reklama

a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez magialenna, 13 Grudzień 2005.

1. magialenna

magialenna Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny, pokazcie jak urzadzilyscie krolestwa swoich dzieciaczkow! Ja czekam jeszcza na posciel...zamowilam na allegro.Pozdr.

2. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja dzidzia jeszcze nie ma kącika... będzie kompletny po porodzie. Teściowa i babcia zrobiły śliczną kolebkę (ale nie chcą dać przed urodzeniem) i na pewno się pochwalę, narazie nie ma czym, zresztą ten kącik bedzie malutki- komoda i kołyska a nad nią lampka :) ale jak tylko będę miała zdjęcie to umieszczę :)
    pozdrowionka

3. reklama
  4. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kącik naszego maleństwa też czeka na dokończenie. Wymalujemy mu na ścianach jakies zwierzaczki. Może jakąś półeczkę zrobimy. Nawet mam już dwa niego ślicznego misia i zyrafkę z pozytywką

5. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, my z mezem powoli szykujemy pokoik dla synka,moze troche szybko ale jakos chce przed swietami miec wszystko przygotowane :) Chcielismy troche rozweselic pokoik i przedstawiam Wam wyniki ponizej,
    pozdrawiam serdecznie

6. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    i jeszcze widok drugiej czesci sciany:

7. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Monika, super pokoik :) Ślicznie to urządziliście :)

My też już mamy gotowy pokoik, wkleję fotki niebawe, bardzo podobnie, też mamy pasek i naklejki :) :)

Żeby nasze smyki wiedziały jak my na nie czekamy, nie? pozdrawiam:)

8. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Monika naprawdę przytulny pokoik, dzidzi się spodoba :)

9. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Teraz ja się chwalę pokojem naszego Bartka ;)

ściana na przeciwko łóżeczka:

mebelki małego

miejsce, w którym będzie stało łóżeczko (na razie jest tam zapakowana torba do szpitala, przewijak i fotelik samochodowy)

a nad samym łóżeczkiem wisi aniołek Bartka kupiony gdy już bylam w ciąży ale jeszcze o niej nie wiedziałam- kupiłam tchnięta impulsem i nadzieją

Wzorki na pasku naswietlają się w ciągu dnia i w ciemności świecą :) mam nadzieję, że Bartkowi się sposoba pokoik ;)

10. reklama
  11. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasia napewno sie spodoba super pokoik a aniolek czuwa nad wami jak widac i bedzie czuwal nadal :)

12. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasiu komu by się nie spodobał taki pokoik!! Cudny!!!

Poleć forum