reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jak z zajsciem po laparoskopii?

Straszcie mnie dalej, ja mam mieć laparoskopie robioną w styczniu w celu usunięcia pęcherzyków, żeby była owu. Lekarza mam dobrego i ufam mu, więc nie bardzo się boję. Jedynie boję się narkozy, choć miałam już ją dwa razy w życiu to zawsze jest ten głupi strach, że człowiek się nie obudzi.A od stycznia mam nadzieje zacząć starać się o dzidzię - tzn walczyc z narzeczonym, żeby on też tego chciał ;D ;)
 
reklama
Ja miałam policystyczność (może dlaej mam, bo tego chyba nie da się wyleczyc do końca), laparoskopie miałam robioną 31 stycznia a na początku marca zaszłam w ciążę. :D
U mnie więc poszło to błyskawicznie, bo od podjęcia decyzji o leczeniu do urodzenia dziecka nie minął nawet rok.
 
WITAJCIE KOCHANE,
MAGDA 77 77 TO SUPER, ZE TAK SZYBKO!!!
SOL, JA TEZ W STYCZNIU SIE SZYKUJE NA LAPARO I TAKA MAM CICHA NADZIEJE, ZE TAK JAK MAGDA77 77 PO DWOCH MIESIACACH BEDZIE CIAZA!
OBY...
 
W środę miałam wykonywaną laparoskopie, nakłuwane jajniki i sprawdzana drożność jajowodów.Prawy jest niedrożny.Biorę closterbegyl,biomergon,luteine i metformax.I boję się że się nie uda.Na zabieg szłam z taka nadzieją i załamał mnie ten jajowód.Szukam w Rzeszowie lekarza z którym mogłabym jeszzce skonsultowac ta sytuacje.Pomóżcie!Jakiego lekarza polecacie w Rzeszowie?

Czy sa wśród Was Takie którym po takiej kuracji się udało?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mialam najpier hsg jajowody drozne
mialam laparoskopie 3m-c temu nakluwane jajniki i nadal nic
biore bromergon metformax duphaston i nic
jestem zalamana
 
Ja biorę też closterbegyl,to on głównie wspomaga jajeczkowanie no i mam jeden jajowód nie drożny.Monika3760 nie trać wiary.My musimy mieć nadzieje.Bo co nam pozostało.
Widzę ze Jesteś tu nowa tak jak i ja.Przyznam się szczerze że trochę mnie ten portal denerwuje może dlatego że nie umiem się po nim dobrze poruszać.Pozdrawiam cieplutko!
 
ja tez zbytnio nie wiem jak sie poruszac kurna w tym cyklu mialam owu poraz pierwszy raz w zyciu:)
zobaczymy co z tego wyjdzie 3majcie ze mna kciukacze
 
No to gratuluje tej owulki,oby zawsze tak było!

Ja sprawdzana drożnosc jajowodów miałam podczas laparoskopii bo to badanie dosć nieprzyjemne i pani doktor wykonała mi je przy okazji narkozy.
Idę dzisiaj te kilka szwów wyciągnąć.no i idę pogadać z moim ginekologiem,sprawdzić terza stan macicy i jajników.
Marze o dziecku ale boje się tej sytuacji jaka panuje w naszym kraju.Te grozby zwolnień,a my mamy kredyt hipoteczny pod zastaw domu.Masakra!
Ale jak się to mówi-"coś za coś".Pozdrawiam i przepraszam za ten mój wywód nie na temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czekam na @ powinnam dostac 6-7
mam taka cicha nadzieje ze nie dostane
a jesli dostane koniec ze wszystkim zaczne leczyc sie w wawie moze in vitro?
 
Do góry