reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery katy naszego maluszka :)

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Marzec 2006
Postów
19 385
Miasto
xxx
Dziewczyny byl watek o pokoikach naszych pociech ale widze ze juz nikt w nim nic nie wkleja...wiec reanimuje go ...Pokazcie jak sie Waszym pociechom mieszka w tym co stworzylyscie i wlozylyscie tyle serca...czekam z niecierplowoscia
 
reklama
dziewczyny ja dopiero zabieram sie za urzadzanie pokoju Otylki- poki co mamy tylko łózeczko ;) Teraz jestem na etapie poszukwania lampy- w koncu to ulubiona zabawka maleństwa, wiec chciałabym znależć cos fajowego, napiszcie gdzie mozna znależć fajne lampy do pokoju dziecinnego:)) i pokażcie jakie maja wasze malenstwa:)))
 
no niestety ale moje maleństwo jest skazane na moje i męża towarzystwo. Swój pokoik będzie miało w naszej sypialni...mam tylko 2 pokoje.. jak troche podrośnie to albo zmieniamy lokum albo my wynosimy się z sypialni ....tylko jeszcze nie wiem gdzie ;D
 
A moja Olunia ostatecznie i tak wylądowała w naszej sypialni. Pokoik co prawda urządzony ale niestety musi poczekać aż moja córunia nie będzie się budzić na karmienie i zacznie przesypiać całą nockę.
 
u nas ruszyło z budową..i zaprzestaliśmy urzadzania pokoiku Małej tu w mieszkaniu...Łóżeczko stoi u nas w pokoju..ale ona śpi- na zmiane-raz w swoim..raz w naszym łóżku:)
 
Jak na razie Miki ma swój kącik w naszej sypialni :-) Nad pokoikiem bedziemy mysleć wtedy jak nocki będą przespane - kiedy to nastąpi???
 
Moja mała śpi razem w pokoju ze siostrą która ma 3 lata.Starsza śpi już w łóżku a młodsza w łóżeczku ale... ...młodsza śpi w łóżku popołudniami u niej i bardzo jej to odpowiada!!!!!!!! :laugh:
 
reklama
U nas to jest tak, ze to my przenieslimy łozko z sypialni do pokoju małej, i mysle ze tak bedziemy razem z nia do 6 miesiaca, a potem spadamy do siebie.
 
Do góry