reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Jarzębinko , Oskar jest słaby wczoraj jeszcze miał gorączke, o 19-30 już zasypia.
A co do @ trudno, kiedyś sie uda.
Dobranoc

moje dziecie też chyrla, kaszel i katar, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na szczęście nie gorączkuje :no: jutro mam urlop, chciałam pochodzic sobie po sklepach i odpocząć, ale chyba przyjdzie mi siedziec z małym w domu, ale zobaczymy rano, na noc dostał dawke wszystkiego co miałam i może będzie całkiem niezły efekt ........ :tak:

a co do @, przyjdzie czas,że nie przyjdzie i to własnie będzie to...... czyli fasolka, a że wiosna już tuż, tuz, to myśle,że i na fasolke nie trzeba bedzie długo czekać :tak::rofl2:

miłego wieczorku :rofl2: ja ide sie wykąpać, mężulo przygotował dzisiaj kąpiel to trzeba skorzystac

pa pa
 
reklama
czesc kochane
Ale tu cisza przez swieta byla.... ale to dobrze, bo nie mam za duzo do nadrabiania. My z mezem wyjechalismy na kilka dni do przyjaciol i nie mialam jak sie dorwac do kompa, bo jakos niezrecznie bylo siedziec u kogos przy kompie, kiedy tyle roboty bylo. w sumie to wrocilam zdolowana, bo Ci przyjaciele u ktorych bylismy wlasnie nam oznajmili ze beda rodzicami...az mi sie goraco w srodku zrobilo jak to uslyszalam...Tu takie szczescie, a do mnie przyszla @ niestety, tylko sie poplakac idzie i tak tez zrobilam jak wrocilismy do siebie- wczoraj sie wyplakalam...
Nie umiem sobie tak powiedziec jak Wy, ze jak nie teraz to innym razem, nawet kiedy tak mowie, to i tak mysle inaczej, zawsze mysle tylko zeby juz byc mama.

Nie mialam okazji wam zlozyc zyczen Swiatecznych, ale oczywiscie duchem bylam z Wami i zycze nam wszystkim fasolek.
Ide spac, bo tylko marudze i to mnie jeszcze bardziej dobija
Pa.
 
Wesołych Świąt

Dziś przyszła @ o 14-00, więc za 2 tyg staramy się od nowa.
uu skzoda

ale powodzenia w nastepnym
my tez staranka za tydzien juz,,tzn kolo 6 kwietnia,,tlyk chyba to juz bedzie po owulce i plodnych,,no kurcze obadam siebie:tak:;-);-),,,ale na nic nie liczee
juz przestalam,,tylko czekam cierpliwie...ale maz teraz nastawia sie do mnie,tzn pod moja @,hihi

jarzebinko moje tez kaszle,leje sie znosa,,,ale nie gorackzuje,,ale kaszel ma jak gruzlik i boje sie ze jutro dam go do peckola i pani mi potem powie prosze do lekarza,bo nie przyjmienmy,,i co,,ja chyba na L-4 znowu,,hmmmm:-p
 
altoids kochana głowa do gory,,narazie zadnej nie wyszlo po Dorotce,,ale jak sie posypiemy to wsyztskie,,ja wierze w ciebie,,ddlatego nie mozesz sie pddawac,,ale popklakac zawsze mozna,,,,nim sie obejrzysz bedziesz w ciazy,,zobaczysz:tak:

Boze ja jutro do pracy,,,buuuu...dobrze,ze tylko 3 dni,,,
 
ale maz teraz nastawia sie do mnie,tzn pod moja @,hihi

jarzebinko moje tez kaszle,leje sie znosa,,,ale nie gorackzuje,,ale kaszel ma jak gruzlik i boje sie ze jutro dam go do peckola i pani mi potem powie prosze do lekarza,bo nie przyjmienmy,,i co,,ja chyba na L-4 znowu,,hmmmm:-p

z mężem to fajnie, zawsze to wieksza szansa, jak bedzie w domku, kiedy sa te dni ....... :tak:

a co do małego, to ja tez nie wiem, czy nie pójde na L4, tylko nie bardzo moge, bo marudzi mi jeszce facet z kontroli wewnetrznej( już 4 dzien) i musze z nim skonczyć, bo ile można, chyba,że jakoś z mężem sie dogadam, i on w pracy do 12, a ja od 12.30 zobaczymy( na szczęście mamy w pracy dobre układy i można sie dogadać, tzn, mąż ma wyrozumiałego kierownika) :tak::-)

altoids, nie martw się kochana, wiosną wszystko się budzi do zycia , więc główka do góry :tak: a i czasem trzeba sobie popłakać, ale pamiętaj,że potem zawsze wychodzi słoneczko :tak::-)
 
jarzebinko... no maz bedzie na 16 dc wiec jakos mnie to nie przekonuje,,dla mnie to za pozno bedzie...aleee juz mam dosc o tym myslenia,,wiec nie mysleee
 
ale myślę Ewcia,że trzeba tez liczyc na spontaniczność i przyjemność, bo inaczej to zwariujemy od tego ciagłego wyliczania ;-) bo to dopiero jest stresujace ;-);-) wiec przyjemności
 
ale myślę Ewcia,że trzeba tez liczyc na spontaniczność i przyjemność, bo inaczej to zwariujemy od tego ciagłego wyliczania ;-) bo to dopiero jest stresujace ;-);-) wiec przyjemności
no wiem,dzieki,,dlatego ja podchodze sceptycznie bez zadnych zobowiazan,stresu czy jakos tak,,same przyjemnosci i zaległości jak u mniee:tak:;-)
 
mój mąż też powtarza,że jak już będzie ten czas, to mam mu powiedziec, aby wiedział,że "robi to świadomie", bo wtedy jest mniej stresu, większe szanse na powodzenie, ale to dopiero w czerwcu :tak:;-)

a ja właśnie posiedziałam sobie na Allegro ( bo mały śpi od 12.45), za kilka dni ma urodzinki i ogladałam, co bym mogła mu kupic, i chyba fajnie by było, jakbysmy sie rodzinnie zebrali i kupili mu taki motorek na akumulatorek, tatus ma prawdziwy, więc mały tez marzy o motorku, wiec może cos takiego, myślicie,że dla 3 latka to fajna zabawka ? koszt to ok. 200 zł ( +- 60 zł ), jak każdy się dołoży to bedzie po 50 zł, więc nie tak wiele .......:tak::-D;-)
 
reklama
jarzebinko swietny pomysl taki motorek,,a twoj synio juz 3 latka bedzie mial,nono dorosly chlopaczek juz,,,
moj maly am motor na akum i jest bardzo zadowolonuuu.
ja malemu rowerek teraz chce kupic taki BMX duzy fjany masywny i to na dzien dziecka,,ale kupie w maju,,cob y pojeździł sobieee:tak:
 
Do góry