reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 miesięczne niemowlę nie chce jeść

Dołączył(a)
14 Luty 2021
Postów
7
Hej dziewczyny mam problem mój prawie 8 miesięczny syn ma teraz jakiś problem z jedzeniem do tego czasu ładnie jadł próbował nowych rzeczy a od 3 tygodni zje kilka łyżeczek zupki i koniec to samo z warzywami i owocami. Karmie synka na kolanach bo jeszcze nie siedzi. Czy to może być wina ząbkowania czy to taki okres. ? Cały czas proponuje podawać coś ale na razie bezskutecznie
 
reklama
Hej dziewczyny mam problem mój prawie 8 miesięczny syn ma teraz jakiś problem z jedzeniem do tego czasu ładnie jadł próbował nowych rzeczy a od 3 tygodni zje kilka łyżeczek zupki i koniec to samo z warzywami i owocami. Karmie synka na kolanach bo jeszcze nie siedzi. Czy to może być wina ząbkowania czy to taki okres. ? Cały czas proponuje podawać coś ale na razie bezskutecznie
Jak najbardziej mogą to być za równo i ząbki jak i taki etap. Mój syn w podobnym wieku też obraził się na jedzenie. Zaciskał usta i ni chusteczki nie chciał nawet spróbować co mu proponuje. Minęło po ok 2-3 miesiącach dopiero. Chociaż nie wróciło nigdy do takiego samego apetytu jak w pierwszych tygodniach rozszerzenia diety. Zaraz kończy 3 lata, a je jak ptaszek.
 
Spokojnie, taki maluszek ma rozne etapy z jedzeniem, podvzas zabkowanie rowniez moze byc ono zaburzone. Poki co mleko najwazniejsze a reszty niech probuje na tyle ile jest wstanie, nie cofajcie sie do tylu tylko tak jak do tej pory z posilkami ale poprostu mniejsze porcje zebys nie musiala wyrzucac co chwile, wkoncu sie unormuje
 
Do góry