reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A dlaczego...?

reklama
A moja Ala ostatnio na widok dość otyłej pani wykrzyknęła ,, Mamusiu, zobacz, ta pani też ma dzidziusia w brzuszku, tak, jak ty!" ;D
 
Mój syn mówi na siusiaka "pitek", i kiedyś podejrzał siusiającego Tatę i pyta go"Tatusiu, a dlaczego ty masz takiego dużego pitka, a ja takiego małego?"
 
Pytania dlaczego...? mnie juz oslabiaja. Ale ostatnio moja Julka przeszla sama siebie. kidys miala w pokoju straszny balagan, ja opowiadajac swojemu mezowi powiedzialam, ze ma bajzel u siebie. Niestety ona to uslyszala. Na drugi dzien wpadamy do przedszkola, w szatni pelno dzieci. Jakas matka wysypala cala zawartosc torebki czegos tam szukajac. A moje kochane dziecko: Mamusiu dlaczego ta Pani zrobila taki bajzel??? I to na caly glos. wsrod rodzicow zapadla konsternacja, a ja myslalam, ze zapadne sie pod ziemie.
Ale pyta np. : mamusiu, a gdzie my bylismy jak nie bylo swiata?
Kurcze, zamurowalo mnie. bo co odpowiedziec 3latkowi?
 
Pytanko mojej corci z wczoraj:

Mamo kto dal Hani uszy? (Hani to jej mlodsza siostra)
Jak mozna polizac lokiec?
Czemu na kota nie mozna mowic pampus?

Rowniez sie pojawiaja pytania niezrecne zwiazane z jakas sytuacja..np:Czemu ktos jest gruby?Czemu ta Pani ma plame na spodnicy?
 
Witam!
Mój syn też jest na etapie: dlaczego?
Ostatnio spytał czy dinozaury były na arce Noego?
icon7.gif
 
reklama
Witam wszystkich!
Co do dinozaurów to wczoraj moja córa zapytała gdzie one teraz są?
ja na to :- wyginęły ...
Mamo kłamiesz ludzie znajdują ich kości, a gdzie są skóry i serca czemu nie znaleźli... Albo:
Dlaczego nie wolno grzebać w gniazdku i dlaczego prąd kopie jak nie ma nóg a wogóle co to jest prąd Albo:
Co to jest horyzont czemu tam nie pójdziemy i gdzie jest słońce w nocy jak zachodzi a wstaje z drugiej strony( bo to przecież niemożliwe ze ziemia sie kręci jak my z niej nie spadamy)
moja córa w grudniu skończyła 5 lat i aż sie boje o co będzie pytać później.....:-)
 
Do góry