reklama

a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez magialenna, 13 Grudzień 2005.

1. magialenna

magialenna Styczniowe mamy'06

dziewczyny, pokazcie jak urzadzilyscie krolestwa swoich dzieciaczkow! Ja czekam jeszcza na posciel...zamowilam na allegro.Pozdr.

2. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Moja dzidzia jeszcze nie ma kącika... będzie kompletny po porodzie. Teściowa i babcia zrobiły śliczną kolebkę (ale nie chcą dać przed urodzeniem) i na pewno się pochwalę, narazie nie ma czym, zresztą ten kącik bedzie malutki- komoda i kołyska a nad nią lampka :) ale jak tylko będę miała zdjęcie to umieszczę :)
    pozdrowionka

3. reklama
  4. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Kącik naszego maleństwa też czeka na dokończenie. Wymalujemy mu na ścianach jakies zwierzaczki. Może jakąś półeczkę zrobimy. Nawet mam już dwa niego ślicznego misia i zyrafkę z pozytywką

5. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

Witam, my z mezem powoli szykujemy pokoik dla synka,moze troche szybko ale jakos chce przed swietami miec wszystko przygotowane :) Chcielismy troche rozweselic pokoik i przedstawiam Wam wyniki ponizej,
    pozdrawiam serdecznie

6. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

i jeszcze widok drugiej czesci sciany:

7. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Monika, super pokoik :) Ślicznie to urządziliście :)

My też już mamy gotowy pokoik, wkleję fotki niebawe, bardzo podobnie, też mamy pasek i naklejki :) :)

Żeby nasze smyki wiedziały jak my na nie czekamy, nie? pozdrawiam:)

8. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Monika naprawdę przytulny pokoik, dzidzi się spodoba :)

9. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Teraz ja się chwalę pokojem naszego Bartka ;)

ściana na przeciwko łóżeczka:

mebelki małego

miejsce, w którym będzie stało łóżeczko (na razie jest tam zapakowana torba do szpitala, przewijak i fotelik samochodowy)

a nad samym łóżeczkiem wisi aniołek Bartka kupiony gdy już bylam w ciąży ale jeszcze o niej nie wiedziałam- kupiłam tchnięta impulsem i nadzieją

Wzorki na pasku naswietlają się w ciągu dnia i w ciemności świecą :) mam nadzieję, że Bartkowi się sposoba pokoik ;)

10. reklama
  11. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Kasia napewno sie spodoba super pokoik a aniolek czuwa nad wami jak widac i bedzie czuwal nadal :)

12. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Kasiu komu by się nie spodobał taki pokoik!! Cudny!!!

Poleć forum