reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A rh- ,AB Rhd+ czy to konflikt?

Dołączył(a)
20 Styczeń 2021
Postów
2
Witam. Mam grupę krwi A rh- , moja partnerka ma grupę AB Rhd+. Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko bez skutku. Wszystko jest niby ok, miesiączka się zatrzymuje na kilka dni, po tym czasie dostaje obfitej i ciężkiej miesiączki. Czy może to być problem serologiczny? Martwi mnie ta literka D w grupie krwi mojej partnerki, ponieważ poczytałem o immunoglobinach anty-RHD. Czy ten problem nas dotyczy? Pozdrawiam. Krzysztof
 
reklama
Witam. Mam grupę krwi A rh- , moja partnerka ma grupę AB Rhd+. Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko bez skutku. Wszystko jest niby ok, miesiączka się zatrzymuje na kilka dni, po tym czasie dostaje obfitej i ciężkiej miesiączki. Czy może to być problem serologiczny? Martwi mnie ta literka D w grupie krwi mojej partnerki, ponieważ poczytałem o immunoglobinach anty-RHD. Czy ten problem nas dotyczy? Pozdrawiam. Krzysztof
Co to znaczy miesiączka się zatrzymuje? Test ciążowy pozytywny?
 
Co to znaczy miesiączka się zatrzymuje? Test ciążowy pozytywny?
Test ciążowy negatywny. Robiła go kilka razy bo okres się spóźniał i cieszyłem się że już jest w ciąży, a tu po 5-6 dniach przyszedł okres. Mam syna z pierwszego związku to chyba u mnie wszystko ok. Jest zapisana do lekarza i czeka na wizytę. Musi zrobić wszystkie badania, tak myślę.
 
reklama
Może po prostu cykl się wydłużył, owulacja przesunęła i stąd opóźnienie. Normalnie w dniu miesiączki, jeśli z cyklem wszystko ok, test wykrył by już ciążę.

Polecam przyjrzeć się cyklowi. Czy owu jest wtedy gdy myślicie, czy faza lutealna jest odpowiednio długa by utrzymać ciążę.
 
Do góry