reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw

magialenna

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
18 Maj 2005
Postów
319
dziewczyny, pokazcie jak urzadzilyscie krolestwa swoich dzieciaczkow! Ja czekam jeszcza na posciel...zamowilam na allegro.Pozdr.
 
reklama
Moja dzidzia jeszcze nie ma kącika... będzie kompletny po porodzie. Teściowa i babcia zrobiły śliczną kolebkę (ale nie chcą dać przed urodzeniem) i na pewno się pochwalę, narazie nie ma czym, zresztą ten kącik bedzie malutki- komoda i kołyska a nad nią lampka :) ale jak tylko będę miała zdjęcie to umieszczę :)
pozdrowionka
 
Kącik naszego maleństwa też czeka na dokończenie. Wymalujemy mu na ścianach jakies zwierzaczki. Może jakąś półeczkę zrobimy. Nawet mam już dwa niego ślicznego misia i zyrafkę z pozytywką
 
Witam, my z mezem powoli szykujemy pokoik dla synka,moze troche szybko ale jakos chce przed swietami miec wszystko przygotowane :) Chcielismy troche rozweselic pokoik i przedstawiam Wam wyniki ponizej,
pozdrawiam serdecznie
 
Monika, super pokoik :) Ślicznie to urządziliście :)

My też już mamy gotowy pokoik, wkleję fotki niebawe, bardzo podobnie, też mamy pasek i naklejki :) :)

Żeby nasze smyki wiedziały jak my na nie czekamy, nie? pozdrawiam:)
 
Teraz ja się chwalę pokojem naszego Bartka ;)

ściana na przeciwko łóżeczka:
im0001127hy.jpg


mebelki małego
im0001149lv.jpg


miejsce, w którym będzie stało łóżeczko (na razie jest tam zapakowana torba do szpitala, przewijak i fotelik samochodowy)
im0001159ax.jpg


a nad samym łóżeczkiem wisi aniołek Bartka kupiony gdy już bylam w ciąży ale jeszcze o niej nie wiedziałam- kupiłam tchnięta impulsem i nadzieją
im0001177pl.jpg


Wzorki na pasku naswietlają się w ciągu dnia i w ciemności świecą :) mam nadzieję, że Bartkowi się sposoba pokoik ;)

 
reklama
Do góry