reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
oglaszam,ze mam wakacje i bede starala sie czesciej zagladac; dzisiaj swietuje :-) synek mi nie daje poczytac, ale nadrobie :tak:
pozdrowionka
 
Izabelka tak myśłałąm,że ty na zkaończneiu roku. Fajnie,z emas zwakacje,ja już mam je od wrzesnia to już 10 miesiąc ....Odpoczywaj..
A wybieracie się gdzieś??

Ataatko no kurcze jakoś tak leca te numerki,,,,
 
Witajcie Kobietki!!!
U mnie @ w końcu się rozpędziła i moge teraz głosno i wyrażnie stwierdzic że wdepnęłam w 20 cykl starań:-:)-( o Boziu jak to okropnie brzmi:sad::sad: ale widac tak ma być we wrześniu HSG może ono pomoże w końcu przeciez musi sie udać :tak:
Co do pracki to znowu gadałam z moim przyszłym szefem przez telefon bo biega i cos załatwia ale tym razem w związku zmoim zatrudnieniem umowa z urzedem już podpisana więc spoczko teraz to mogę spokojnie jeszcze troszke poczekać wiem że zależy mu żeby to wszystko trwało jak najkrócej ale ciągle jakies papierki ehh ta biurokracja:confused: będzie dobrze pójdę do pracki i nie bedzie czasu na myślenie i łezki
Ilonko o kurcze kurcze to już jutro:tak::tak:
Izabelko Ty zaczynasz wakacje ja może w końcu pójde do pracy:tak: Pozdrowionka dla Oskarka:-)
Ewciu No się faktycznie rozpędziłaś z tymi pościkami ja takiego tempa jakoś nie mam:confused: Miłego dnia i buziak dla Matiego:-)
Mufka alarm nie fałszywy więc z fasolki nici ot bociany mnie nadal nie lubią:-( może znasz jakis dobry sposób na nie?? trzeba by zapolowac na te cholery i już ;-)
Asiu jak Twoja nocka oby nózki dały Ci pospać:tak: Ucałuj Natalkę :-)
Ataata nadal przeżywam zdjątka Twojej fasolki strasznie mnie ruszyły nic na to nie poradze i wiedz że z całego serduszka życzę Wam jak najlepiej:-)
Elza trzymam kciuki za Twoją rozmowę i czekam na wieści:tak:
Wagnies Ty znowu wszystkie flugidki fasolkowe pakujesz do słoika to ja nie wiem jaki Ty musisz miec ten słój:dry: ale niech zadziałaja na Ciebie jak najlepiej to może i mnie wtedy trafi sie jakas porcyjka:tak:
Kiniusia Miłego dnia Tobie i Fasolce:tak:
Bastra co do urlopu to nie martw się mnie taka opcja wogóle w gre nie wchodzi więc sama nie jesteś :tak:
NieSamowitato się wczoraj najeździłas taksóweczkami tylko się nie przyzwyczajaj bo ze stażowego to raczej na taksówki nie starcza ;-)
Gosiu skoro wakacje to może pozaglądasz do nas częściej:-)
Lacosta oby ś teraz znalazła troszke czasu na BB bo sie czasem rozpędzamy i potem coraz trudniej nas nadrobić:laugh2:
wepka gdzie się ukrywasz nowa koleżanko???
Meggie:-)
sreberko machanko w Twoja stronke :-)
Ivi Kajda Madziujka miłego dnia:-)
Reszcie kobietek o którcy moja głowka mogła zapomnieć życze dużo słonka i spokoju:tak::tak::-)
 
jasne Puchatko praca to dobra rzecz, za duzo nie bedziesz myslec i szybko zaciazysz :tak:
Ewcia w niedziele moj ślubny jedzie na tydz do Niemiec szukac samochodu; nasze play w proszku, bo bez samochodu to lipa; jak bedzie to pomyslimy, mamy troszke czasu :laugh2: bo maz tez nauczyciel :cool2: na pewno cos wymyslimy :tak::tak::tak:
maly zasnal troszke odetchne hhiihi spac sie chce przez ta pogode...
 
Wrócilam i tak jak myślalam firma mocno podejrzana i lepiej ją omijać szerokim lukiem.Takie teraz bardzo często w moim mieście powstają. No trudno, szukam dalej. Na pocieszenie kupilam sobie bobiku i bylam w paru sklepach poorientować się jakie są ceny farb i barwników. Ogólnie humor nie jest zly, więc wszystko gra. Zaraz się na jem i zmykam na ogródek. Poczekam na M. jak skończy prackę i idziemy na zakupy malarskie:-)
Milego popoludnia życzę:-):-)
 
Witajcie Kochane :-) ja wstalam przed godzinka i teraz kawke powoli siorbie :tak: pogoda do kitu pochmurnie, zimno i wogole nie fajnie, a jutro mialam jechac z miom Kochanie na deski windsurfingowe i kajaczki :-( ale mam nadzieje, ze dla Ilonki w tym waznym dla niej dniu zaswieci pieknie sloneczko ;-)
ja juz cykli nie licze, nie chce mi sie, za bardzo rozczarowywuje liczenie przy wchodzeniu w kolejny cykl ( bez dzidzi) :-(
Kiniusiu piekne to Twoje dzieciatko :-) oby zdrowo i spokojnie roslo :-)
Puchatko witam serdecznie , przykro mi z powodu roszalalej @ , a zeby ja utluc mozna bylo :zawstydzona/y: uda Ci sie fluidki pomoga i bedziesz miec piekna fasolke :-)
Ewcia jak tam synus ?? poczekaj dogonie Cie z poscikami zobaczysz :laugh2:
NieSamowita pozdrawiam i zycze spokojnego weekendu :tak:
 
reklama
Do góry