reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw

magialenna

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
dziewczyny, pokazcie jak urzadzilyscie krolestwa swoich dzieciaczkow! Ja czekam jeszcza na posciel...zamowilam na allegro.Pozdr.

reklama

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Moja dzidzia jeszcze nie ma kącika... będzie kompletny po porodzie. Teściowa i babcia zrobiły śliczną kolebkę (ale nie chcą dać przed urodzeniem) i na pewno się pochwalę, narazie nie ma czym, zresztą ten kącik bedzie malutki- komoda i kołyska a nad nią lampka :) ale jak tylko będę miała zdjęcie to umieszczę :)
pozdrowionka

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Kącik naszego maleństwa też czeka na dokończenie. Wymalujemy mu na ścianach jakies zwierzaczki. Może jakąś półeczkę zrobimy. Nawet mam już dwa niego ślicznego misia i zyrafkę z pozytywką

MonikaG

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Witam, my z mezem powoli szykujemy pokoik dla synka,moze troche szybko ale jakos chce przed swietami miec wszystko przygotowane :) Chcielismy troche rozweselic pokoik i przedstawiam Wam wyniki ponizej,
pozdrawiam serdecznie

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Monika, super pokoik :) Ślicznie to urządziliście :)

My też już mamy gotowy pokoik, wkleję fotki niebawe, bardzo podobnie, też mamy pasek i naklejki :) :)

Żeby nasze smyki wiedziały jak my na nie czekamy, nie? pozdrawiam:)

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Monika naprawdę przytulny pokoik, dzidzi się spodoba :)

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Teraz ja się chwalę pokojem naszego Bartka ;)

ściana na przeciwko łóżeczka:

mebelki małego

miejsce, w którym będzie stało łóżeczko (na razie jest tam zapakowana torba do szpitala, przewijak i fotelik samochodowy)

a nad samym łóżeczkiem wisi aniołek Bartka kupiony gdy już bylam w ciąży ale jeszcze o niej nie wiedziałam- kupiłam tchnięta impulsem i nadzieją

Wzorki na pasku naswietlają się w ciągu dnia i w ciemności świecą :) mam nadzieję, że Bartkowi się sposoba pokoik ;)

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Kasia napewno sie spodoba super pokoik a aniolek czuwa nad wami jak widac i bedzie czuwal nadal :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry