reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jak z zajsciem po laparoskopii?

Asienka i Emma 2 dzięki Laski za tak wyczerpujące informacje na temat laparo - teraz już wiem wszystko;-) ale trochę strachu pozostaje;-)
Ja ją mam mieć po to by gin zobaczył co i jak (jak pisałam wczesniej w klinice w Katowicach powiedzieli, że mam "coś" i trzeba będzie wyciąć jeden jajnik jak to się okaże, a mój gin nic takiego tam nie widział).
Do poniedziałku coraz mniej czasu:szok:
 
reklama
Asienka i Emma 2 dzięki Laski za tak wyczerpujące informacje na temat laparo - teraz już wiem wszystko;-) ale trochę strachu pozostaje;-)
Ja ją mam mieć po to by gin zobaczył co i jak (jak pisałam wczesniej w klinice w Katowicach powiedzieli, że mam "coś" i trzeba będzie wyciąć jeden jajnik jak to się okaże, a mój gin nic takiego tam nie widział).
Do poniedziałku coraz mniej czasu:szok:
No hej:-)
Pewnie że strach będzie, ja nawet przed trzecią laparo będe miec stracha:-) mam nadzieje że do stycznia zajde w ciąże i laparo mnie ominie:)
A gdzie się leczysz w katowicach? pozdrawiam;-)
 
A Wy też ze śląska, jak widzę :-) No, ja niby z Krakowa, ale leczę się na śląsku właśnie. Moja laparo będzie w klinice w Grzawie (to jest niedaleko Pszczyny) A co do zabiegu to się chyba bardziej boję lewatywy, którą jakimś cudem sama sobie muszę zrobić ;-)
 
A Wy też ze śląska, jak widzę :-) No, ja niby z Krakowa, ale leczę się na śląsku właśnie. Moja laparo będzie w klinice w Grzawie (to jest niedaleko Pszczyny) A co do zabiegu to się chyba bardziej boję lewatywy, którą jakimś cudem sama sobie muszę zrobić ;-)
Witam:)
Ha,ha Kochana wystarczy że dzień przed zabiegiem będziesz mało jeść i tak po godz 19, zaaplikujesz sobie jakis czopeczek albo coś innego na rozwolnienie i na drugi dzień przed zabiegiem z rana znowu coś na przeczyszczenie ale o szybkim działaniu:) powodzonka:-) pozdrawiam
Ja miałam Xenna i czopki glicerynowe
 
Ostatnia edycja:
No hej:-)
Pewnie że strach będzie, ja nawet przed trzecią laparo będe miec stracha:-) mam nadzieje że do stycznia zajde w ciąże i laparo mnie ominie:)
A gdzie się leczysz w katowicach? pozdrawiam;-)

No hej
Ja byłam narazie dwa razy w "Provicie" w Katowicach. Lekarz powiedział, że mam prawdopodobnie "coś" przy jajniku i jak mi będzie robić laparo to mam podpisać zgodę na wycięcie go. Do świętego spokoju poszłam do mojego gina (byłam zdziwiona, że on tego nie widział) i w końcu mam laparo robioną w Rybniku w szpitala przez mojego gina. On zresztąpowiedział, że narazie tylko zobaczy co i jak, a potem będziemy myśleć co dalej.;-)
 
No hej
Ja byłam narazie dwa razy w "Provicie" w Katowicach. Lekarz powiedział, że mam prawdopodobnie "coś" przy jajniku i jak mi będzie robić laparo to mam podpisać zgodę na wycięcie go. Do świętego spokoju poszłam do mojego gina (byłam zdziwiona, że on tego nie widział) i w końcu mam laparo robioną w Rybniku w szpitala przez mojego gina. On zresztąpowiedział, że narazie tylko zobaczy co i jak, a potem będziemy myśleć co dalej.;-)
Witam:-)
Możesz mi napisac jak jest w tej klinice i jaki koszt? Bo ja tak od pewnego czasu planuje się tam wybrać do G.Grzegorz tomanek, słyszałam o nim że to bardzo dobry lekarz. Jak wiesz coś na temat tej kliniki, i czy warto się tam wybrać? będe wdzięczna za odpowiedz:-) pozdrawiam
 
Witam:-)
Możesz mi napisac jak jest w tej klinice i jaki koszt? Bo ja tak od pewnego czasu planuje się tam wybrać do G.Grzegorz tomanek, słyszałam o nim że to bardzo dobry lekarz. Jak wiesz coś na temat tej kliniki, i czy warto się tam wybrać? będe wdzięczna za odpowiedz:-) pozdrawiam

aania, przychylam się do prośby asienki bo też jestem z katowic i też szukam dobrego lekarza po roku staranek. Jakie koszty są w tej klinice i wogóle jak wrażenia? dlugo się czeka na termin?
 
aania, przychylam się do prośby asienki bo też jestem z katowic i też szukam dobrego lekarza po roku staranek. Jakie koszty są w tej klinice i wogóle jak wrażenia? dlugo się czeka na termin?
Hej Nadziejka:)
Byłam na stronie "provity" i wyczytałam że pierwsza wizyta to koszt 150zł. Ul Żelazna1 tel 258-02-77 rejestracja czynna od 10-18:) Jestem strasznie ciekawa jak tam jest???
Ja mam już swojego ginekologa w k-c z którego jestem zadowolona ale chce skonsultowac się jeszcze z jednym dla zaspokojenia swojej ciekawości:tak:
A Tobie Nadziejka co dolega? pozdrawiam
 
Hej Nadziejka:)
Byłam na stronie "provity" i wyczytałam że pierwsza wizyta to koszt 150zł. Ul Żelazna1 tel 258-02-77 rejestracja czynna od 10-18:) Jestem strasznie ciekawa jak tam jest???
Ja mam już swojego ginekologa w k-c z którego jestem zadowolona ale chce skonsultowac się jeszcze z jednym dla zaspokojenia swojej ciekawości:tak:
A Tobie Nadziejka co dolega? pozdrawiam

No wlasnie na razie niby wszystko ok, tzn. moj lekarz obecnie mi robi monitoring cyklu juz 3 cykle bylam no i pecherzyk rosnie potem peka a ciazy nie ma. No i jak go dopytuje co dalej to mowi zeby sie uzbroic w cierpliwosc jeszcze dw cykle monitoringu i bedziemy myslec dlaej :/ a ja strasznie niecierpliwa jestem i juz jakies badania bym chciala zrobic. no i tak mysle coby sie nie wybrac do tej provity. ciekawe ile wyjdzie takie kompleksowe badanie u nich.

Asienka, a co tam u Ciebie nba froncie staranek? gdzie do lekarza chodzisz? ile sie starasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Asienka, a co tam u Ciebie nba froncie staranek? gdzie do lekarza chodzisz? ile sie starasz?

Ogólnie to staram się już dwa lata:-( z przerwami na dwie laparoskopie i pół roku danazol przez który nie miałam @ przez 6mies. Od 2-laparo mineło już 11 miesięcy a nie dziewięc jak ostatnio pisałam i dalej dzieciątka nie ma:-( jestem trzeci cykl na clo a luteinke biore już długooo.... jestem chora na endometrioze...
A Ty Nadziejka musisz się uzbroić w cierpliwość i lada chwila zobaczysz dwie kreseczki:-)
A co do mojego ginekologa to Tomasz Ślęczka ja osobiście jestem z niego zadowolona bardzo mi pomógł:tak: przyjmuje na ochojcu przu ulicy Łubinowa3
wizyta 200zł :wściekła/y:

Dobranoc Nadziejka, zbieram sie nyny:) bo rano do pracy trza wstać:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry