reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Cześć
Ewciu pusto, pusto.....

Jarzębinko byłam w przychodni, zrobili Oskarowi EKG bo narzeka na serce, za 2 tyg będzie opis.W poniedziałek może iść do przedszkola, mam nadzieję że nic nie złapie do poniedziałku.
 
czesc wam
Tutaj cos pustawo ostatnio,,,kilka soobo klikaaaaa...
ja w domu,pada snieg,,potem korki i do siory jadee

a cóż to dzisiaj nie w pracy, czy tak króciutko tylko :tak:;-)
bo ja dzisiaj wyjatkowo tyle roboty,że nie wiem w co ręce włożyć :tak: teraz dopiero chwilka przerwy to i zaglądam co na BB sie dzieje :tak::-D a u mnie za oknem śnieg i zawierucha,.......brrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
altodis takie łezki są naturalne ja pamiętam że kiedy się staraliśmy to jak dowiedziałam się że kuzynka mojego J jest w ciąży popłakałam się tak że nie mogłam oddychać bo mi się po głowie tukło no fajnie że będą mieli maluszka ale co ona zrobiła takiego że jej się udało czym sobie na to zasłużyła uda się i Tobie choc wiem że czekanie to najgorszy możliwy ból ale dasz radę :tak::tak:
resztę cieplutko pozdrawiam i nieustannie trzymam za Was kciuki:tak::tak:

Dziekuje Ci Puchatko za dobre slowa. troche mi lepiej, keidy wiem ze nie ja jedyna w ten sposob reaguje. czasem mam wyrzuty sumienia, ze moze jakas zla jestem ze zamiast sie cieszyc czyjas ciaza, to ja placze, ale to chyba naturalne zachowanie kobiety pragnacej dziecka, u ktorejs z jakiegos powodu nie wychodzi. ....
No nic trzeba dalej czekac....
 
Cześć
Ewciu pusto, pusto.....

Jarzębinko byłam w przychodni, zrobili Oskarowi EKG bo narzeka na serce, za 2 tyg będzie opis.W poniedziałek może iść do przedszkola, mam nadzieję że nic nie złapie do poniedziałku.

To juz przesada, zeby na opis EKG trzeba bylo czekac 2 tygodnie. :baffled: Polska sluzba zdrowia to kompletny horror... Beatko trzymaj sie dzielnie i usciskaj Oskarka

Ewcia, Jarzebinka- czesc kochane
 
a cóż to dzisiaj nie w pracy, czy tak króciutko tylko :tak:;-)
bo ja dzisiaj wyjatkowo tyle roboty,że nie wiem w co ręce włożyć :tak: teraz dopiero chwilka przerwy to i zaglądam co na BB sie dzieje :tak::-D a u mnie za oknem śnieg i zawierucha,.......brrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja na 9 mialam i do 11,,takze luzik....i wolne...

altoids hej hej,,,co tam???:-)

ja sie wybieram o 17 do siory,ma jakies ciuchy dla mnei i małego,i moj mały jeczy ze do kzuyna chce jechac,,a od tyg sie zbieram,heee
 
reklama
Do góry