reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po laparoskopii endometriozy

Dołączył(a)
31 Maj 2020
Postów
12
Witam ♥️

Po 2 latach nieudanych prób zajścia w ciążę i jednej ciąży biochemicznej wykryto u mnie endometriozę . Przeszlam zabieg laparoskopowy z usunięciem torbieli endometrialnej z prawego jajnika i torbieli czynnościowej na lewym jajniku. Usunięto również zrosty które Endo sobie zrobila 💁 zabieg miałam 9 tygodni temu . Czy może sa tu kobietki które też miały laparoskopię będą w stanie mi odpowiedziec ile powinnam odczekać po operacji że staraniem o maluszka ? Czuję się świetnie . Lekarz kazał koniecznie przez miesiąc po brać leki vissane . I nie wiem cZy moge w końcu już się starać czy nie (lekarz na urlopie więc nie mam jak zapytać )🙄
 
reklama
Ja mialam laparo na czynnosciowke to czekałam do okresu który dostałam planowo.
Zaskoczyłam, niestety ciąża poroniona.
 
Ja po laparoskopii nie brałam visanne, bo od razu chciałam zacząć starania. Odczekalam miesiąc by wchłonął się żel hyalobarrier i dwa miesiące od zabiegu byłam w ciąży ☺️
 
Hej,
Ja w lutym miałam laparo endo I stopnia oraz Udrożnione jajowod miesiąc na tabletkach anty i rozpoczęliśmy starania w maju zobaczyłam upragnione ⏸️ na teście także 3mam kciuki 💪✊✊✊
 
Hej,
Ja w lutym miałam laparo endo I stopnia oraz Udrożnione jajowod miesiąc na tabletkach anty i rozpoczęliśmy starania w maju zobaczyłam upragnione ⏸️ na teście także 3mam kciuki 💪✊✊✊
Dziękuję za odpowiedź♥️ czekam na nowy cykl (za tydzień) i do działania ♥️ jakieś dodatkowe suplementy brałaś ?
 
reklama
Hej Dziewcyzny, mailam laparoskopie 19 sieprnia, dzis dostalam miesiaczke, chce zaczac starania w tym cyklu, jednak zastanawia mnie ze lekarz nie dal mi zadnych lekow? jedynie duphaston na druga polowe cyklu, mialam zrosty i wyszla endo 2 stopnia. obydwa jajowody dorzne, kazal dzialac.
 
Do góry