reklama

Cztery katy naszego maluszka :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 31 Lipiec 2006.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dziewczyny byl watek o pokoikach naszych pociech ale widze ze juz nikt w nim nic nie wkleja...wiec reanimuje go ...Pokazcie jak sie Waszym pociechom mieszka w tym co stworzylyscie i wlozylyscie tyle serca...czekam z niecierplowoscia

2. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

dziewczyny ja dopiero zabieram sie za urzadzanie pokoju Otylki- poki co mamy tylko łózeczko ;) Teraz jestem na etapie poszukwania lampy- w koncu to ulubiona zabawka maleństwa, wiec chciałabym znależć cos fajowego, napiszcie gdzie mozna znależć fajne lampy do pokoju dziecinnego:)) i pokażcie jakie maja wasze malenstwa:)))

3. reklama
  4. fusik

fusik Mama 2006/2010

no niestety ale moje maleństwo jest skazane na moje i męża towarzystwo. Swój pokoik będzie miało w naszej sypialni...mam tylko 2 pokoje.. jak troche podrośnie to albo zmieniamy lokum albo my wynosimy się z sypialni ....tylko jeszcze nie wiem gdzie ;D

5. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

to tak jak u nas...mam nadzieje ze za 3 lata zmienimy mieszkanie ;)

6. PysiaB

PysiaB Fanka BB :)

A moja Olunia ostatecznie i tak wylądowała w naszej sypialni. Pokoik co prawda urządzony ale niestety musi poczekać aż moja córunia nie będzie się budzić na karmienie i zacznie przesypiać całą nockę.

7. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

my póki co też razem oddzielnie będziemy chyba dopiero jak wyprowadzimy sie na swoje ale kiedy to nastąpi.......?

8. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

u nas ruszyło z budową..i zaprzestaliśmy urzadzania pokoiku Małej tu w mieszkaniu...Łóżeczko stoi u nas w pokoju..ale ona śpi- na zmiane-raz w swoim..raz w naszym łóżku:)

9. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Jak na razie Miki ma swój kącik w naszej sypialni :-) Nad pokoikiem bedziemy mysleć wtedy jak nocki będą przespane - kiedy to nastąpi???

10. reklama
  11. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Moja mała śpi razem w pokoju ze siostrą która ma 3 lata.Starsza śpi już w łóżku a młodsza w łóżeczku ale... ...młodsza śpi w łóżku popołudniami u niej i bardzo jej to odpowiada!!!!!!!! :laugh:

12. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

U nas to jest tak, ze to my przenieslimy łozko z sypialni do pokoju małej, i mysle ze tak bedziemy razem z nia do 6 miesiaca, a potem spadamy do siebie.

Poleć forum