
 
Ja u siebie nie widzę takiej opcji, żebym mogła zapraszać do grupy...ale może źle patrzę ;\
 
Irlandia - świetny pomysł :)
Ja się dołączam
A na dole mam opcję "zaproś użytkownika" i jeszcze kilka innych
 
Witam nowe kolezanki! Cieszę się, że pomysł chwycił. Może parę słów o sobie?
Ja mam na imię Ola. Jestem mamą Olka urodzonego w kwietiu 2006. Zawodowo związana jestem z medycyną ;-) po trochu i z handlem też ;-) Do pracy wrociłam, gdy mały miał 8 miesięcy, ostatnio zmieniłam prace na bliższą miejscu zamieszkania. Biegam piechotą zamiast spędzać po półtorej godziny w autobusach. Napiszcie coś o sobie.
 
witam i ja :)
ja tez nie mam zadnych opcji zwiazanych z ta grupa ... no coz jestem tylko szarym robaczkiem :)

ale o sobie: jestem mama dwoch dzieciaczkow (7,5 oraz 2 latka) i pracuje od momentu gdy mlodsze dziecie skonczyl roczek ... czyli juz ponad roczek :) a jestem programista :) czyli cale dnie spedzam przy kompie ...
 
reklama
coś o sobie hmm
mamą jestem pojedynczą ;p
Przypadła mi w losowaniu Jagoda ;p
Bywa ciężko, ale nie zamieniłabym jej na kogoś innego :)
Do pracy wróciłam po macierzyńskim (i wykorzystaniu urlopu).
Od tamtej pory Jagodą opiekuje się moja babcia, która z nami zamieszkała.
Od prawie roku Jagoda chadza do żłobka. Niestety tyle choruje, że babcia nadal musi mieszkać z nami.
A zajmuję się inżynierią procesu. I tez głównie przed kompem siedzę :/
 
Do góry